google27eaa3905ca3fee3.html

Ak ste si zo zimnej lyžovačky priniesli plesne na nohách, máte sklon k popraskanej koži, lupienku, diabetes, často sa vám robia afty v ústach, či po každej návšteve bazéna, či užívaní antibiotík nastane vo vašich intímnych miestach neznesiteľné svrbenie, a ak ste ešte k tomu priateľ alternatívnej medicíny mám pre vás skvelú správu.

Hovorím o zázračnej hube, nazývanej tiež múdra alebo chytrá huba. Jej latinský názov je Pythium oligandrum. V medicíne sa využíva približne desať rokov. Jej objaviteľom je český vedec docent Dáša Veselý. Ide o biopreparát, ktorého účinky sa zistili celkom náhodou. Slúžila v poľnohospodárstve na ochranu rastlín, jedna pracovníčka, ktorá pracovala s touto hubou zistila, že vždy keď jej padol prášok na nohy menej sa jej potili a nesmrdeli, skúsila doma zlikvidovať týmto prípravkom manželovi pleseň na nohách, ktorá je u pracovníkov v  poľnohospodárstve veľmi častá, podarilo sa. Dnes slúži rovnako v humánnej ako vo veterinárnej medicíne. Jej účinky na zvieratá sú rovnaké ako na ľudí. Tí, čo neveria na náhody vedia, že sme dostali ďalší dar v nekonečnom boji nášho organizmu s hubami, plesňami, parazitmi…

Táto jedinečná huba má neoceniteľnú vlastnosť. Dokáže vyhľadať a zlikvidovať plesne. Ona sa vlastne živí plesňami. Jej užívanie nemá vedľajšie účinky, pri užívaní sa nevyskytujú nijaké komplikácie, čo potvrdil 30 ročný výskum. Jej likvidácia nezaťažuje životné prostredie. Môžu ju užívať rovnako deti, ako starí chorí ľudia. K uzdraveniu prichádza v kratšom čase, ako keď chorí užívajú iné dermatológom predpísané antimykotiká.

Ako je to možné?

Múdra huba parazituje na plesniach, ktoré sú častou príčinou závažných ochorení. Pre pythium oligandrum sú plesne zdrojom výživy. Parazituje na plesni tak dlho, až ju celkom vysaje. Po likvidácii škodcov ešte chvíľu v tele ostáva „spať“ a čaká či sa neobjaví nová potrava, ak nie, opúšťa bojisko. Ľudské telo nie je pre ňu prirodzeným prostredím. Keď sa telo zbaví všetkých parazitov, múdra huba odrastá spolu s poškodenými časťami (nechty, vlasy, chlpy, šupiny…) a ukončí svoju misiu.

V čom môže byť nápomocná?

Pomáha pri odstraňovaní lupín, pomáha zoslabovať mikrobiálne a chemické faktory, ktoré podmieňujú vznik áft, zápalov, paradentózy, bolestí ďasien. Múdra huba je účinný pomocník v prípade, ak je pacient nútený vysadiť chemické preparáty. Je vhodná ako doplnok ku klasickej liečbe či ako prevencia. Okrem iného má múdra huba nechemické zloženie, to znamená, že je šetrná k životnému prostrediu. Je silným likvidátorom candidy. Zmierňuje a odstraňuje prejavy spojené s candidou – svrbenie, pálenie, výtok. Pomáha pri obnove zdravej mikroflóry. Eliminuje vláknité mikromycety a kvasinky, čím odstraňuje zápach, rýchlo likviduje plesne medzi prstami, slúži ako prevencia pre ľudí , ktorým sa potia a zapáchajú nohy. Likviduje pleseň z nechtov. Mnoho ľudí si myslí, že hrbolaté žlté nechty prichádzajú ruka v ruke so starnutím. Nie! Každý zdravý necht zostáva bez zhrubnutia a žltnutia a pórovitej hmoty pod ním až do skonu majiteľa. Hrboľaté žlté nechty sú napadnuté plesňou alebo hubami. Je dôležitá pre ľudí, ktorí nesmú alebo nechcú užívať chemické preparáty. Lieči pokožku náchylnú k atopickému ekzému, pomáha zoslabovať prejavy lupienky (Psoriasis vulgaris). Pozor, lupienku nelieči, ale pomáha likvidovať jej vonkajšie prejavy, čo pacientom dodá psychickú pohodu. Pomáha pri zmierňovaní a ošetrovaní vredov predkolenie u diabetikov. Opäť platí, že nelieči diabetes, ale pomáha pri zacelení rán, čo často znamená, že nie je potrebná amputácia.

