google27eaa3905ca3fee3.html

Prvý tohtoročný spln – 12. januára 2017 o 12,33 h – prinesie úľavu po náročnom čistení nánosov, ktoré blokovali nezadržateľný vývoj vecí a vedomý život v nás. Každý v tomto prechodnom období čelí individuálnym výzvam, netreba sa za to hanbiť. Veľká transformácia Zeme a celej galaxie postupne vrcholí.

Navigáciou v neprehľadných a neštandardných situáciách je zastavenie sa v danej chvíli a uvedomenie si svojich pocitov, i keď to môže veľmi bolieť. Pomáha jednoducho otvoriť uši, oči, zbaviť sa doterajších masiek a ísť cestou radikálnej úprimnosti a pravdy. Zabudnúť na strach a vypustiť svojho Džina z fľaše :-), nasledovať svoj vnútorný hlas a len pozitívne pocity. Tie nevypovedané a potlačené uvoľniť.

Najefektívnejšia cesta je otvorená komunikácia – hovoriť o pocitoch, ktoré vyvolali ľudia okolo vás ich správaním bez hodnotení a posudzovaní, ako napríklad – ty si taký/á a onaký/á… To je otvorený útok, ktorý patrí do minulej éry obetí a tyranov. Hra potom pokračovala tak, že úder vám v sebaobrane opačná strana vrátila a ping pong pokračoval.

Vezmite do úvahy, že každý koná a komunikuje najlepšie, ako za daných okolností (na jeho úrovni vedomia) dokáže. Buďme teda stále vďační a skúsme si veľkoryso užívať skutočne všetko, čo nám život (sami sebe) nadelí(me). Tešme sa prebúdzajúcemu bytiu v Láske, Pravde… a nalievaniu čistého vína aj vo vzťahoch, ktoré sú vysokou školou života :-).

So znamením Raka súvisí trávenie a tráviace orgány. Do piatku radšej zabudnite na vyprážané a mastné jedlá, živočíšne tuky, údeniny, nikotín, kávu a alkohol. Nadeľte si liečivú dávku vlákniny v podobe ovocia a zeleniny, pokiaľ možno bio… Ak sa budete cítiť lepšie bez kíl, ktoré vám pribudli počas sviatkov, teraz je ideálny čas na očistu zeleninovými šťavami alebo bylinkovými čajmi – mätou, medovkou, palinou či fenyklom. Rak vplýva na rodinný život a vzťahy – vyjdite si na prechádzku do čarovnej zasneženej zimnej prírody s najbližšími. Máte si čo povedať 🙂

Silvia Marisi Struhárová, PhD. – www.StastnaRovnovaha.sk


Silvia Marisi

Informácie o lektorke:

http://www.stastnarovnovaha.sk/kto-som/

http://www.profitmedia.sk/index.php/o-nas/kto-sme

KONTAKT ŠŤASTNÁ ROVNOVÁHA:

Mail: info@StastnaRovnovaha.sk

Mobil: + 421 911 112 710, +421 907 743 283

Web: www.StastnaRovnovaha.sk


Súvisiace články:foto: https://pixabay.com/sk/photos/full%20moon/


 

(Prečítané 429 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

2 Responses to Prvý tohtoročný spln Mesiaca nás prečistí cez vzťahy

  1. Pani doktorka, podľa mňa tento spln (opozícia Slnko Koz, Luna Rak), je napätie medzi detinskosťou a dospelosťou, príp. medzi matkou a otcom v nás – Naša duša (Luna) by sa chcela hrať, alebo pritúliť (Rak) a Denné skúšky (Slnce) si vyžadujú realistický, dospelý (adekvátny) prístup (Kozorog).
    Ideálny čas na očistu podľa môjho chápania príde 15.1.2017 o piatej ráno úplne prirodzene, keď Luna vstúpi do znamenia Panny, v znamení Raka si človek musí dávať pozor na jedlo, aby sa nepovracal (ak má citlivé planéty v Raku).

  2. Silvia Marisi Struhárová píše:

    Ďakujem za komentár a Váš výklad. Prajem všetko dobré.