google27eaa3905ca3fee3.html

Práve čítam knihu jedného nemeckého lekára, odborníka na mitochondrie, únavu a chronické zápalové ochorenia. Okrem iného tam opisuje osudy svojich klientov. Mnohí lekári a nielen autor knihy, popisujú jav, ktorý som vypozoroval aj u nás.

Ak sa sťažujete, že vám je zle a pritom výsledky z labáku máte dobré, idete na psychiatriu. Podľa lekárov si vymýšľate. Som zdesený z toho aký častý scenár je posielať klientov k psychiatrovi. Naháňa mi to strach a hrôzu.

Mnohé príznaky ako poškodenie mitochondrií, poruchy imunity a zápalové procesy sa u nás nevyšetrujú podľa najnovších poznatkov. Preto, ak ste podľa lekárov zdraví a napriek tomu sa cítite zle, ste „blázon“ a poďme na psychiatrické lieky. Tie vás utlmia a síce sa nebudete cítiť lepšie, ale aspoň si to nebudete pripúšťať.

Tak aj toto je výsledok, ktorým sa prezentuje medicína. Tento scenár bohužiaľ nie je ojedinelý a počúvam ho od klientov čoraz častejšie. A tak sa nemôžeme čudovať, že psychiatrické lieky, sú dnes druhé najpredpisovanejšie na svete.

Moja rada. Ak sa cítite zle a napriek tomu máte výsledky dobré, nesťažujte sa, lebo vám dokážu, že ste psychicky chorý. A to sa už s vami bude niesť celým životom. Hľadajte pomoc inde. Psychiatrické lieky vám vaše problémy nevyriešia.

Prajem vám pekný deň

Andrej


Súvisiace články:


foto: http://maxpixel.freegreatpicture.com


 

(Prečítané 483 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.