google27eaa3905ca3fee3.html

Zdá sa vám, že je priveľa rozvodov a osamelých detí? Veď sa rozvádza iba každé druhé manželstvo. Bude ich ešte viac. Rok 2012 a ďalšie budú obdobím strhávania masiek až po samú podstatu. Pre niekoho to bude bolestné, pre niekoho to bude pekná zábava. Spolu zostane len to, čo má rovnakú vibráciu. Nie ciele. Ako to bývalo doteraz v partnerstve. Ale paradoxne, tí, ktorých cieľom bolo spoločné budovanie majetku alebo hrabania peňazí, budú možno častejšie spolu ako takí, ktorí verili v romantickú lásku. Tí prví totiž majú spoločnú vibráciu – túžbu po majetku. Tí druhí chceli zväčša vlastniť lásku, alebo si užívať závislosť na svojom silnejšom partnerovi. Takéto vzťahy nevydržia. Ku slovu sa dostáva bezpodmienečná láska a tej je zatiaľ schopné iba malé percento ľudí.

Skúste sa večer v úplnom tichu pozrieť do seba a spýtať sa, akej ste vlastne schopný lásky. Čo viete dať? Nie, čo chcete dostať. To vieme všetci. Krásku, či krásavca, s dobrým postavením, bohatého, bez záväzkov, v primeranom veku , bez zlozvykov, ktorý nás bude milovať, až kým sa nepominieme. A čo mu dáme my? Nad tým sa až tak často nezamýšľame, ani nad tým, že vlastne každý sme si to niekde hore, pred príchodom na svet naplánovali a tu to máme prežiť, pochopiť a ísť ďalej. Do ďalšieho vzťahu alebo do samoty, ak je to pre náš vývoj lepšie. Najväčšie umenie je prijať život a všetko v ňom, tak ako to prichádza. S pokorou a s nadhľadom, bez negatívnych pocitov. Z toho vyplýva, že len vy sami za seba sa môžete rozhodnúť, aké budú pre vás roky 2012 a ďalšie. Nebojte sa toho rozhodnutia, veď denne prijímate stovky rozhodnutí, len si to neuvedomujete. Odteraz skúste robiť rozhodnutia vedome. S tým pocitom, že nikto okrem vás nemôže mať zodpovednosť za váš život. Za každé rozhodnutie zodpovedáte svojím ďalším životom. Také sú pravidlá hry. Ten, kto si to uvedomí, zrazu zistí, že roku 2012 sa nemusí báť. Ani tých ďalších, lebo keby sa čokoľvek udialo, vždy sa môže vrátiť k Jednote a odtiaľ vyštartovať a naopak, ak má chuť držať sa na vlne udalostí, môže si to vďaka slobodnej vôli dopriať. Rok 2012 rozhodne neznamená koniec planéty alebo koniec času. Možno koniec času, kedy sme sa spoliehali na iných a iným sme kládli vinu za naše neúspechy. Odteraz to bude čoraz ťažšie. Každá naša sekunda bude o zodpovednosti za svoje rozhodnutia a o návrate k svojej podstate. O príprave na šírenie bezpodmienečnej lásky, ale tento cieľ zrejme naplní len málokto z nás.

A ako to bude vyzerať v praktickom dennom živote? Nastane veľa udalostí, ktoré sa nás dotknú, ale väčšina ľudí ich nebude dávať do súvisu so zmenami energií, ktoré k nám momentálne vo zvýšenej miere prúdia z vesmíru. A deje sa to už od roku 1998. Teraz to iba vrcholí. Pripraveným sa bude žiť aj v ťažkých časoch ľahšie, lebo budú vedieť, že treba pomáhať a uvedomovať si neustále, že ja som ty a ty si ja. A že netreba robiť nič proti svojej vôli, len preto, že sa to patrí. Bude v tom kus radosti a zábavy. Kto to bude chcieť robiť nasilu, alebo zo strachu, z lenivosti alebo z vypočítavosti, bude rýchlo odhalený. Predpokladám, že zaniknú rôzne štátom živené charitatívne organizácie a tretí sektor ako „nevinná“ politická podpora. Časom zmiznú aj politici, ktorí vidia za všetkým iba svoj prospech a prospech svojich zopár vyvolených priateľov. Ani cez sociálne siete nebude už také ľahké oblbnúť voličov. Ale zasa tak rýchlo, aby to bolo všetko do roku 2015, to nepôjde. Hydra klamstiev a a korupcie si len tak ľahko nedá zoťať hlavu. Na to sa má príliš dobre a disponuje priveľkou mocou. Ale keď budete mať čisté srdce, tieto hry sa vás vôbec nebudú dotýkať. Vy budete pracovať na programe svojho návratu k Jednote. Tu na Zemi alebo hocikde vo vesmíre, kde ste rovnako doma ako tu. V tejto súvislosti mi napadla veta talianskej „vedmy, kontaktérky“ ako ona hovorí „služobníčky vesmíru“, Luisy Muratori. Som obyvateľka dvoch planét, ale priznám sa, že Zem neuveriteľne milujem. Keď to povie ktokoľvek, je to prinajmenšom klišé, ale keď to povie ona, je to prejav skutočnej lásky a úcty. Cítiť, že to nie sú len slová, ale odkaz každého jedného atómu jej bytosti a tak to je so všetkými, ktorí sa vydajú po ceste bezpodmienečnej lásky. Ako sa dá najjednoduchšie dostať z Matrixu? Hoci aj pomocou meditácie, ale nie tej riadenej kdejakými ziskuchtivými amatérmi. Meditácia je totiž emotívna záležitosť vnútorného pocitu.

Erica di Orendi

*

*

Odporúčame knihu:

Adam J. Jackson – Obrat k lepšímu – Kniha rozpráva o tom, ako sa dá v nešťastí, smole a zlých situáciách objaviť skryté výhody a vyťažiť z nich maximum. Nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré. Cesty osudu často vedú cez prekážky a zdanlivý neúspech nás neraz dovedie presne k tomu, čo zodpovedá najtajnejším želaniam našej duše. Na základe mnohých skutočných príbehov slávnych osobností aj menej známych ľudí autor skúma, ako nás život vedie k zmene a k rastu aj aké vlastnosti a postoje sú predpokladom pre to, aby sme mohli zmeniť pády na vrcholy a všetko vždy obrátiť v prospech vyššieho dobra.

Pôvodná cena: 9.90 EUR | Naša cena cez Eshop: 7.92 EUR; Ušetríte: 1.98 EUR | Zľava: 20%

*

(Prečítané 2 322 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.