google27eaa3905ca3fee3.html

Schopnosť telepatie, jasnozrivosti atď, bude opäť patriť medzi bežné výbavy človeka

Na Ibize sa nám často stávalo, že sme sa telepaticky dohodli a stretli sme sa všetci na rovnakej pláži, hoci ich je na ostrove pekná hromada. Alebo som zobrala do ruky telefón, že zavolám Zuzke a on zrazu zazvonil a Zuzka volala mne. Vrcholom telepatie bolo, keď sa na nás napojilo počas osláv rovnodennosti mnoho priateľov z celého Česko-Slovenska a vedeli nám približne opísať, čo sa tam dialo. A presne určili aj čas, kedy sa začala ceremónia. Keď sme to hovorili Luise, tak nám iba potvrdila, čo hovorí mnoho proroctiev, že schopnosť telepatie, jasnozrivosti atď, bude opäť patriť medzi bežné výbavy človeka. Čo však tomu momentálne bráni? Ľudská malichernosť. Spomeňte si iba na posledný týždeň, či vaše myšlienky boli vždy čisté, či by ste s pokojným svedomím mohli dovoliť svojmu okoliu, aby čítalo vaše myšlienky. Telepatia môže fungovať iba vtedy, keď neklamete, nehovoríte polopravdy, nič neskrývate, nepoznáte závisť…V tejto súvislosti si spomínam na prekrásnu knihu americkej lekárky Marlo Morganovej – Posolstvo protinožcov. Marlo bola zapojená do medzinárodného sociálneho programu na pomoc austrálskym domorodcom. Dostala sa do jedného kmeňa aborigénov, s ktorým prežívala naplno ich každodenný život. Príležitosť byť s nimi, aj keď pre „moderného človeka“ v ťažkých podmienkach ju navždy ovplyvnila. Pochopila totiž , že skutočný život žijú práve tí ľudia, ktorých považujeme za primitívnych a necivilizovaných. Vo svojej spupnosti ani nechápeme ich poslanie a dobrodenie pre ľudstvo. Dokonca často ani tí, ktorí hlásajú vstup do jednoty a podobné new age heslá, si neuvedomujú, s čím všetkým JEDNOTA Súvisí. Schopnosť telepatie je jedna z nich. Domorodci počas cesty za potravou vysvetlili Marlo, ktorú pomenovali Mutant (to preto, že každý z nás si má za život aspoň tri razy zmeniť meno – podľa toho ako vyspel a čo pochopil), že ľudia pôvodne používali iba túto formu komunikácie. Hlas človeku nebol daný na rozhovor, ale na spev, oslavu a liečenie. Hovoriť sa má hlavou a srdcom a nie jazykom. Potom sa netreba učiť abecedu, ani cudzie jazyky a človek porozumie človeku. Môže si s ním vymieňať myšlienky. Väčšina ľudí však nechce, aby niekto videl do ich mysle, lebo tam skrývajú bolesť a klam. A cez negatívne vlastnosti menia svet okolo seba v spúšť. A preto tu čistí ľudia už nemôžu žiť. Ako prezradili Marlo, odchádzajú. Keďže mám túto svoju obľúbenú knihu často so sebou na dovolenke, pridávam aj úryvok z nej.

„My, kmeň Ozajstných Ľudí Božskej Jednoty opúšťame planétu Zem. V čase, ktorý nám zostáva, sme sa rozhodli žiť na najvyššej duchovnej úrovni – celibáte, čo je spôsob, ako preukázať telesnú disciplínu. Rozhodli sme sa neprivádzať na svet ďalšie deti. Keď odíde náš najmladší člen, bude to znamenať koniec národa čistých ľudských bytostí.

Sme však veční. Vo vesmíre je mnoho miest, kde na seba duše, ktoré nás budú nasledovať, môžu vziať telesnú podobu. Sme priamy potomkovia prvých ľudských bytostí. Prechádzame odvekou skúškou prežívania a držíme sa pevne našich pôvodných hodnôt a zákonov. Naše kolektívne vedomie udržiavalo zatiaľ zem pokope. Teraz sme ale dostali povolenie k odchodu. Ľudia na svete sa zmenili a zbavili sa časti zemskej duše. Odchádzame, aby sme sa k nej v nebi pripojili.