Pripravujú sa z nej kúpele a zábaly, na atopický ekzém slúži masť, na zápary zasa ako zásyp. Môžete ju používať aj v podobe roztoku na vyplachovanie úst. Vraj pôsobí preventívne aj pri zubných kazoch. Ak budete sklamaní jej účinkami, treba sa poradiť s lekárom, lebo niektoré choroby iba vyzerajú ako pleseň, ale plesňou nie sú, takže pre múdru hubu nie sú zaujímavé. Pôvod takéhoto ochorenia sa dá zistiť iba rozborom v laboratóriu. Ak však netrpíte vážnejšími problémami, môžete si ju naordinovať aj sami. Je bezpečná, úplne prírodná a nehrozí pri nej predávkovanie a užívať ju môžu aj tehotné ženy.

Natália Krížová


Tip na knihu:

Gennadij Malachov – Jak se zbavit parazitů – Odborné pojednanie o parazitoch, ktoré môžu škodiť v ľudskom organizme. Množstvo rád, ako sa brániť voči parazitom rôzneho druhu – vrátane energetických parazitov (myšlienkové formy, prekliatie, démoni, energetickí upíri). Každý človek má nejakých parazitov, ale nie každý preto ochorie. To hrozí iba tým, ktorí si znečisťujú alebo oslabujú organizmus nevhodnými emóciami, životným štýlom, zvykmi a stravovaním.

Úryvok: Léčba chlamydií je nesmírně těžká, protože tito malí zákeřní parazité žijí uvnitř bičenek a ty se v lidském organismu dobře přizpůsobily, zejména se naučily maskovat před imunitním systémem. Léčba probíhá ve dvou etapách: v první je třeba se zbavit bičenek a ve druhé chlamydií. K druhému kroku se přistupuje sedm až deset dní po léčbě bičenkové nákazy. Nezbytná je též očista organismu a stimulace obranyschopnosti. Co vlastně proti chlamydiím zabírá? Elixír Trojčátko, pelyněk, petrolej a lihová česneková tinktura. Chlamydie nesnášejí vtírání staré uriny do pokožky. K dalším metodám patří potírání pohlavních orgánů kyselou vodou a procedury v páře s pelyňkovým, březovým, dubovým nebo smrkovým koštětem.

Pôvodná cena: 11.60 EUR, Naša cena: 9.28 EUR

Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 2.32 EUR 


Súvisiace články:(Prečítané 11 196 krát, 1 dnes)

2 Responses to Objavte pre seba múdru hubu.

  1. Daniela píše:

    Dobrý deň všetkým.
    Priznám sa že dlho som hľadala prípravok, ktorý obsahuje túto chytrú hubu a ktorý by sa dal použiť na plesnivé steny až nakoniec sa mi ho podarilo zohnať na stránke http://www.bioclean.sk
    Vyskúšala som ju 12.01.2012 a doposiaľ sa mi plesne na stenách neobjavili. Vzhľadom k tomu, že po predchádzajúcej skúsenosti po maľovaní v pivnici sa zhruba po dvoch týždňoch pleseň znovu objavila myslím že tento prípravok funguje ako preferujú.

  2. Výrobky z múdrej huby píše:

    múdra huba-výrobky: http://www.mudrahuba.sk/