google27eaa3905ca3fee3.html

Odmietam moju energiu posielať na hocijaké negatívne programy

Svetom práve letia rôzne správy o tom, že 21.12. sa udeje množstvo katastrofických zmien. Nie, nenapíšem tu ani jednu z tých negatívnych vecí, ktoré si ľudia vystrašene preposielajú mailami a linkujú cez sociálne siete.

Ľudkovia, uvedomte si, že na čo myslíte, tomu dávate energiu. Ak uveríte v príchod konca sveta, katastrof, či podľahnete iným negatívnym scenárom, sami tieto veci podporujete. Myšlienka je naša najsilnejšia zbraň, tak to už prosím vás pochopte. Tento vesmírny zákon platí na všetkých úrovniach – osobná stránka (vývoj vašich chorôb, materiálne bohatstvo, spokojnosť s prácou atď), rodina a okolie (rast kvality vzťahov, násobenie či čistenie rodovej karmy atď), budúcnosť národa, celoplanetárnej spoločnosti i celej Zeme.

Odmietam moju energiu posielať na hocijaké negatívne programy. Ak aj majú prísť, verím v to, že všetky pozitívne majáky sveta blčia láskou a dvíhajú frekvenciu pozemského vedomia, takže podľa princípu fungovania karmy nás „zlý“ odraz môže pri pozitívnom myslení minúť. Karma nie je žiaden trest či odplata, je to len zrkadlenie. Človek, ktorý vykonal niečo „nedobré“, môže svoj čin oľutovať, napraviť ho, pochopiť, odpustiť si. Týmto frekvenčne stúpne a „zlá“ odplata ho minie. Negatívna skúsenosť už nemusí prísť, je zbytočná, lebo záležitosť bola pochopená. Ako u jednotlivca, tak u celého spojeného spoločenského vedomia.

Ak veríte v peklo, sami ho vytvárate. V mojom svete peklo neexistuje. Takže ani nepôjdem 20-teho vytiahnuť z banky peniaze, nenakúpim si konzervy alebo sviečky. Budem ráno hrať mojej osemmesačnej dcérke na gitaru, z čistého srdca jej budem polofalošne spievať, budeme spolu tancovať, aby som odišiel do práce čo najlepšie naladený. S celou mojou rodinou sa pred raňajkami pochytáme za ruky a budeme matičke Zemi ďakovať, že nás živí a poskytuje nám domov. Utiahla už mnoho vecí, 21. december ju nemôže ohroziť. Je to naša silná matka, tak jej neprikladajme do noše. Buďme pozitívni, koľko len dokážeme, nesprávajme sa ako nevedomé a v strachu vychované deti. Potrebuje naše usmiate srdcia, raduje sa, keď ju cítime a sme jej vďační za všetko, čo nám dáva.

Zmeny prechodu na vyššie vedomie sa už dejú roky a ešte sa aj dlho diať budú. Nik nezahynie, neľakajte sa. Ľudia, ktorí sa druhýkrát nenarodili, si dokonca ani ničoho nevšimnú (nemajú si). Pre všetkých je to skvelá správa, tak vytiahnime gramafóny, chce to úsmev, smiech a tanec…

Buďte šťastní, Hirax

*

Autor textu, zdrojPavel Hirax Baričák – Nevyberiem peniaze, nenakúpim konzervy, budem tancovať a smiať sa (uverejnené so súhlasom autora)

*

V mojom svete peklo neexistuje

*

Ďalšie články v debate o konci roka 2012:

– Ako sa z konca Mayského kalendára stáva naozajstná katastrofa

– Polemika o význame očakávaného dňa 21.12.2012

 Krátka úvaha k debate o konci Mayského cyklu

*

Vám, ktorých zaujal tento článok, odporúčame túto výbornú publikáciu:

Gregg Braden – Kódy vedomia – V našom vesmíre sa všetko mení podľa toho, ako zmýšľame. Známy autor na základe moderných vedeckých poznatkov veľmi zaujímavo vysvetľuje, ako sú bunky a atómy ovplyvňované našimi myšlienkami. Definuje nielen myšlienky, ale aj emócie, pocity a podvedomie. Predstavuje možnosti, ako zmenou našich presvedčení želaným spôsobom meniť našu realitu.

Úryvok: Veciam, o ktorých rozmýšľame, vdychuje život to, či sa nám páčia, alebo z nich máme strach. V príklade s romantickým vzťahom je možné predpokladať, že emóciou – vykonávacím príkazom – ktorý živí myšlienky na nášho partnera, je láska. Pocity a presvedčenia, ktoré prežívame, sú definované tým, že sa nám páčia možnosti, aké nám nový vzťah prináša. Sny, ciele a túžby, ktoré máme spoločné so svojím novým partnerom, alebo láskyplný prístup k jeho snom, to všetko uvádza do pohybu udalosti, ktoré naplnia našu realitu. Potom nastane okamih, v ktorom sa všetky dieliky zložia dokopy a naše nové presvedčenie vo svojej dokončenej forme teraz môže poslúžiť ako vzor na vyjadrenie toho, čo sme v sebe vytvorili. Srdce premieňa ukončené presvedčenie na vlny, ktoré prenášajú informácie celým naším telom a von do okolitého sveta, a tak sa to, čomu veríme, mení na jazyk, ktorým hovoríme s kvantovou podstatou vesmíru. Ekvivalentom ukončovacieho príkazu je pocit. Dostaneme signál, že práca na novom presvedčení je hotová a dokončený výstup sa môže prejaviť a uskutočniť. V uvedenom príklade by to predstavovalo pocit, že vzťah sa už začal, že sme sa už vydali na novú životnú cestu s novým partnerom.

Pôvodná cena: 9.80 EUR, Naša cena: 7.84 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.96 EUR 

*

(Prečítané 6 438 krát, 1 dnes)
 

4 Responses to Nevyberiem peniaze, nenakúpim konzervy, budem tancovať a smiať sa

 1. tommy píše:

  suhlasim a pozeram sa na to rovnako 🙂 ! nedavat ani stipku energie do negativnych vizii 🙂 pre mna ide o priblizeniu sa k nebu nie peklu 🙂

 2. dom píše:

  Vtip je v tom, že cesta k „nebu“ je cez „peklo“. Podobne, pozitívne myslenie je istá cesta k zlu. Koán duality sa musí pochopiť ináč, alebo všetko je podvod, aj tvoje oči svít marylin. Ak má prísť temno, aby to bolo jasné, nech sa tak stane

 3. Paľkovi píše:

  Paľko, práve som ponorená do Vašej knihy Šlabikár šťastia, návrat k sebe, ktorá tak sedí na to, čo práve žijem a nad čím rozmýšľam a veľmi mi pomáha. Miestami plačem, miestami sa smejem miestami v nej vidím sama seba, svoj život chyby a pečiatky Matrixu, s ktorými sa ešte musím a hlavne chcem popasovať. Často nemôžem inak a celé kapitoly čítam svojej 14 a 18 ročnej dcére- Laure a Monike, dvom úžasným bytostiam, ktoré sme s manželom dostali do života…Vďaka za ňu…A dnes len urobím kuk na fb a zaujal ma titulok tohoto článku- a kto je jeho autorom? No môj obľúbený Paľko…náhody neexistujú

 4. Katarina píše:

  Pavel H.B je clovek s uzasnym nadhladom. Celkovo nerozumiem niektorym katastrofickym clankom ktore tu boli pisane vzhladom na cely koncept tejto stranky a presne toto je nieco co je velmi osviezujuce si precitat. Mame pravo a vela dovodov teraz prezivat nieco ine nez strach. Radost zo zivota.