Vyskúšajte si za 1 euro tento rok sami na sebe, ako skvelo funguje v praxi náš Lunárny kalendár a ďalší rok už nebudete vedieť bez neho fungovať 🙂

Lunárny kalendár predstavuje sprievodcu celým rokom a prináša množstvo užitočných a zaujímavých rád, odporúčaní a tipov. Širokou oblasťou záujmu tohoto kalendára je záhradkárstvo. Záhradkári tu nájdu podrobný plán práce na celý rok.

Tí z vás, ktorí radi zbierajú liečivé rastliny, sa dozvedia, kedy ktoré sa majú zbierať. Ďalšou významnou oblasťou je zdravie, životospráva a psychika. Nájdete tu dôležité a zaujímavé informácie o tom, ktoré časti nášho organizmu sú deň za dňom Mesiacom ovplyvňované aj ako pôsobia aktuálne lunárne vplyvy na náš bežný život. Získate množstvo praktických, jednoduchých rád a tipov, ako posilniť svoju kondíciu, predchádzať zdravotným problémom, zmierňovať rôzne ťažkosti, zdravo sa stravovať, starať sa o svoje telo a nezanedbávať ani kozmetickú stránku.

Mnohí ľudia iste ocenia aj rady na každý deň, aké druhy bylinných čajov sú práve vhodné. A zmieňuje sa tu aj vplyv Mesiaca na našu psychiku podľa toho, v akom znamení Luna práve stojí; každé znamenie zverokruhu totiž pôsobí inak na našu dušu, prebúdza v nás iné vlastnosti, pocity a potreby.

Kalendár kúpite TU


:: DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE ::

Tento lunárny kalendár je zostavovaný na základe výpočtov podľa ,,sidericko inekválneho“ zodiaku. Teda skutočného postavenia vesmírnych telies.

Žiadny iný kalendár na trhu nepracuje s tak presnou metodológiou.

Viac o výpočtoch a práci autora nájdete v článku:

Ako to je s tými lunárnymi kalendármi? Prečo sú medzi nimi rozdiely?


Súvisiace články:


 

(Prečítané 182 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.