google27eaa3905ca3fee3.html

Nespavosť len málo kto považuje za závažný problém. Väčšinou to ľudia podceňujú. Ale je to naozaj tak? Ukážem vám, že nespavosť môže signalizovať závažné zmeny v organizme.

Len málo kto si nespavosť spojí so zápalom. Čo má spoločné zápal s nespavosťou? Pri zápale sa vždy nadmerne aktivujú bunky imunitného systému. Pri zápale začnú uvoľňovať isté látky, ktoré sa nazývajú prozápalové cytokýny.

Prozápalové cytokýny dokážu prenikať do mozgu, kde narúšajú tvorbu:
– serotonínu ( hormónu šťastia)
– dopamínu ( má na starosti motiváciu)
– melatonínu (spánkového hormónu)

Takto vďaka zápalu vzniká :
– nespavosť
– depresia
– poruchy koncentrácie a nezáujem

Ak trpíte nespavosťou nepodceňujte to. Je nutné vykonať rôzne protizápalové opatrenia. Zápal nemusí vždy bolieť. Preto nespavosť môže signalizovať ďaleko vážnejšie problémy v tele.

TIP: Jednou z najsilnejších prírodných protizápalových látok je aj kurkumín. Ale len málo ktorý kurkumín sa dokáže dostať do mozgu. V Neuracure od Dr.Jacobsa je kurkumín upravený tak, aby sa do mozgu vedel dostať, čo sa potvrdilo aj vedeckými štúdiami.

Prajem vám pekný deň

Andrej


Súvisiace články:Tip redakcie Eugenika:

Lothar Ursinus – Orgánové hodiny – snadno a srozumitelně

Autor dôkladne, komplexne a pritom zrozumiteľne popisuje funkciu jednotlivých orgánov a ich spoluprácu v ľudskom organizme. Každý orgán sa riadi vlastným časovým harmonogramom. V určitú dennú dobu vládne v orgánových systémoch mimoriadne výrazná aktivita, ktorú neskôr vystrieda fáza pokoja. Ak na tieto skutočnosti dbáme a rešpektujeme ich, podporujeme tým svoje zdravie. Rytmus tela môžeme efektívne využívať aj v práci a súkromí, alebo pri chudnutí, podávaní liekov a podobne.

UkážkaKvalita žaludečních meridiánů se bude vždycky lišit podle toho, z jakého úhlu se na ně díváme. „Radost ze života a žádostivost“ se vztahují k tomu, co do sebe přijímáme. Emoci orgánového systému žaludek/slezina a slinivka představuje deprese. Projevuje se zejména u pacientů, kteří hodně lpí na minulosti. Pokud o něčem stále dokola přemítáme, vede to k nespokojenosti a skleslosti. Pitvání problémů mívá za následek nadměrné zpomalení energetického toku, oslabení metabolismu a může dojít k přibírání na váze a zácpě. Žaludek má vztah ke štítné žláze, protože jí probíhá žaludeční meridián. Se žaludkem tedy mohou souviset i symptomy štítné žlázy.

Pôvodná cena: 5.60 EUR, Naša cena: 5.04 EUR, Zľava: 10.00 %(Prečítané 334 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.