google27eaa3905ca3fee3.html

euthanasia-pic2-380x285Tento príbeh sa stal v úplných začiatkoch naberania mojich skúseností. Zaslúžila sa oň moja priateľka Vierka, keď o mne porozprávala Anke. Anka stratila otca a stále mala pocit, že je pri nej.

Vierke sa pár krát stalo, že keď sa príliš snažila a miešala sa do vecí duchov, dostala vyrážku.Všimla si toho a keď videla podobnú vyrážku u Anky, zdôverila sa jej so svojím postrehom a samozrejme spomenula aj mňa. Nepovažujem sa za liečiteľa a rozhodne nebolo mojim cieľom odstraňovať vyrážku.

Nevedela som čo bude, ale aj keď som nikde nespomenula skúsenosť s Ankinym otcom, vŕtala mi v hlave až doteraz, kým som prišla na určité riešenie a konečne je moja duša ako tak na mieste. Preto som sa rozhodla o tom aj verejne napísať.

S Ankou sme sa rozhodli, že urobíme očistný rituál. Anka stála v kruhu a pri jej nohách sa na zemi zvíjal duch jej otca. Oslovila som ho. Pozrel na mňa ubolenými očami a mňa to veľmi prekvapilo. Už duchovnou rečou mi naznačoval bolesti, ktoré cíti. Zomrel na rakovinu, pod liekmi a v bolestiach už pred šestnástimi rokmi. Nevedel, že zomrel, ale to , čo ma zarazilo boli jeho pocity bolesti. Bol predsa mŕtvy a nemalo ho nič bolieť a predsa si tieto pocity nejakým spôsobom uchoval.

Možno boli na príčine lieky, ale to neviem. Až keď som mu vysvetlila, že nie je doma ani v nemocnici, ale u mňa v kancelárii a doslova som mu ukazovala jednotlivé veci, začal vnímať. Presvedčila som ho, že už ho nemôže nič bolieť. Precitol a bolesti skutočne zmizli. Zamrazilo ma. 16 rokov ešte cítil bolesť!

Už som zažila matku so synom, ktorí havarovali pri hádke. Neprežil ani jeden, no hádať sa neprestali niekoľko rokov. Odprevádzala som ich cez Ľubku, ktorá mala byť synovou ženou. Keď sa konečne po niekoľkých rokoch uviaznutých v čase prestali hádať, syn ešte upozornil Ľubku na prsteň. Mala ho schovaný v zásuvke. Za života jej ho nestihol navliecť a bol by rád, keby ho Ľubka nosila. Keď s matkou odišli do Svetla, Ľubka si prsteň dala na ruku. No dobre,uviaznuť v čase a zastaviť sa na niekoľko rokov v hádke, ale šestnásť rokov v bolestiach?

Do tejto doby som bola za eutanáziu. Len netrpieť bolesťami a nikomu nijako neprinášať utrpenie. Mala som to jednoducho vyriešené . Oj ako mi spadol hrebienok, keď som si uvedomila, že nie všetko sa dá ľahko odstrániť pichnutím poslednej injekcie. Dokonca ani pocity bolesti. Tak aká humánna smrť?

Odvtedy, keď sa ma niekto spýtal, či som za eutanáziu nevedela som. Aj keď som už takýto extrémny prípad neriešila, veľmi ma ovplyvnil a zamiešal mojimi pocitmi a myšlienkami. Stratila som istotu. Skutočná bolesť sa preniesť nedá ale pocity bolesti áno. A odvtedy mi mnohé PREČO vírili hlavou. Prečo si to neuvedomil? Prečo mal stále pocit, že ho niečo bolí? Prečo mu neprišiel na pomoc niekto z duchovnej sféry? Prečo…

Konečne ma osvietila spásonosná myšlienka a pomohla mi vyjsť z bludného kruhu. Aj keď u nás eutanázia ešte schválená nieje, ja som znovu za jej schválenie. Bolesti a utrpenia sa bojím a keď ma niekto po smrti prebudí do duchovného života mám nádej netrpieť.

Keby toto nedajbože mal niekto riešiť a aj keby musel ísť kvôli tomu do iného štátu, môže urobiť ešte niečo. Najlepšie ešte pred týmto krokom poprosiť anjelov, duchovných sprievodcov, samotného Ježiša o prebudenie takejto duše a odvedenie do Svetla.

Alebo aj pohľadať človeka, ktorý sa odprevádzaním duší zaoberá a požiadať ho o pomoc. Viem, aké je nebezpečné, keď človek, hoci aj na diaľku sa napojí na umierajúceho vo chvíli smrti. Môže odísť spolu s ním. Preto treba chrániť aj seba a dušu odprevadiť až po skutočnom opustení tela.

Možno si niekto povie, že toto sú strašné veci o ktorých píšem, ale ja si stále uvedomujem, že život proste pokračuje a toto je len jedna z mnohých skúseností.

QUXiDmjHTaZJcOfXC1QA_63578572_euthanasia_image1

Autor textu – Zdenka Janková – Viac TU


Súvisiace články:


Taťjana a Vitalij Tichoplavovi – Brány pro duše – Nájdete tu odpovede na veľmi závažné otázky, týkajúce sa posmrtnej existencie duše. Kniha z pohľadu vedy analyzuje neuveriteľný proces prechodu ľudskej duše do jemnohmotného světa. Dočítate sa tu aj o výsledkoch unikátnych objavov, ku ktorým vedci dospeli práve na základe skúmania jemnohmotného světa. Navyše získate prehľad o nových teóriách fyzikálneho vákua a koncepcii torzných polí.

Pôvodná cena: 9.60 EUR, Naša cena: 8.16 EUR

Zľava: 15.00 %, Ušetríte: 1.44 EUR


(Prečítané 715 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.