google27eaa3905ca3fee3.html

Podľa znalcov numerológie má každý človek svoje osobné, niekto vraví osobnostné číslo, ktoré je pre neho charakteristické. Numerológovia vedia z tohto čísla určiť, čo sú vaše silné a slabé stránky . T toho potom vyplýva, čomu by ste sa v živote mali venovať prednostne a čomu sa radšej vyhnúť.

Ako si vyrátate toto číslo?

Najskôr si zrátajte všetky čísla vo vašom dátume narodenia. Napríklad: ak ste sa narodili 1.10. 2011 ( 1+1+2 +1+1) bude vaše životné číslo 6. Môže sa stať, že vám vyjde dvojciferné číslo napríklad 14. V tom prípade opäť zrátate obe čísla. 1+4= 5 . Vyjde vám číslo 5.

1.
Je to číslo úspechu a vodcovstva, ale zadarmo nedostanete nič. Jednotka si musí svojou prácou, usilovnosťou a štúdiom zaslúžiť svoj blahobyt a úspech. Ak toto pochopí, bude sa jej dariť v akejkoľvek oblasti. Túžba po úspechu a kariére ju poháňa vpred. Ani hmotné statky jej nie sú ľahostajné. Dá sa povedať, že Jednotky sa snažia za každých okolností chytiť šancu za  vlasy. Dokážu zmanipulovať aj priateľov, aby im slúžili ako most k vyšším cieľom. Keď sa im nedarí, dokážu byť zlé, kritické a nespravodlivé. Vedúce postavenie sa im zdá byť samozrejmosťou.

2.
Dvojka je číslo spolupráce a láskavosti. Dvojky sú výborní kamaráti, ktorí nikdy nesklamú. V čase núdze sú ešte vernejší ako v pohode. Osoby narodené ako „dvojky“ charakterizuje takt a diplomacia. Vo vedúcom postavení, dajú vždy vyniknúť aj ostatným. Majú dobré vzťahy s okolím, sú pôvabné a majú prirodzenú autoritu. Ľudia ich milujú aj pre ich optimistickú povahu. Držia sa hesla: Ak chceš zapáliť oheň, sám musíš horieť. Sú nápadití a ťahajú ostatných dopredu.

3.
Trojka je číslo harmónie a trojjedinosti tela, duše a ducha. Trojky sú spoločenské, optimistické a cieľavedomé. Milujú happyendy. Majú  zmysel pre rečnícke umenie, skvelý postreh a schopnosť nasávať z okolia, preto je medzi hercami veľa Trojok. Majú skvelé regeneračné schopnosti tela aj psychiky. Vedia, že nezáleží na tom koľko razy padneš, ale koľko razy vstaneš. Ak sa v niektorej činnosti nájdu, robia ju dokonale, ak ich niečo nebaví, nikdy sa to poriadne nenaučia. Pre harmonický rozvoj potrebujú mať neustále pocit, že milujú a sú milovaní.

4.
Štvorka je číslo reality. Často prináša materiálny úspech, najmä v neskoršom veku, ale aj obmedzenia, ktoré k tomu patria. Za  ich úspechom je vždy konkrétny nápad dotiahnutý do konca. Žijú v realite, nikdy nie nad pomery. Nie sú priateľmi pôžičiek a nesplniteľných sľubov. Sú rovnako spoľahliví v priateľstve, ako v práci a partnerstve. Dozrievajú neskôr, ale o to viac si vážia svoju pôvodnú rodinu. Sú zástancami tradícií a sú aj troška konzervatívni.

5.
Päťka je číslo rizika a šťastného osudu. Päťky sú obdarené rýchlosťou v konaní, sú pohotové, a plné života. Milujú riziko a dobrodružstvo. Keď nejde o život, nejde o nič – je ich heslo. Sú hybnou silou mnohých kolektívov, nevyhýbajú sa prekonávaniu prekážok, milujú rozhodovanie. Vedia byť v pravom čase, na pravom mieste. Neznášajú jednostrannosť, monotónnosť a nudu. Pri pásovej výrobe by zahynuli. Milujú zmenu. Hoci aj k horšiemu, len nech život nestojí. Sú inteligentné, obratné, pokrokové, citlivé, empatické, nekonvenčné, kreatívne, povrchné, dramatické.

6.
Šestka je číslo idealizmu. Má sklon žiť pre veľké a vznešené ciele. Miluje pohodu a harmóniu. K životu potrebuje veľa lásky a pochopenia. Je tvorivá a rada preberá zodpovednosť. Kariéru si buduje vďaka dobrej intuícii. Fascinuje ju krása vo všetkých podobách, preto sa im darí najmä v umeleckých oblastiach. Šestky neznášajú hádky a ohováranie. Sú rodenými bútľavými vŕbami. Ľudia im zverujú svoje starosti a problémy. Mnohí zneužívajú ich ochotu počúvať a radiť. Ich dôverčivosť je nekonečná.

7.
Sedmička je číslo filozofov a odkrývačov tajomstiev. Nechýba im logika, ani zvedavosť a chuť neustále sa učiť. Často sú Sedmičky nepochopenými nositeľmi pokroku. Občas ich to donúti k samotárskemu životu a k nespokojnosti so stavom ľudstva. Excentrické Sedmičky sa potom stávajú nedôverčivými frfľošmi alebo roztržitými profesormi.

8.
Osmička je číslo karmy a peňazí.. Môžu zbohatnúť a uplatniť sa pod podmienkou, že sa na svoje povolanie dobre pripravia a svoje financie zveria pod kontrolu iných, pretože sú často príliš impulzívne. Sú to skvelí priatelia, ktorí nikoho neodsúdia, lebo majú dar poznať, pochopiť a prijímať ľudské klady aj zápory. Slabosti iných im neprekážajú. Aj keď sa človek dostane do ťažkostí pre svoju hlúposť, dokážu mu pomôcť. Sú zástancami a ochrancami slabších. Dojíma ich ľudská slabosť, preto sa často angažujú v charite. „Osmičky“ majú väčšinou veľké úspechy v práci. Sú energické a cieľavedomé

9.
Deviatka je číslo ukončenia. Pochopenia. Naplnenia. Prijatia. Deviatky sú nad vecou, veľmi talentovaní a všestranní. Žiaľ, ich  základnou charakteristikou je zmena nálad. Chaos. Väčšinou vedú neusporiadaný spôsob života bez veľkých cieľov. Veci prijímajú tak, ako prídu. Ak sú cieľavedomí tak iba v jednej oblasti Na kariére im nezáleží, ale ak im padne k nohám, prijímajú ju pokojne.  V priebehu rokov sa stanú  egocentrikmi, čo je v mnohých prípadoch príčinou istej izolácie. Sú intuitívne a empatické. Majú schopnosť predvídať.

TetaGita


Skvelá kniha:

Bunker Dusty, Knowles Victoria – Numerologie – Co o vás říká den narození – V tejto knihe nájdete 31 popisov rôznych ľudských pováh – pre každý deň v mesiaci jeden. Rozlišuje sa pritom medzi mužmi a ženami. Stretnete sa aj s príkladmi známych osobností. Pritom nemusíte robiť žiadne výpočty – stačí vám poznať deň narodenia!

Pôvodná cena:12.00 EUR, Naša cena:9.60 EUR

Zľava:20.00 %, Ušetríte:2.40 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 8 529 krát, 1 dnes)
 

One Response to Vyrátajte si vaše osudové – osobnostné životné číslo