google27eaa3905ca3fee3.html

Kto by to ešte pred niekoľkými dňami, alebo aj hodinami povedal, že k nám zavíta milé, tvorivé, zhmotňovacie, radostné, štvrtkové, májové novolunie (Slnko i Mesiac) v Blížencoch

Mesiac sa dostane do svojho energetického minima a susedstva so Slnkom na obežných dráhach 25. 5. večer o 21, 44 hodine. S energiou Mesiaca súvisí žensky ladená energia archanjela Gabriela a mocnej staroegyptskej bohyne Isis.

Možno v tieto dni cítite, že všetko, čo k Vám prichádza, beriete s väčšou ľahkosťou, už nie Ste k výsledku tak krvopotne pripútaní, len tak Vás nikto nerozčúli, akoby Vám veci boli viac či menej jedno 🙂. Lebo všetko ide samo tak, ako má. Áno, to je ten správny oslobodzujúci nadhľad, uchopenie ľahkosti života a májovej pohody v tejto chvíli – podľa hesla «žiť a nechať žiť».

Keďže znamenie Blížencov ovplyvňuje uši, zuby, mandle, čeľuste, krk a štítnu žľazu, tieto orgány si teraz určite nedajte ošetriť a lekárov navštívte v dni Raka alebo Váh. K dobrej fyzickej pohode Vám pomôže aj jemnučká intuitívna masáž krku, sánky a uší. Pozor na prievan… Môžete sa týmto častiam Vášho tela potichu alebo nahlas aj poďakovať, že Vám toľké rôčky dobre slúžia, veď nech to zostane tak aj naďalej.

Už iste viete, že novom Luny začína ďalší mesačný cyklus, a preto je ideálnym dňom na pôst a očistu tela. A tento odľahčujúci nov v Blížencoch viacnásobne… Vyberte si príjemnú formu pôstu alebo diéty, ktorá Vám urobí radosť, neobmedzí a nezaťaží Vás. Vylúčte aspoň mäso, dráždivé a nezdravé potraviny, ktoré spôsobujú závislosti a potravinové programy… Dobrá správa nielen pre májových zaľúbencov – milovanie je dovolené a doporučené, keďže úbytky energie sú počas novu na rozdiel od splnových dní harmonické a minimálne.

V práci dajte zelenú štartu nových projektov. Vyhýbajte sa konfliktom a negatívny ľuďom. Ich stopy by sa Vám mohli preniesť do diania počas celého mesačného cyklu.

V záhrade zalievajte, okopávajte, prihnojujte. Môžete aj stavať, dláždiť či betónovať – a budete úspešní.

Blíženci evokujú potrebu rovnováhy a rastu v živote, aj keď balans je len dočasný, krátky stav medzi jednotlivými krokmi, posunmi a prúdením života. Taktiež nastoľujú otázky dôležitej komunikácie s našimi blízkymi… Nech je čokoľvek nedopovedané a cítite, že druhá strana je pripravená, skúste si to objasniť práve teraz. Hviezdy sú Vám naklonené.

Afirmácia: Môj život plynie v ľahkosti a rovnováhe.


Súvisiace články:


 

(Prečítané 284 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.