google27eaa3905ca3fee3.html

Luisa Muratori v Bratislave

Bratislava žila tento víkend viacerými ezoterickými podujatiami. My v Eugenike sme vsadili na overenú kvalitu. Z Talianska pricestovala Luisa Muratori. Bola to jej predposledná návštevu na Slovensku. Príde ešte koncom jesene na Česko-Slovenskú misiu, ktorej cieľom bude kolektívna materializácia jednoduchej veci napríklad pohára na vodu. Bude to dôkaz pripravenosti bytostí zeme na vzostup do piatej dimenzie, kde pre nás materializácia alebo dematerializácia nebude ničím zázračným.

Jej návšteva má vždy dva rozmery. Aspoň pre mňa. Vovedie ma vždy do sveta rozprávok, ktorý je však oveľa reálnejší ako ten, v ktorom teraz otročíme.  A po druhé vždy prinesie optimistickú verziu vzostupu, hoci netají, že na individuálnej úrovni sa bude dariť každému podľa hesla: Čo si zasial, to žneš.

Začnem rozprávkou. Hneď na začiatku sa spýtala: „Veríte na sny?“ a sála burácala kladnou odpoveďou. Ktovie o čom každý z nás sníval. Bolo by zaujímavé vidieť si už do hláv. Luisin sen je o tom, že vlastní veľkú, ale naozaj veľkú vesmírnu loď. „Počas tohto roka som ju často vnímala a počula ako sa plaví vesmírom…“ , a potom opisuje ako sa stretáva s bytosťami z iných dimenzií, ale pri tom stretnutí sme všetci, ktorí verili a chceli sa vybrať na vesmírnu turistiku. „Toto je môj sen, previesť vás solárnym systémom, predstaviť vám cestovanie nádherným svetom planét, galaxií…všetci si vezmete aspoň týždňovú dovolenku, podľa času, ktorý bude vnímaný v budúcnosti.“ Najúžasnejší bude vraj prvý prelet okolo planéty Zem, všetci budeme šťastní a budeme si  iba užívať, nebudeme si komplikovať život myslením, prácou na sebarozvoji. Nič nebudeme musieť, chcieť, potrebovať, budeme sa iba nadchýnať  krásou okolo nás. Vezmeme so sebou deti, mačky, psov…keď som si to živo predstavila, nemala som  problém uveriť, že táto pozvánka je reálna a nebude trvať dlho, kým sa do vesmíru vyberieme. Dôkazov o tom, že vo vesmíre nie sme jediní, je čoraz viac. Bolo by to naozaj čudné, keby Stvoriteľ kreatívne naplánoval nekonečný priestor s nádhernými planétami a potom by dovolil vzniku života iba na jednej jedinej maličkej, aj keď prekrásnej planéte.

Potom Luisa predstavila symboly, ktoré prijala a zakreslila v marci tohto roku.(Len čo budú technicky spracované, nájdete ich na našom blogu). Vizuálny kontakt s týmito symbolmi pomáha rozpamätať sa na naše predchádzajúce skúsenosti. Nielen životy, ale aj naše poslanie, ciele, na naše úlohy a schopnosti. Čas ich odkrytia sa blíži a preto tieto symboly treba šíriť čo najviac. Stačí iba jeden – dva razy sa s dôverou zadívať, ako keby prijať ich do svojho vnútra, alebo občas sa na ne chvíľu pozerať. Už prvý vizuálny kontakt pomáha pri aktivácii pamäti. Naše bunky sa rozpamätajú. Cez tieto symboly sa aktivujú jednotlivé programy a tie budú programovať nástroje zmeny na individuálnej úrovni, aj na úrovni  Zeme.  Funguje to systémom – symbol, program, nástroj. V hlave máme programy prepojené s „centrálnym hardiskom“, v srdci sú nástroje lásky, božská prítomnosť  a v oblasti brucha sú nástroje, ktoré pomáhajú realizovať to, čo mozog naprogramuje. To sú nástroje činov, nástroje života, preto je aj v našom  strede plodivá sila, dieťa sa vynosí, aj počne v tejto oblasti. V bruchu je mozog, ktorý je na vyššej úrovni ako ten v hlave. Vesmír čaká, že sa rozpomeniete. Luisa odporúča, že ak chce niekto využiť (pozor! nie zneužiť) tieto symboly aj komerčne, pokojne môže. Nemá na ne copyright, patria všetkým, ktorí ich chcú užívať s dobrým úmyslom.  Každopádne súvisia tieto symboly s našou kreativitou. Všetky tieto symboly máme v sebe. Niekedy sa nám otvoria cez vône, inokedy cez zvuky,  cez obrazy, cez farby, náhle vnuknutia… Zatiaľ to funguje takto. Najskôr vznikne myšlienka a potom čin. Na duchovnej úrovni vzniká myšlienka a jej realizácia priamo, súčasne. Tak je to v 5D. Celý vesmír sa skladá z neuveriteľného množstva jednoduchých programov, ktoré na seba neustále reagujú. My sme cez hypofýzu napojení na tento dokonalý systém, v momente, keď sme vedomí, má naša hypofýza schopnosť ihneď reagovať (ťahať a ťažiť z našich tisícročných skúseností, vyhodnocovať, prijímať rozhodnutia. Naša hypofýza je riadiacim centrom mozgu. Ona kontroluje ďalšie dôležité orgány. Je súčasne aj centrom našej vôle. Je schopná za pár sekúnd nás doviesť k výšinám aj pádom, k vzostupu aj stagnácii. Práve preto sa nám stáva, že sme v poslednom období  v chaose a naše nálady sa menia zo sekundy na sekundu. Hypofýzy, tak ako napokon všetko vo vesmíre je pod neustálou kontrolou Zdroja. Jej činnosť súvisí aj s množstvom našich skúseností, ktoré sme naberali na Zemi aj mimo nej. Základným programom, ktorý cez ňu máme v sebe uložený je, že sme prišli na zem spoznať život v hmote a naučiť sa spojiť ju s duchom. Tento program máme v sebe všetci, je zbytočné o ňom komplikovane hovoriť. Na všetko, čo bude pre nás dôležité sa postupne rozpomenieme. Hoci nie všetci naraz.

