google27eaa3905ca3fee3.html

Na jaře, když se stromy probouzejí k životu, vyměňujte si s nimi energii, získejte jejich silnou ozdravující energii. Zajděte do lesa nebo parku a vyberte si velký krásný strom, který se vám líbí.

Beze spěchu k němu přistupte a pozdravte se s ním jako s dobrým a váženým člověkem. Stoupněte si tváří ke kmenu nebo se o něj opřete zády. Můžete jej dokonce i obejmout. Zklidněte se a představte si, jak mocná síla z hlubin Země proudí nahoru po stromu. Je to skutečně tak, neboť strom je místo, kde tato síla vychází.

Čím větší a mohutnější strom, tím větší energie jím proudí. Nyní vnímejte, jak tato síla proudí přes vaše nohy, trup, krk a hlavu. Očišťuje vás, vyživuje a léčí. Nechte špatnou, patologickou energii odejít v podobě temného oparu. Takto postůjte nějakou dobu. Pocítíte čistotu, svěžest a sílu života, které vám daroval tento strom. Když ucítíte, že jste zcela doplnili energii, poděkujte stromu jako nejlepšímu příteli. Rozlučte se s ním a jděte domů.

Některé druhy stromů (topol) velmi dobře přijímají choroboplodnou energii a jiné (dub, bříza) dobře doplňují organismus člověka energií. Na jaře v období aktivního pohybu mízy vám doporučuji se takto sblížit s břízou, protože v tomto období propouští přes sebe velký proud léčivé síly. Napojte se na ni a ozdravíte svůj organismus.

Text je úryvek z knihy: Gennadij Malachov – Lunární kalendář v každodenním životě


Túto knihu sme vydali aj v slovenskom preklade:

Gennadij Malachov – Zdravie podľa biorytmov Luny

Kniha postupuje podľa 12 mesiacov roka: pre každý z nich sa uvádza návod na očistu niektorého orgánu a vysvetľujú sa princípy liečby určitej choroby na základe bylinných receptov. Tiež sa rozoberá liečivá hladovka – každý mesiac iný postup alebo iná fáza dlhšej hladovky. Nájdete tu aj mnohé rady pre zdravé stravovanie, a tiež námety pre duševnú pohodu vrátane meditácií a pozitívneho myslenia.

Ľudský organizmus má svoj vlastný rytmus, tak ako ho má celá príroda. V našom podnebí sú rozdiely počas kolobehu roka oveľa výraznejšie než napríklad v trópoch, kde je stále pomerne rovnaké počasie. Jednotlivé mesiace sú tak u nás výraznejšie prepojené aj s premenou Luny. A k tomu všetkému sa pripájajú ešte aj tzv. orgánové hodiny, čo je rozdielny čas najväčšej aktiviy rôznych orgánov počas dňa. Malachov toto všetko spája do uceleného obrazu a zostavuje praktický rozvrh na celý kalendárny rok, podľa ktorého sa môžete čo najúčinnejšie zamerať na jednotlivé časti vášho tela či oblasti vášho zdravia a celkovej životosprávy. Pri tom vám poslúži množstvo konkrétnych rád a návodov, všetko čisto prírodné a prirodzené!

Pôvodná cena: 8.90 EUR, Naša cena: 8.01 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.89 EURSúvisiace články:


(Prečítané 2 043 krát, 1 dnes)

Comments are closed.