google27eaa3905ca3fee3.html

leaves-fall-colors-rainbow

Dnes 22. septembra 2016 o 16,20 h letného času vstupujeme do astronomickej jesene. Slnko opúšťa znamenie zemskej Panny a vstupuje do vzdušných Váh. Máme za sebou silné Novolunie v Rybách s protichodnými energiami. Retrográdny Merkúr sa nám všetkým v posledných dňoch príliš plietol do našich plánov.  Ale ako darček od prírody na jesennú  rovnodennosť sa dnes tá situácia zmenila a energie sa uvoľnili. Každý máme svoju cestu, konečne ju vidíme a sami si ju i realizujeme.

Dominuje červená, hnedá a zlatá

Jesenná rovnodennosť prináša rovnako dlhú noc a deň, pričom dni budú stále kratšie. Slnko svieti na Zem kolmo na rovník. Slnečný boh akoby starne a v lone bohyne matky rastie dieťa. Príroda sa chystá na zimný spánok, ponúka posledné plody a semená. Symbolizuje vzťah matky a dcéry. Podľa tradícií archanjel Michael a jeho nebeské zbory čelia nastupujúcej temnote. V tomto čase naši predkovia ďakovali a obetovali poliam, stromom a prírode za úrodu. Zelenina a bylinky kraľovali v kuchyni. Domovy si zdobili jesennými plodmi, červenou, hnedou a zlatou farbou obilia. Aj dnu sa prenášala pestrosť jesene. Tekvice a obilné snopy sú vhodnými ozdobami do domácnosti i dvorov a vášmu domovu prepožičajú pozitívne vibrácie. Napríklad mäta ochraňuje pred negatívnymi energiami a pomáha dokonca pri obchodnom jednaní.

dsc_0953Hľadajte vnútornú  rovnováhu

Jeseň je prípravou na zimné obdobie a odpočinok. Astrológovia a mágovia odporúčajú hľadať v tomto ročnom období vlastnú rovnováhu a harmóniu. Je to aj obdobie babieho (indiánskeho) leta, keď vo vzduchu lietajú čarovné pavučinky a „páperie“ z topoľov.

Poprechádzajte sa dnes v lese, zbierajte semienka a sušte si bylinky. Použite ich k výzdobe domova, alebo na čaje či rituály. Tradične by sa dnes malo jesť to, čo sme zožali pri poslednom zbere, takže ovocie, zelenina, obilie, strukoviny a kukurica.

Planéta je na kolenách

Pohodlné mestské bývanie a priemyselná výroba potravín nás takmer úplne odtrhli od prírody. Nežijeme síce s ňou spojenú drinu, ale stratili sme i energetické spojenie. Preto moderný človek znáša príchod jesene negatívne a môže ovplyvniť jeho zdravie. Prevenciou je opätovné zžitie a nacítenie sa na tok energií v prírode. Aj používaním ekologických materiálov, eko čistiacich prostriedkov a konzumáciou bio jedál. Ľudia dnes vôbec nemajú informácie o obrovskej škodlivosti látok, ktoré korunujú súčasnú civilizáciu a bežne sa denne používajú. Planéta Zem je na kolenách, je veľmi znečistená, čo sa prenáša aj do životov a prežívania ľudí. Jesenné nostalgie nás nabádajú dať si do poriadku dušu, upratať si v sebe i okolo seba a dostať sa do vnútornej rovnováhy.

Obnova lásky k Zemi

Jednou z možností je prepojenie sa s našou materskou planétou – Zem a lonom čistej prírody na zážitkových seminároch.

Hlbinná ekopsychológia Joanny Macy podporuje rozpomenutie sa na svoj prapôvod. Spojenie každého jednotlivca s ním má hlboké liečivé účinky. Nadviažeme na prácu, ktorá nás všetkých spája v prospech lásky, šťastia, hojnosti, rovnováhy a trvalej starostlivosti o našu modrú planétu. Ochutnávka je vhodná pre ženy, mužov i deti. Francúzky lektor pricestuje zo zahraničia, preto registrácia končí 28 .9. 2016 (viac info nižšie).