Luisa Muratori – Visitatori Alieni

Tento rok je rokom Stvoriteľa, Zdroja, alebo si to nazvite ako chcete, slnko je napojené priamo na Zdroj a preto je momentálne veľmi aktívne. Pomáha nám dokončovať finálnu fázu pred vzostupom. Rovnako na osobnej úrovni ako na úrovni planéty treba dokončiť ešte veľa vecí, aby sme boli pripravení  na vzostup. Každý má nejaké špeciálne talenty, mali by sme ich objavovať, čaká nás obdobie kreativity. Môžeme si brať príklad aj od tých, ktorí sa nám javia ako „predátori, alebo žraloci“, vedia sa pohybovať v hmote. Sú priamočiari, rýchli, dynamickí, aktívny, nehľadia na dôsledky svojho jednania a sú agresívni. Minimálne štyri z ich vlastností by sme sa mali naučiť, ak ich budeme používať s dobrým úmyslom a nikomu neublížime, môžu nám pomôcť stať sa úspešnými a spokojnými. Pri realizácii našich želaní hrá veľkú rolu to, či sú dobré pre spoločné tvorenie, pre jednotu, pre celok. Všetko, čo podporuje rozvoj a život má vo vesmíre zelenú. Možno v blízkej budúcnosti prestane platiť systém peňazí, ale kým existuje, treba sa naučiť pracovať s touto energiou. Kto sa to nevie naučiť a nedokáže prijať peniaze ako zdroj energie, bude mať ešte problémy. Často nám pomáhajú nájsť dôveru v seba, učia nás deliť sa, ak im rozumieme, uľahčujú mnohé veci. Pri ich používaní treba však byť opatrní a musíme si byť istí, že to čo robíme je naozaj dobré. Nielen pre nás.

Luisa potom hovorila o založení Fondu vzájomnej dôvery- kde jedinými zmluvami budú naše ústne dohody,  náš zmysel pre zodpovednosť a vzájomná úcta. Budúcnosť patrí zdieľaniu na princípe altruizmu. Do tohto Fondu by sa vkladalo všetko, čo môže niekto odovzdať a iný potrebovať. Takto sa nám podarí zmeniť systém 666, na systém 999.( O týchto systémoch prinesieme v najbližších dňoch video záznam.) V krátkosti sa dá povedať iba to, že ide o zmenu života pod vplyvom vibrácie strachu na život bez tejto vibrácie.

Treba sa pripraviť aj na to, že nás onedlho čakajú stretnutia s bratmi a sestrami z iných galaxií. Dnes už veľa ľudí dokáže podať svedectvo  o stretnutiach tretieho druhu, o pobytoch na iných planétach alebo o svojich cestách na palubách vesmírnych lodí. Vznikol už aj nový smer exopolitika, ktorý mapuje vplyv mimozemských civilizácií na vývoj na Zemi. Jedným z aspektov vzostupu na vyššiu úroveň bude rozšírenie vedomia, otvorenie mysle a uvedomenie si, že sme skutočne vesmírne multidimenzionálne bytosti. Aby sa nám to podarilo, treba sa rozpamätať, že tá tzv. logika a racionalita, je tá naša súčasť, ktorá môže byť hocikedy napadnutá vírusom strachu a omylnosti. Napríklad: niekto sa vás spýta: Existujú podľa teba anjeli? A vy hneď začnete šrotovať v hlave o dôkazoch, príkladoch, argumentoch a niekomu z toho vypadne odpoveď: jasne, že  nie. Inému zasa, že samozrejme. A pritom stačí nešrotovať v hlave a iba úprimne pripustiť, že je to možné. Pretože pri správnej odpovedi je vždy dôležitá úroveň našich skúseností, poznania, precítenia. Cesta otvorenosti nás privedie k tomu, že veriť môžeme aj tomu, čo nepoznáme,  alebo čo ešte nie je zjavené. Vždy, keď stojíme pred rozhodnutím – áno, či nie, tak keď sme schopní vsadiť kartu na niečo čo nie je isté, vždy vtedy trénujeme svoju myseľ, aby sa stala viac vesmírnou, viac otvorenou. Je to otázka viery a sebadôvery. V najbližšej dobe čakajú Zem mnohé interesantné veci, škoda je obrať sa o možnosť ich vnímania a prijatia cesty do novej reality bytia.

Zaznamenala Erika Vincoureková, preklad Michal Kubasa


Luisa Muratori – Ganglio nervoso 


 Súvisiace články s Luisou Muratori – TU


Ak máte radi Luisu a jej posolstvá, potom odporúčam túto knihu:

Peter Ruppel – DNA po roce 2012 – Autor popisuje veľa dôležitého o transformácii v roku 2012 a uvádza osem praktických krokov pre aktiváciu našej DNA. V súvislosti s potecniálnym posunom, ktorý nás čaká v roku 2012, by sme mali prestať rozdeľovať naše vlastnosti na zdedené a získané. My všetci máme potenciál aktívne na sebe pracovať!


(Prečítané 6 687 krát, 1 dnes)

One Response to Čas sa kráti, čakajú nás neobyčajné veci

  1. pozdrav erike píše:

    ERIKA, vela ta pozdravujem a rada na Teba spomienam-Zdena Vinicka( Budisov 2012)