Vybrali sme si Ťa ako nášho posla. Chceme, aby si povedala svojmu ľudu, že odchádzame a prenechávame vám matku Zem. Modlíme sa za to, aby ste si uvedomili zhubné účinky vášho spôsobu života na vodu, zvieratá, vzduch a na vás samých. Modlíme sa za to, aby ste svoje problémy vyriešili skôr, než zničíte svet. Existujú medzi vami Mutanti, ktorí začali získavať späť svojho ducha ozajstného bytia. Pokiaľ budete chcieť, máte ešte čas predísť zániku tejto planéty, ale my vám už nemôžeme pomôcť. Náš čas vypršal. Dažďové cykly sa už zmenili, teplota na zemi sa zvyšuje, zatiaľ čo reprodukcia rastlín a zvierat sa roky spomaľuje. Už nemôžeme ďalej tvoriť nové ľudské telá, nové príbytky pre duše, pretože tu v púšti už čoskoro nebude čo jesť a piť.“

A čo to má spoločné s Ibizou? Všetko. Počas osláv rovnodennosti sme všetci vnímali úplne naplno, že zem je Bytosť, že sa s ňou dá spojiť. Precítiť ju. Je naša matka a momentálne je veľmi zničená. Od každého z nás závisí, či jej navrátime zdravie, alebo budeme hynúť s ňou. Aj takéto bolo posolstvo osláv.

Pokračovanie

P.S. Len aby bolo jasné…ešte krátka ukážka z knihy:

Pre domorodcov nemá jednota určitú veľkosť, tvar ani váhu. Je to podstata, tvorivosť, rýdzosť, láska, neobmedzená a nespútaná energia. Mnoho domorodých legiend sa zmieňuje o Dúhovom Hadovi, ktorý predstavuje vlnovku energie alebo vedomie, ktoré začína v dokonalom pokoji, len aby zmenilo vibrácie a stalo sa zvukom, farbou a formou.

Vycítila som, že to, čo sa mi Úta snažil vysvetliť, nebolo vedomie v zmysle bdelého stavu, ale skôr akési tvorivé vedomie. Je všetkým a nachádza sa všade, v kameňoch, rastlinách, v zvieratách aj v ľudstve. Ľudia boli stvorení, ale ľudské telo je iba príbytkom časti našej bytosti, ktorá je večná. Na rôznych miestach vo vesmíre sa nachádzajú ďalšie večné bytosti. Domorodci veria, že Božská Jednota najskôr stvorila ženu a že svet vznikol zo spevu. Božská Jednota nie je osoba. Je to Boh, najvyššia, najkladnejšia, najláskyplnejšia sila, ktorá stvorila svet pomocou expanzie energie.

Veria, že ľudia boli stvorení k obrazu božiemu, ale nie k jeho fyzickému obrazu, pretože Boh nemá telo. Duše boli stvorené podľa Božskej Jednoty v tom zmysle, že sú schopné čistej lásky a mieru, sú nadané tvorivosťou a starajú sa o veľa iných tvorov a vecí. Bola nám daná slobodná vôľa a táto planéta, kde sa môžeme učiť emóciám, ktoré sú najsilnejšie, keď sa duša nachádza v ľudskej podobe.

*

Ak sa napojíme na kódy kolektívneho vedomia, potom dokážeme komunikovať aj telepaticky

*

Bolo mi povedané, že Doba Snenia sa delí na tri časti. Bola to doba pred vznikom času, ale trvala tiež potom, čo sa objavila pevnina, ktorá však ešte nemala žiadne zvláštne rysy. Prví ľudia, ktorí experimentovali s citmi a činmi, prišli na to, že pokiaľ si to budú priať, môžu slobodne pociťovať hnev. Mohli teda vyhľadávať veci, ktoré by ich rozhnevali, alebo vytvárať situácie, ktoré by v nich vzbudzovali hnev. Starosti, chamtivosť, chlipnosť, lži a túžba po moci nie sú city, ktoré by človek mal v sebe pestovať. Preto prví ľudia zmizli a na ich mieste sa objavilo kamenie, vodopády a skaliská. Tie na svete ešte stále sú a mal by sa nad nimi zamyslieť každý, kto má dosť múdrosti na to, aby sa z nich poučil. Vedomie teda formovalo skutočnosť. Tretia časť Doby Snenia je teraz. Snenie pokračuje a vedomie ďalej vytvára náš svet.

To je jeden z dôvodov, prečo domorodci neveria, že by ľudia mali vlastniť pôdu. Pôda patrí všetkým a všetkému. Dohoda a zdieľanie sú jediný skutočne ľudský spôsob života. Vlastníctvo je extrém, ktorým sa vylučujú druhí, aby sme mohli vyhovieť sami sebe. Kým do Austrálie neprišli Briti, nikto tu nebol bez pôdy.

