google27eaa3905ca3fee3.html

Ľudia, nie som žiaden liečiteľ. Zaoberám sa iba hľadaním súvislostí, ktoré môžu viesť k chorobe (principiálne ako Ján Hnízdil). Niekedy je to na fyzickej úrovni, inokedy na psychickej, v niektorom prípade si chorobu dokonca programujeme ako nástroj k našej premene, takže nepomôže nič a nik. Vtedy treba celý stav pochopiť, prijať a cez analýzu poodpúšťať sebe i všetkým, ktorých sme kedy vinili (milujem – prijímam – odpúšťam (sebe, aj druhým). Pracujeme tak vo svojej línii, ale aj v línii rodu, takže si vytvárame dobré štartovacie miesto pre ďalšie vtelenie, ako aj napomáhame iným dušiam, ktoré „regulárne“ neodišli Domov. S každým odchodom sa totiž otvára svetelný kanál a tým oslobodíme aj blúdiacich.

Ak vás, či vášho známeho postihla ťažká choroba, je šanca vyliečenia, ale možno ste si už pred narodením naprogramovali skon touto formou. Žiadne vešanie hlavy, to len my s pohľadu ťažoby fyzického obalu sa tak nesmierne bojíme odchodu.

Mal som teraz jednu prekrásnu skúsenosť, kedy duša, ktorá odišla na druhý breh, sa mi zjavila v totálnom svetle, šťastná a radostná. Všetko to dokonalo zvládla a nepomýlila sa ani v jednom kroku, aj keď mnohí to komentovali inak.

Možno ste šokovaní, s akou ľahkosťou píšem o smrti. Pred šiestimi rokmi by som vyberal jemnejšie slová, ale veci sa pohli…

Nechcem vám uberať paru pri hľadaní koreňov (ne)moci. Tu sú knihy, ktoré sa touto témou zaoberajú a sú dobré (prípadne píšte pod status vaše tipy, ďakujem za všetkých):

Valerij Sineľnikov: Dohoda s chorobou
Valerij Sineľnikov: Vnútorné príčiny chorôb
Inna SegalInna Segal: Čo vám hovorí vaše telo
Brandon Bays: Cesta
Kurovskí Vladimír, Kurovska Lada: Živa – životná sila Slovanov

Snáď si odbremením odpisovanie a „spájanie“ – tu je aj linka na mnou overených liečiteľov: https://www.pavelhiraxbaricak.sk/kontakty/

Ale nezabudnite, že obdarení majú dovolené spraviť iba časť „práce“. Tá väčšia polovička zostane len a len na nás samotných, veď do tohto stavu sme sa doviedli sami. A nikam sa neponáhľajte, všetko má svoj dozvuk.

Paľko von K chorobám sa vyjadrujko


foto: https://pixabay.com/Valerij Sineľnikov – Dohoda s chorobou

Ukrajinský autor Valerij Sineľnikov je už mnohým čitateľom dobre známy. Píše veľmi zrozumiteľným štýlom, pretože sa snaží vysvetliť aj bežnému človeku, ako to v živote funguje. Poznatkov, dôkazov a metód máme dosť. Každý má možnosť zoznámiť sa s nimi, pochopiť ich a začať používať vlastný rozum, inteligenciu a vôľu tak, aby žil spokojnejšie, šťastnejšie a zdravšie!

Táto kniha ukazuje, ako zmeniť svoje myslenie a správanie, aby sme sa zbavili rôznych, aj tých najťažších chorôb. Podrobne sa tu vysvetľuje, aké negatívne pocity a vlastnosti vedú ku konkrétnym ochoreniam a všelijakým životným nepríjemnostiam Autor odhaľuje zámery, ktoré sa za nimi skrývajú: každý chorobný symptóm alebo problém je totiž kompenzáciou niečoho, snahou o udržanie rovnováhy. Keď tieto súvislosti pochopíte, budete sa môcť naozaj uzdraviť. Naučíte sa, ako žiť šťastne a tak, aby ste sa necítili ako obeť, ale aby ste sa stali skutočnými pánmi svojho života. Špeciálna metóda V. Sineľnikova spočíva v pochopení toho, ako funguje naše podvedomie, a následnej zmene našich povedomých programov.

Množstvo príkladov zo života obyčajných ľudí veľmi dobre ilustruje uvedenú filozofiu a pomôže vám aplikovať ju na vašu vlastnú situáciu.

Pôvodná cena: 7.90 EUR, Naša cena: 7.11 EUR, Zľava: 10.00 %(Prečítané 455 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.