google27eaa3905ca3fee3.html

182

Včera som sa dozvedel podivuhodné veci. Tie veci sú až tak podivuhodné, za čo by som mohol skončiť na psychiatrii. Tu treba ale dodať, že sa hovorí, že cvokári sú ešte väčší cvoci, ako ich ovečky. Aj o tomto tu budem pojednávať a bude sa to dotýkať hlavne detí. Veď práve tretia generácia nás, čiže naše deti, naše potomstvo, tí budú meniť svet.

Nevedel som ani, že existujú aj indigové, krištáľové a dúhové deti. Podľa opisov rôznych vlastností a toho, čo sa môže potom diať som sa rozhodol vyjsť s pravdou von a návodom, čo treba robiť. Čo sú to za skupiny, o tom si môžete nájsť pokojne na internete, prípadne tu v budúcnosti poskytnem odkazy na články, ktoré som objavil. Rád by som ale upozornil, že mnohé z týchto detí môžu byť hyperaktívne.

Ako je možné, že sa rodia takéto deti? Všetko to začína pôrodom a túžbami, aké plní vesmír svojim rodičom. Títo rodičia túžia po tom, aby na svete už bol konečne pokoj a mier, aby sa toľko neubližovalo. Nad touto túžbou ale panuje myšlienka, že z toho svet žije. Omyl, z toho žijú ľudia. Človek , ktorý sa narodil v prírode začal špatiť tú prírodnú hudbu a ničiť matku prírodu, či našu zem, ako mohol. Dokonca má moc nad ostatnými živlami. Nie je to zlé, ale len pár ľudí ich vie využívať správne. Práve to sú myšlienky týchto nových detí, ktorých sa mozog môže vyvíjať odlišne, ako ostatným ľuďom. Jeden človek, ktorého meno neprezradím píše o správnych pôrodoch. Áno, to môže byť jeden z kľúčov, ale nie takým silným, ako je výchova. Rozhodne by ste mali svoje deti vychovávať tak, aby si naplnili svoje vlastné sny, nie tie vaše, ktoré ste si pokazili a na ktorých môžete ešte pracovať. Nemôžete si splniť hneď úplne všetko. To je len také malé varovanie a teraz ďalej k deťom. Rozhodne im netreba zakazovať rôzne činnosti, ako napríklad keď vaše dieťa príliš hrá na gitaru, maľuje, či sedí pri počítači, alebo športuje. Ono je ten plod vesmíru tak, ako z toho vesmíru sa rodia planéty a na nich život. Je pravda, že vaše dieťa môže prejsť aj k arogancii, na to musíte dávať pozor.

Keď sme už pri internete, musí vaše dieťa pochopiť, že existujú aj iné veci, než niektoré akčné násilné hry. Opäť to zoberiem z môjho pohľadu. Aj ja som bol taký, že všetko závisí len na hrách. Neskôr som pochopil, že internet môže byť médium, ktoré môže poskytnúť množstvo informácii a je len na vás (respektíve na vašom dieťati), čo na ňom hľadá. O tom by som mohol písať v ďalšom článku.

Veľmi ma znepokojuje to, aká je  nová psychiatrická veda, ktorá sa považuje za veľmi kvalitnú, zaostalá. Riadia ju totiž nebezpečné sily, ktoré chcú takzvané hyperaktívne deti eliminovať. Nechcem ale tu uvádzať, že všetky hyperaktívne deti patria k indigovým, krištáľovým, či dúhovým. Tieto skupiny detí, to sú budúce deti vesmíru a majú talent. Sú medzi nimi aj také, ktoré buď nemajú žiaden talent, alebo ho objavia neskôr. Niektoré z tých a bohužiaľ tu patria aj duchovné deti musia brať takzvané farmaká. Zažil som to a je to nebezpečné. Veď takto z nich sa môžu stať roboti. Myslím tým, že budú trochu unavené, budú robiť, ako stroje. Samozrejme sa v nich (myslím na nové duchovné deti teraz) láme ich duchovno a opäť nenájdu cestu k tomu, aby sa ľudstvo očistilo a vrátilo do prirodzenosti.

Ešte je tu iná dôležitá vec. Netvrdím, že im netreba nič zakazovať a tlmiť, iba ich v určitých veciach trochu stíšiť. Hlavne im treba dovoliť, aby si sami hľadali svoju cestu. Nebojte sa, karma dnes je veľmi presná vec. Chcem tým povedať, že vaše dieťa, pokiaľ spadne znamená to, že pochopilo, po akej ceste sa pustilo. Treba to predovšetkým vysvetliť svojim deťom a vychovávať ich tak, aby vedelo aj s tými vecami, s ktorými už takmer každé dieťa vie narábať narábalo správne. Pokiaľ používa internet, tak je to, ako oheň: „Dobrý radca, ale zlý pán.“. O tomto to je a vesmír vás počuje. Je ale trpezlivý a určite sa dočká novej generácii ľudí, s ktorej by ste nemali vychovávať rôzne stroje, najmä nie stroje na zabíjanie.

Zdroj: Tanukiho filozofia


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Carolina Hehenkamp – Indigové děti otvírají svou duši

Táto kniha vznikla na základe internetového výskumu fenoménu indigových detí v roku 1999. Dostávajú sa tu k slovu samotné indigové deti. Úprimné výpovede chcú hlavne podporiť a povzbudiť druhých, ktorí môžu mať problémy či rôzne ťažkosti buď sami so sebou, alebo so svojimi deťmi. Na konci knihy nájdete dotazník pre deti aj rodičov.

Pôvodná cena: 9.60 EUR, Naša cena: 8.64 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.96 EUR


 

(Prečítané 287 krát, 1 dnes)

3 Responses to Indigo, krištáľ, dúha a správne pôrody

  1. vraj 90% psychofarmatík je na báze LSD, lebo nič lepšie nepoznajú na liečbu psych. ochorení… prosím Vás, ktoré tabletky majú byť za účelom eliminácie?

    • Tanuki píše:

      LSD? Nuž, ja som sa rozprával s rôznymi ľuďmi, ktoré takéto tabletky brali a už deti neboli a tieto správy viem aj od tých, čo mali skúsenosti so psychiatriou. Sami mi povedali, že to ich tlmí. Ak by to malo byť LSD, to by možno bolo niečo úplne iné, prípadne priam šamanské. Na druhej strane to je podľa mňa s tými percentami keď si toto všetko spočítam úplne opačne.

  2. Áno, obávam sa, že hlavným účelom „liekov“ je, aby boli ľudia unavení a slabí.