Tento kmeň verí, že prvé ľudské bytosti sa objavili v Austrálii, ešte keď bola pevnina v jednom celku.

Ľudia začali skúmať svoje okolie a púšťali sa ďalej a ďalej. Stretli sa s novými situáciami a miesto toho, aby sa spoliehali na základné zásady, osvojili si agresívne city a jednanie, aby prežili. Čím ďalej sa púšťali, tým viac sa menila ich viera a hodnoty a nakoniec sa zmenil aj ich zovňajšok, pretože v severnej klíme zosvetleli.

Domorodci nerozlišujú medzi ľuďmi podľa farby ich kože, ale veria, že sme na začiatku mali všetci rovnakú farbu a smerujeme k tomu, aby sme boli opäť mali jednu farbu.

„Kráčame po priamej ceste k jednote. Mutanti veria v odlišné veci a hovoria: tvoj spôsob jednania nie je môj spôsob, tvoj Spasiteľ nie je môj spasiteľ, tvoje navždy nie je moje navždy. Ale pravda je, že všetok život je jeden. Ide v ňom len o jednu hru. Existuje len jedna rasa s rôznymi odtieňmi pleti. Mutanti sa dohadujú o tom, ako sa ich Boh volá, v akej budove ho majú uctievať, v aký deň, pomocou akého rituálu. Prišiel na zem? Čo znamenajú jeho príbehy? Pravda je pravda. Keď ublížiš druhému, ubližuješ sám sebe. Keď pomôžeš druhému, pomôžeš sám sebe. Všetci ľudia sú z mäsa a kostí. Len ich srdcia a úmysly sú odlišné. Mutanti premýšľajú len o tomto storočí, o sebe a svojej oddelenosti od druhých. Ozajstní ľudia premýšľajú o večnosti. Sme všetci jedno, my, naši predkovia, naše nenarodené vnúčatá, všetok život všade na zemi.“

„Jeden z mužov sa ma opýtal, či je pravda, že niektorí ľudia sa celý život nedozvedia, aký talent dostali od Boha. Musela som priznať, že niektorý z mojich pacientov sú v depresii a majú pocit, že ich život minul, ale iní v živote prispievajú k obecnému dobru. Áno, musela som priznať, že mnoho Mutantov si myslí, že nemajú žiadny talent a nehĺbajú nad zmyslom svojho života, dokiaľ nestoja na prahu smrti. Mužovi vstúpili do očí veľké slzy a potriasol hlavou. Tak ťažké pre neho bolo pochopiť, že sa niečo také môže stať…“

„Ja, Burnam Burnam, domorodý Austrálčan z kmeňa Wurundjeji, týmto prehlasujem, že som si prečítal každé slovo knihy Posolstvo od protinožcov. Prvýkrát v živote som prečítal knihu bez prestávky, od začiatku do konca a nemohol som sa od nej odtrhnúť. Vzbudila vo mne veľký údiv a nadšenie. Je to vynikajúce dielo a jeho autorka v žiadnom prípade nesklamala dôveru, ktorú k nej my, Ozajstní ľudia, prechovávame. Naopak, spôsob, akým vykresľuje náš systém hodnôt a naše názory, ma robí nesmierne hrdým na naše dedičstvo.

Tým, že si svetu povedala o svojej skúsenosti, si napravila historickú krivdu. V šestnástom storočí nás holandský moreplavec Wiliam Dampier popísal ako ´najprimitívnejší, najúbohejší národ na svete´. Kniha Posolstvo od protinožcov nás pozdvihuje na vyšší stupeň vedomia a ukazuje nás takých, akí v skutočnosti sme, ako majestátny a vznešený národ.“

– List od staršieho člena kmeňa Wurundjeji menom Burnam Burnam.

*

Na Ibize s Luisou (Nechaj život plynúť..) – 1.časť denníka

*

Odporúčame túto zaujímavú knihu:

Elfrida Müller-Kainz,Christine Sönning – Síla intuitivní inteligence – Intuitívna inteligencia je kľúčom k nášmu životnému úspechu- Pomáha nám nájsť inteligentné riešenia a optimálne sa rozhodovať. Spája nás s múdrosťou univerza a prepája intuíciu s rozumom. Kniha prináša podrobné návody, príklady zo života, vysvetlenia dôležitých duševno-duchovných princípov aj praktické cvičenia, takže sa môže stať významným sprievodcom na ceste životom.

Pôvodná cena: 12.50 EUR | Naša cena: 11.87 EUR Ušetríte: 0.63 EUR | Zľava: 5%

*

(Prečítané 1 235 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.