google27eaa3905ca3fee3.html

Známy autor (odborník na psychologický odkaz rôznych chorôb a symptómov) rozoberá na tejto prednáške tému – Zákony osudu. Na základe príkladov a  ilustrácii objasňuje ako myslenie a cítenie podmieňuje našu realitu. So zákonmi osudu je to totiž rovnaké ako s fyzikálnymi zákonmi. Kto nepozná ich základné vlastnosti, vzťahy a rovnice, môže často sebe alebo svojmu okoliu ublížiť, aj napriek tomu, že koná s dobrým úmyslom. Kto ich však pozná a vie sa nimi riadiť, ten má z nich samozrejme prospech.

MUDr. Ruediger Dahlke je lekár-psychoterapeut, zakladateľ holistickej psycho-somatickej medicíny, vychádzajúcej z učenia švajčiarskeho psychiatra Karla Gustava Junga o archetypoch. Jeho knihy boli preložené do mnohých jazykov, vrátane  japonštiny, čínštiny, kórejčiny, estónčiny a hebrejčiny. V 70-tych rokoch minulého storočia sa Dahlke začal vzdelávať v obore lekár prírodnej medicíny a absolvoval rôzne kurzy z oblasti humánnej psychoterapie. V roku  1993 spolu so svojou manželkou Margit založil Liečebné centrum pre psychoterapiu, holistickú medicínu a poradenstvo v Johanniskirchene pri Mníchove v Dolnom Bavorsku a neskôr aj Liečebné centrum v rakúskom Hitzendorfe. Ťažiskom jeho práce je výchova lekárov v psychosomatike (archetypická medicína), terapia dychom, liečebným pôstom a vodou.

Keďže Ruediger Dahlke navštívi Slovensko vo februári 2012, Eugenika.TV vám prináša chuťovku – prednášku z jeho prvej návštevy v Bratislave v máji 2010.

Ruediger Dahlke – Zákony osudu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9MOMZOg0wVk[/youtube]

K najvýznamnejším knihám  MUDr. Ruedigera Dahlkeho patria napríklad: Choroba ako reč duše – Výklad chorobných príznakov, Veľká kniha pôstu, Psychológia peňazí: Cesta k pohodovému prístupu k peniazom, Depresia. Cesty z tmavej noci duše, Na čo ochorel svet?, Moderné mýty ohrozujú našu budúcnosť, Cesty duše, Čo o nás prezrádzajú naše ruky a nohy.

My vám dnes odporúčame túto vynikajúcu publikáciu, ktorú možno nepoznáte:

Rüdiger Dahlke – Najlepšie tipy pre zdravie – Autor je jedným z najznámejších predstaviteľov celostnej medicíny, čiže prístupu, ktorý sa zakladá na presvedčení, že telo a psychika sú neoddeliteľne prepojené a že každá choroba či symptóm vypovedá niečo o tom, ako žijeme svoj život. Poslaním tejto zbierky tipov je pomôcť nám dosiahnuť telesné aj duševné zdravie. Nájdete tu pokyny na dosiahnutie zdravého života vo všetkých oblastiach, ako sú napríklad výživa, dýchanie, prístup k majetku, relaxácia, sex či existencia ako taká.

Pôvodná cena: 6.00 EUR, Naša cena: 5.28 EUR

Zľava: 12.00 %, Ušetríte: 0.72 EURSúvisiace články:


(Prečítané 3 514 krát, 1 dnes)

Comments are closed.