google27eaa3905ca3fee3.html

Tak takéto slová počúva čoraz viac ľudí, ktorí idú za lekárom. Ten im dá urobiť rutinné testy a ich výsledkom je, že nič nezistí. Poznáte vo svojom okolí takéto prípady aj vy? Ja si to začínam všímať a zisťujem, že je to čoraz častejší jav. Človek má teplotu a cez výsledky z krvi je zdravý, je unavený ide k lekárovi a podľa výsledkov je zdravý a podobne.

Človek sa ocitá v začarovanom kruhu. Necíti sa dobre, má rôzne problémy a lekár nevie čo mu je. V lepšom prípade ho posiela kade tade po „odborníkoch“, v horšom je považovaný za simulanta a buď ho presvedčia, že v jeho veku je to normálne, alebo končí u psychiatra. Desivá je predstava, že koľko peňazí to stojí a ešte desivejšia, že sa použije nesprávna liečba s vedľajšími účinkami na zdravie človeka.

Toto som si všetko uvedomil, až keď čítam knihy od odborníkov na mitochondriálnu medicínu. Títo lekári, ktorí sa špecializujú na mitochondrie tam popisujú ako klasická medicína zistila, že pacient bol zdravý napriek tomu, že sa necítil dobre.

Čoraz častejšie si preto kladiem nasledovné otázky:

– Dokedy budeme v medicíne ignorovať význam mitochondrií pre vznik choroby?

 – Kedy si zdravotníctvo uvedomí, že ten čo platí cez svoje zdravotné dane celý systém si zaslúži ďaleko viac ako dostáva?

 – Kedy konečne začneme riešiť skutočné príčiny chorôb?

 – Kedy sa začneme pýtať kompetentných na tieto otázky?

 – Dokedy budeme nezmyselne trpieť?

Napíšte mi čo si o tom myslíte vy. Ďakujem

Prajem vám pekný deň

Andrej


foto: Chris Schmidt


Súvisiace články:


 

(Prečítané 391 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.