google27eaa3905ca3fee3.html

Co budete potřebovat: tři svíčky (jedna bílá – v tomto případě zástupce pozitivní energie, jedna černá – v tomto případě zástupce negativní energie, jedna zelená – v tomto případě zástupce hojení), sirky, vykuřovací bylinky (podle svého výběru, avšak vhodné na očistu a zahánění negativních sil), svazek bílé šalvěje (budete-li chtít rituál posílit, také bílou růži).

Postup:

Očistěte se doutnajícím svazkem bílé šalvěje (vhodné je také provést očistnou rituální koupel s mořskou solí a jedlou sodou se zapálením několika bílých svící a potom si obléci bílý šat).

Pohodlně si sedněte, svíce umístěte před sebe. Za ně postavte vykuřovací misku a zapalte na kroužku dřevěného uhlí očistné vykuřovadlo. Před svíce položte čerstvou bílou růži. Zavřete oči. „Vyčistěte“ svou mysl za klidného, pomalého dýchání. Pak oči otevřete a zapalte bílou svíčku. Nahlas vyslovte formulku:

„Země, vzduch, oheň, voda a duch, prosím, očistěte mě od všech negativních energií.“

Zapalte černou svíčku a opakujte výše uvedenou formulku.

Poté zapalte zelenou svíčku a proneste:

„Země, vzduch, oheň, voda a duch, prosím, osvoboďte mě od všech negativních sil, energií, útoků či zásahů. Prosím také o vyléčení a odstranění všech případných následků a projevů na všech úrovních: fyzické, mentální, psychické, emoční, spirituální i materiální. Tak se staň. Děkuji.

Pokud jste se rozhodli použít i bílou růži (musí mít v každém případě trny!), stejnými pohyby, jakými se očisťujete před svými rituály svazkem bílé šalvěje projděte kolem celého těla a myslete na to, jak růže „odsává“ svou čistotou jakékoli negativní energie, které se napíchnou na její trny. (Svíci po rituálu spalte venku a popel zahrabte do země.)

Zůstaňte sedět v klidu a s myslí čistou, zaměřenou pouze na proces očisty, nejlépe dalších 15 minut. Posléze by se měl dostavit pocit regenerace, obnovy a svěžesti. Pokud nikoli, opakujte znovu po třech dnech celý očistný rituál. U silných projevů negativních energií proveďte rituál tři krát za sebou s odstupem tolika dnů, abyste první vykonávali za novoluní a poslední za úplňku.

Poznámka: Tento rituál neboli rituální pozitivní kouzlo je u jednorázového provedení nejefektivnější, provádíte-li ho za úplňku, kdy Luna jasně září na obloze. Pokud budete tento rituál vykonávat v pozitivní náladě, výsledek bude mnohem lepší. Nejúčinnější samozřejmě bude, účastníte-li se ho v kruhu dalších osob, ať již ženském nebo jiném.

Budete-li chtít zvýšit šanci na úspěšné působení rituálního kouzla, potřete svíce esencí z bobkového listu, anebo roztopeným voskem upevněte po jednom bobkovém listu z dvou stran každé svíce. Před tři svíce pak položte malou mističku s dalšími bobkovými listy.

Judita Peschlová, www.angelcity.cz


Súvisiace články:


Špeciálna zľava na Lunárny kalendár:

Vladimír Jakubec – Lunárny kalendár 2018 /Eugenika

Lunárny kalendár je veľmi populárny a užitočný. Vysvetlí a poradí vám, ako čo najvhodnejšie využiť čas v súlade s prírodnými silami, a to na základe vplyvu Mesiaca na život na Zemi. Rozmanité vplyvy prakticky na všetky oblasti nášho života sú dané jednak mesačnými fázami – premena Mesiaca od novu po spln a naopak – jednak cyklickým prechodom Mesiaca dvanástimi znameniami zverokruhu, ako aj stavom Mesiaca, ktorý delí dni na dni koreňov, listov, kvetov a plodov.

Lunárny kalendár charakterizuje každý z 365 dní z hľadiska mesačného (lunárneho) vplyvu. Predstavuje sprievodcu celým rokom, ktorý prináša množstvo užitočných a zaujímavých rád, odporúčaní a tipov. Hlavnou oblasťou záujmu je pritom záhradkárstvo. Záhradkári tu nájdu podrobný plán práce na celý rok. Tí z vás, ktorí radi zbierajú liečivé rastliny, sa dozvedia, kedy ktoré sa majú zbierať.

Ďalšou významnou oblasťou je zdravie, životospráva a psychika. Nájdete tu dôležité a zaujímavé informácie o tom, ktoré časti nášho organizmu sú deň za dňom Mesiacom ovplyvňované aj ako pôsobia aktuálne lunárne vplyvy na náš bežný život. Získate množstvo praktických, jednoduchých rád a tipov, ako posilniť svoju kondíciu, predchádzať zdravotným problémom, zmierňovať rôzne ťažkosti, zdravo sa stravovať, starať sa o svoje telo a nezanedbávať ani kozmetickú stránku. Mnohí ľudia iste ocenia aj rady na každý deň, aké druhy bylinných čajov sú práve vhodné. A zmieňuje sa tu aj vplyv Mesiaca na našu psychiku podľa toho, v akom znamení Luna práve stojí; každé znamenie zverokruhu totiž pôsobí inak na našu dušu, prebúdza v nás iné vlastnosti, pocity a potreby.

Dôležité upozornenie!!! 

V našom kalendári je zobrazený časový údaj prechodu Mesiaca „cez“ skutočné súhvezdia, nie astrologické znamenia. V dobách, keď vznikala astrológia, sa tieto údaje zhodovali so skutočnou polohou planét, súhvezdí a hviezd na oblohe. Drobné odchýlky dráhy Slnka, Mesiaca i hviezd v období 26 000 rokov, spôsobené periodickou výchylkou rotácie zemskej osi, viedli k tomu, že po tisícročiach je skutočné astronomické postavenie Mesiaca „v“ jednotlivých súhvezdiach odlišné od dávnych astrologických výpočtov. Kto sa trocha orientuje na nočnej oblohe, ten si všimne, že Mesiac stojí napríklad „v“ súhvezdí Rýb, zatiaľ čo tradičné zdroje uvádzajú, že Mesiac je v Baranovi. („V“ dávame do úvodzoviek preto, lebo Mesiac sa nikdy nedostane naozaj – fyzicky medzi hviezdy súhvezdí.) A tento rozdiel sa neustále mierne zväčšuje. Mnoho pokusov s pestovaním rastlín ukázalo, že ho treba brať do úvahy. Preto náš kalendár tento rozdiel zohľadňuje a uvádza postavenie Mesiaca v skutočných súhvezdiach, lebo tomu zodpovedá jeho vplyv na našu planétu. Týmto sa náš LK líši od väčšiny iných lunárnych kalendárov, ktoré vznikajú mechanickým výpočtom počítačovým programom a nie sú preverené praxou.

Pôvodná cena: 6.90 EUR, Naša cena: 1.00 EUR, Zľava: 85.50 %


 

(Prečítané 484 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.