google27eaa3905ca3fee3.html

Položili ste si otázku prečo vznikajú chronické zápaly? Ako je to možné že telo je také hlúpe a stále bojuje proti sebe a ide do sebadeštrukcie? Ja vám ukážem čo sa napr. deje pri reume a zistite, že nejde o žiadnu hlúposť tela.

Zápal je konflikt. A na konflikt treba dvoch. Chorú bunku, tkanivo a toho, kto má tú chorú bunku vyliečiť, teda imunitu. Ak bunka ochorie udeje sa v nej veľa zmien. Zmení svoje správanie. Zmenia sa tam aj biochemické reakcie. Jednou zo zmien je aj to, že sa aktivujú niektoré enzýmy. A jeden enzým ( volá sa indukovaná NO syntáza- iNOS) začne vyrábať oxid dusnatý. Je to plyn ktorého úlohou je napr. zabíjať patogény v podobe vírusov ale má za úlohu aj aktivovať prvú pomoc a tým je imunita.

Vzniká to nasledovne. Z aminokyseliny arginín sa vyrobí plyn oxid dusnatý a citrulín:
Arginin– chorá bunka — NO (oxid dusnatý) + citrulín

A práve citrulín zohráva dôležitú úlohu pri vzniku chronicity pri reume. Citrulín je aminokyselina, ktorá si sadne na okolité bielkoviny a pôsobí na bunky imunitného systému ako mačka na psa. Imunita sa stáva agresívna a zaútočí. Takto vzniká chronický zápal.

Ale prečo sa stále tvorí ten citrulín? Položili ste si tú otázku? Lebo v bunke sa deju choré veci. Bunka je chorá a stále kričí pomôžte mi. Ak by ste si pozreli, prečo vznikajú chronické auto-imunitné zápaly našli by ste väčšinou, že pôvod je neznámy a liečba je symptomatická. Liečba len potláča imunitu, ale nerieši chorú bunku!!!

Bunka ochorie ak sa do nej:

  • dostane vírus a skrýva sa tam
  • ak je otrávená ťažkými kovmi
  • ak je vystresovná nedostatkom minerálov či vitamínov
  • ak je otrávená chemikáliami
  • ak je otrávená liekmi
  • ak sú tam poškodené mitochondrie
    – atď.

Už chápete prečo vám narozprávajú, že imunita zbláznila? Nikto sa nezbláznil. Len my sme sa zbláznili a klameme pacientov aby sme im mohli povedať, že jedinou záchranou sú lieky a všetko ostatné je šarlatánstvo. A jediné šarlatánstvo je to, čo ponúka medicína. Lebo nerieši príčinu! Nikto nebude hľadať to, či je bunka podvýživená, nikto nebude skúmať aké máte mitochondrie a ani to, či nemáte ťažké kovy v tele. Každému je to jedno. Na to sa nedajú za 20 sekúnd vypísať chemické lieky, ktoré su tiež otravou! Ja osobne už príbehu o zbláznení imunity neverím. Mimochodom v reumatológii zisťujú koľko protilátok si vyrába imunita na citrulizované bielkoviny. Teda oni toto vedia, len to ignorujú.

A čo má spoločné melón s reumou? Melón sa povie po latinsky citrullus. Tiež obsahuje citrulín. Ten citrulín, ktorý sa naviaže na bielkoviny a dráždi imunitu, ako mačka psa.

Prajem Vám pekný deň

Andrej Medved

Viac na mojej stránke: www.andrejmedved.sk + facebook


Súvisiace články:


foto: https://pixabay.com/de/melone-obst-rot-saftig-1370265/


 

(Prečítané 331 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.