google27eaa3905ca3fee3.html

Jaroslav Chrastecký

Známy český lektor Jaroslav Chrastecký pracuje s viacerými energiami a metódami (Shamballa, Re Sheeba, Dikša, Ho´oponopono). Učil sa od východných majstrov v Indii i od šamanov z indiánskych kmeňov. Jeho cieľom je priniesť do života ľudí lásku, pochopenie, radosť a harmóniu a pomôcť im na ceste k lepšiemu a plnohodnotnejšiemu a veselšiemu životu. Sám o sebe okrem iného hovorí: Jsem člověk, který se neučil geomantii, ani dalším naukám o Zemi, přesto jí naslouchám, cítím co mi říká a to poté udělám. Cestuji po celém světě a vždy se spojuji s energií daného místa, naslouchám mu a když mohu nějakým způsobem pomoci, udělám to.

Eugenika.TV prináša zostrih z jeho zatiaľ poslednej prednášky na Slovensku na tému – Načúvajte svojej duši a synchronicite vesmíru, alebo ako najľahšie prejsť zmenami roku 2012. Po samotnej prednáške mali možnosť diváci precítiť energiu Dikša, ktorú im predal „Jaroušek“ spolu so svojimi asistentmi. Aj to môžte nájsť v nasledujúcom príspevku. Príjemné sledovanie i počúvanie:

Načúvajte svojej duši a synchronicite vesmíru


Dikšadávajúci v kruhoch

Jaroslav Chrastecký má bohaté skúsenosti s Dikšou

Prepojenie a harmonizácia


Tip vydavateľstva Eugenika:

 Tomáš Avramov – Moudrost indických mistrů – Kniha seznamuje čtenáře čtivou a srozumitelnou formou se životem a myšlenkami tří významných duchovních osobností moderní Indie. Jsou to Bhagaván Nitjánanda, Ním Karólí Bába a Širdí Sáí Bába. Kromě životopisných údajů nabízí především pohled na filosofii vybraných duchovních mistrů včetně jejich konkrétních výroků a vyjádření jejich následovníků.


Súvisiace články:


(Prečítané 1 116 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.