Co budete potřebovat: tři svíčky (jedna bílá – v tomto případě zástupce pozitivní energie, jedna černá – v tomto případě zástupce negativní energie, jedna zelená – v tomto případě zástupce hojení), sirky, vykuřovací bylinky (podle svého výběru, avšak vhodné na očistu a zahánění negativních sil), svazek bílé šalvěje (budete-li chtít rituál posílit, také bílou růži).

Postup:

Očistěte se doutnajícím svazkem bílé šalvěje (vhodné je také provést očistnou rituální koupel s mořskou solí a jedlou sodou se zapálením několika bílých svící a potom si obléci bílý šat).

Pohodlně si sedněte, svíce umístěte před sebe. Za ně postavte vykuřovací misku a zapalte na kroužku dřevěného uhlí očistné vykuřovadlo. Před svíce položte čerstvou bílou růži. Zavřete oči. „Vyčistěte“ svou mysl za klidného, pomalého dýchání. Pak oči otevřete a zapalte bílou svíčku. Nahlas vyslovte formulku:

„Země, vzduch, oheň, voda a duch, prosím, očistěte mě od všech negativních energií.“

Zapalte černou svíčku a opakujte výše uvedenou formulku.

Poté zapalte zelenou svíčku a proneste:

„Země, vzduch, oheň, voda a duch, prosím, osvoboďte mě od všech negativních sil, energií, útoků či zásahů. Prosím také o vyléčení a odstranění všech případných následků a projevů na všech úrovních: fyzické, mentální, psychické, emoční, spirituální i materiální. Tak se staň. Děkuji.

Pokud jste se rozhodli použít i bílou růži (musí mít v každém případě trny!), stejnými pohyby, jakými se očisťujete před svými rituály svazkem bílé šalvěje projděte kolem celého těla a myslete na to, jak růže „odsává“ svou čistotou jakékoli negativní energie, které se napíchnou na její trny. (Svíci po rituálu spalte venku a popel zahrabte do země.)

Zůstaňte sedět v klidu a s myslí čistou, zaměřenou pouze na proces očisty, nejlépe dalších 15 minut. Posléze by se měl dostavit pocit regenerace, obnovy a svěžesti. Pokud nikoli, opakujte znovu po třech dnech celý očistný rituál. U silných projevů negativních energií proveďte rituál tři krát za sebou s odstupem tolika dnů, abyste první vykonávali za novoluní a poslední za úplňku.

Poznámka: Tento rituál neboli rituální pozitivní kouzlo je u jednorázového provedení nejefektivnější, provádíte-li ho za úplňku, kdy Luna jasně září na obloze. Pokud budete tento rituál vykonávat v pozitivní náladě, výsledek bude mnohem lepší. Nejúčinnější samozřejmě bude, účastníte-li se ho v kruhu dalších osob, ať již ženském nebo jiném.

Budete-li chtít zvýšit šanci na úspěšné působení rituálního kouzla, potřete svíce esencí z bobkového listu, anebo roztopeným voskem upevněte po jednom bobkovém listu z dvou stran každé svíce. Před tři svíce pak položte malou mističku s dalšími bobkovými listy.

Judita Peschlová, www.angelcity.cz


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

V. Jakubec, G. P. Malachov – Lunárny kalendár 2018 + kniha Zdraví podle biorytmů Luny

Lunárny kalendár je veľmi populárny a užitočný. Vysvetlí a poradí vám, ako čo najvhodnejšie využiť čas v súlade s prírodnými silami, a to na základe vplyvu Mesiaca na život na Zemi. Rozmanité vplyvy prakticky na všetky oblasti nášho života sú dané jednak mesačnými fázami – premena Mesiaca od novu po spln a naopak – jednak cyklickým prechodom Mesiaca dvanástimi znameniami zverokruhu, ako aj stavom Mesiaca, ktorý delí dni na dni koreňov, listov, kvetov a plodov.

Lunárny kalendár charakterizuje každý z 365 dní z hľadiska mesačného (lunárneho) vplyvu. Predstavuje sprievodcu celým rokom, ktorý prináša množstvo užitočných a zaujímavých rád, odporúčaní a tipov. Hlavnou oblasťou záujmu je pritom záhradkárstvo. Záhradkári tu nájdu podrobný plán práce na celý rok.

Tí z vás, ktorí radi zbierajú liečivé rastliny, sa dozvedia, kedy ktoré sa majú zbierať.

Ďalšou významnou oblasťou je zdravie, životospráva a psychika. Nájdete tu dôležité a zaujímavé informácie o tom, ktoré časti nášho organizmu sú deň za dňom Mesiacom ovplyvňované aj ako pôsobia aktuálne lunárne vplyvy na náš bežný život. Získate množstvo praktických, jednoduchých rád a tipov, ako posilniť svoju kondíciu, predchádzať zdravotným problémom, zmierňovať rôzne ťažkosti, zdravo sa stravovať, starať sa o svoje telo a nezanedbávať ani kozmetickú stránku. Mnohí ľudia iste ocenia aj rady na každý deň, aké druhy bylinných čajov sú práve vhodné. A zmieňuje sa tu aj vplyv Mesiaca na našu psychiku podľa toho, v akom znamení Luna práve stojí; každé znamenie zverokruhu totiž pôsobí inak na našu dušu, prebúdza v nás iné vlastnosti, pocity a potreby.
Špecialitou je vyznačenie lunárnych dní. (Pokiaľ ide o ich význam, odporúčame knihu Lunární dny z Eugeniky.)

Kniha postupuje podľa 12 mesiacov roka: pre každý z nich sa uvádza návod na očistu niektorého orgánu a vysvetľujú sa princípy liečby určitej choroby na základe bylinných receptov. Tiež sa rozoberá liečivá hladovka – každý mesiac iný postup alebo iná fáza dlhšej hladovky. Nájdete tu aj mnohé rady pre zdravé stravovanie, a tiež námety pre duševnú pohodu vrátane meditácií a pozitívneho myslenia.

Ľudský organizmus má svoj vlastný rytmus, tak ako ho má celá príroda. V našom podnebí sú rozdiely počas kolobehu roka oveľa výraznejšie než napríklad v trópoch, kde je stále pomerne rovnaké počasie. Jednotlivé mesiace sú tak u nás výraznejšie prepojené aj s premenou Luny. A k tomu všetkému sa pripájajú ešte aj tzv. orgánové hodiny, čo je rozdielny čas najväčšej aktiviy rôznych orgánov počas dňa. Malachov toto všetko spája do uceleného obrazu a zostavuje praktický rozvrh na celý kalendárny rok, podľa ktorého sa môžete čo najúčinnejšie zamerať na jednotlivé časti vášho tela či oblasti vášho zdravia a celkovej životosprávy. Pri tom vám poslúži množstvo konkrétnych rád a návodov, všetko čisto prírodné a prirodzené!

Pôvodná cena: 15.80 EUR, Naša cena: 13.40 EUR, Zľava: 15.19 %


 

(Prečítané 372 krát, 3 dnes)
 

Comments are closed.