google27eaa3905ca3fee3.html

A tak zase prebehlo pár dní z môjho života a moja päťdesiatka sa snaží ťukať ukazovákom na kalendár. Prešlo pár dní, ktoré zostali navždy zaznamenané v našich srdciach a dušiach.

Pár dní, keď vidíte svoje dieťa v talári sľubovať oddanosť na bulu. Útržky z rozhovorov, ktoré ste si tajne ukradli, aby vás nikto nemal možnosť súdiť.

Ste o pár dní staršie, či starší a len na vás záleží, ako naložíte s dňami, hodinami, minútami. Viem, sme namotaní na systém a máme pocit, že musíme robiť niečo, čo diktuje niekto iný.
Bolia nás plecia, keď naložili sme si na ne viac, než bolo potrebné na nich niesť. Niesli sme možno aj za druhých, keď sme neverili, že sú takí šikovní ako my. Keď báli sme sa, že svojimi chybami zmrzačia naše plány. Bolia nás kolená, keď nemali sme dosť pokory a šliapali sme životom ako barani s klapkami na očiach. Sebecky sme išli za svojím dobrým pocitom. Bolí nás celý svet a imunita bojuje proti nám, preto že sme v návale života zabudli na to, že nie len pohodlie a dobrý pocit druhých, ale aj láska voči nám samým má miesto medzi všetkými našimi pocitmi.

Krásne svieti slnko a snažíme sa uchytiť malý okamih, pár lúčov aj pre seba. Chceme presvetliť každú bunku v našom tele. Nech nasýti sa jedinečnou energiou čo putuje k nám vesmírom. Zavrieme oči a naše telo necháme bez pohybu splývať so Zemou.  Snažme sa len cítiť a vravieť si : „Bože, daj mi znamenie, povedz mi prosím, kam vedie moja cesta. Nebo, daj mi znamenie, čo mám vedieť, aby som sa cítila úžasne.“

A energia prúdi a pred očami máme tisíce farebných anjelov a každý má svoje poslanie a každý nám chce pomôcť. Strieda sa červená s oranžovou, znenazdajky sa objaví zelenkavá a v nej ako záblesky oleja kvapnutého do teplej vody sa trbliece modro fialová.

Boh vraví : „Dovoľ si milovať samú seba. A ja si túto vetu opakujem tisíc krát a môj mozog prikyvuje, veď aj on sa ma snaží mať rád. Miluj samu seba, veď len ty vieš koľko lásky je schopné absorbovať tvoje srdce. Dopraj si konečne a dovoľ si milovať samú seba.

Viac tu: http://sidlova.blog.sme.sk/


Tip našej redakcie na knihu:

Anatolij Někrasov – Smysl života a naše role v něm – Táto kniha prináša duchovné a psychologické poznatky, ktoré môže vo svoj prospech využiť každý z nás. Skúma problémy fyzického, psychického aj energetického zdravia – samoty, rodinných vzťahov, milostných trojuholníkov, vzájomných vzťahov v spoločnosti aj vážnych ochorení. Kniha vychádza z rozsiahlej terapeutickej praxe autora. Pomáha vyhnúť sa mnohým problémom a nájsť riešenie rôznych životných úloh – jednoducho ponúka metódu, ako celkove zmeniť svoj život k lepšiemu a byť oveľa šťastnejší.

 Pôvodná cena: 8.90 EUR, Naša cena: 7.12 EUR, Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 1.78 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 3 803 krát, 1 dnes)
 

4 Responses to Dovoľ si milovať seba samú

 1. Ildikó Čambálová píše:

  Ivetka, veľmi pekne ste to napísali. Presne tak to na svete funguje a keď „dozrievame“ vidíme, čo sme zasiali a čo žneme. Ale vždy je možnosť nápravy, ak sa nám úroda, alebo gazda nezdajú:-))) O tom je vývoj, aby sme zreli a viac chápali a hlavne naučili sa milovať seba a druhých.

  Pekný článok.

  S láskou.

 2. Iveta Šidlová píše:

  Ďakujem 🙂

 3. Mária píše:

  Ďakujem za krásny a múdry článok chcela by som odoberať Vaše články ak je to možné e-mailovou poštou.

 4. Iveta Šidlová píše:

  Ďakujem za reakciu. Moje ďaľšie články si môžete prečítať na http://sidlova.blog.sme.sk
  Tam je aj moja mailová adresa, môžete sa prihlásiť a budú Vám automaticky zasielané články, keď budú zverejnené.