Silvia Marisi Struhárová, PhD.www.StastnaRovnovaha.sk


dsc_0952

dsc_0903

dsc_0988


foto: autorka a pexels.com


Informácie o lektorke:

http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-som/

http://www.profitmedia.sk/index.php/o-nas/kto-sme


NAJČASTEJŠIE OTÁZKY:

Kde a ako sa môžem dozvedieť viac o stave našej planéty? 

Potrebné informácie sú súčasťou celostného programu sebarozvoja ŠŤASTNÁ ROVNOVÁHA, ktorý podporuje, kultivuje a obnovuje plný potenciál človeka v Slovenskej a Českej republike. Jeho autorkou a lektorkou je novinárka, spisovateľka, mentorka a koučka Silvia Marisi Struhárová, PhD., ktorá úzko spolupracuje s francúzskym ekológom, ekopsychológom, lektorom, vynálezcom a vývojárom v oblasti ekologického staviteľstva a obnovy alternatívnych zdrojov energie, pôsobiacim v Českej republike Patrickom Monnotom.  Vybrať si môžeš ochutnávkové prednášky, individuálne sedenia či zážitkové transformačné semináre. Alebo na webovej stránke http://www.StastnaRovnovaha.sk/ vyhľadať odpovede na témy, ktoré práve riešiš, v kalendári pripravovaných akcií.

Čo ma tam čaká?

Otestuješ si svoju úroveň prepojenia s planétou Zem, precítiš stav Zeme, vedome sa spojíš s ďalšími a predchádzajúcimi formami života na Zemi. Pomocou tvorivých vizualizácií a skupinovej dynamiky v lesnom prírodnom prostredí na energeticky silnom mieste sa tesnejšie prepojíš so živými, podpornými, prírodnými zdrojmi a energiami jednotlivých živlov čistej prírody. Pomocou špeciálnych bioenergetizačných cvičení zjemníš svoje zmysly, viac porozumieš jazyku prírody, rozpustíš škodlivé programy podvedomia, ktoré blokujú a ovládajú Tvoju životnú silu, pochopíš súvislosti. Pomocou unikátnych meditácií a dynamických mandál budeš mať možnosť vnímať na vlastnom tele, ako sa cíti planéta Zem – naša spoločná matka a živá bytosť, keď ľudia v posledných stáročiach egoisticky drancujú a ničia jej dokonalú krásu a prírodné poklady. Odídeš obohatený/á a posilnený/á s priamym vplyvom na kvalitu Tvojho konkrétneho života.

Najbližšie pripravované akcie v Bratislave:

Transformačná ochutnávka OBNOVA LÁSKY K ZEMI, 30. september 2016, 19,00 – 21,00 h. Informácie a prihlášky: http://www.stastnarovnovaha.sk/event/prebudenie-lasky-k-zemi/

Zážitkový transformačný seminár OBNOVA LÁSKY K ZEMI, 1. október 2016, 10,00 – 18,00 h. Informácie a prihláškyhttp://www.stastnarovnovaha.sk/event/prebudenie-lasky-k-prirode-a-zemi-2/

Čo si odnesieš: pochopenie faktov, súvislostí a dôsledkov, nájdenie východísk, precitnutie a uvedomenie, že všetko, čo k šťastnému životu v spojení s prírodou potrebuješ, nosíš v sebe – a je to zadarmo. Len je nutné aktívne to hľadať, objaviť, začať používať v živote a vedome tomu venovať Tvoj čas a pozornosť.

Registrácia do 28. októbra 2016 tu: Info@StastnaRovnovaha.sk

KONTAKT a viac informácií: www.StastnaRovnovaha.sk,

+ 421 911 112 710, +421 907 743 283Súvisiace články:


 

(Prečítané 408 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.