google27eaa3905ca3fee3.html

Ženy sú plodné približne 12 – krát do roka. Prečo potom každá moderná žena a dnes už aj dievča, ktoré má zodpovednosť za seba a za svoje dieťa, musí zhltnúť za rok 365 tabletiek, ktoré nepriaznivo vplývajú na jej zdravie aj psychiku? Dokonca môžu ohroziť aj jej budúce dieťatko. Možno preto, že si nevieme vážiť veľké a jednoduché veci. Radšej podliehame reklame a kŕmime molocha farmaceutického priemyslu.

Gynekológia určuje plodné a neplodné dni podľa menštruácie, lekár, psychiater a astrológ MUDr. Eugen Jonáš zasa podľa Mesiaca. Nie vždy sa tieto dátumy zhodujú a práve preto, často rady lekárov neplodným párom nepomôžu. Ide len o zdanlivo neplodné páry. Tým nechcem urážať lekárov, alebo zmenšovať ich zásluhy. V marazme dnešného zdravotníctva im vzdávam hold, že to ešte nevzdali. A možno tá kríza a umieranie zdravotníctva mnohým napovie, že spolupráca alopatickej a naturálnej medicíny by bola omnoho lepšia, ako prenasledovanie „odídených“ lekárov a neochota priznať body aj alternatívnej medicíne. Najmä, ak ju vykonáva vyštudovaný lekár s dlhoročnou praxou. Doktor Jonáš stvoril matematický vzorec pre výpočet plodnosti žien. Podľa jeho teórie môže žena otehotnieť tiež približne 12-14 krát do roka v súčinnosti s fázou Mesiaca, podľa toho, v akom postavení bol Mesiac v okamihu jej zrodu. Z jeho výskumov vyplýva aj to, že už v čase narodenia ženy-matky je rozhodnuté o pohlaví jej prvorodeného dieťaťa. Vďaka tejto metóde, dnes behá po svete státisíce tzv. „Jonášových detí“ , ktoré prišli na svet aj napriek tomu, že lekári už nedávali rodičom nádej. Z praxe vyplynulo trebárs aj to, že niektoré ženy mohli otehotnieť len počas menštruácie. To sa však na škole nedozviete.

Horšie je, že sa tam vyučuje o tom, že antikoncepcia je neškodná, dokonca je super, lebo mladým dievčatkám zlepšuje pleť. Že ich telo zaplavuje jedmi, je asi druhoradé. A o tom, aký má vplyv na psychiku sa radšej mlčí. Reklama fičí a odporúčania gynekológov tiež. Vyzerá to tak, že ak nechceme rodiť ako hrušky, neostáva nám iné ako hltať tabletky a byť vďačné za tento vynález, ktorý zbavil páry zodpovednosti a preniesol ju na ženské plecia. Môžeme si ešte vypomôcť tlmičmi vášne kondómami alebo prerušovanou súložou a pre silné žalúdky je tu Billingsova metóda. A to len preto, že nechceme uznať, že všetko dôležité je jednoduché a že na Slovensku nie je nikto prorokom. Pritom je všetko také prirodzené. Ide o obyčajný výpočet, kde vstupnými číslami je dátum narodenia a hodina narodenia ženy. Podľa dátumu narodenia a presného určenia času vášho zrodu, sa dá presne vypočítať, v ktoré dni môže žena počať. A nielen to! Dá sa vyrátať aj to, kedy počne chlapca a kedy dievča. A či v čase počatia pôjde o životaschopný plod. Tento jednoduchý spôsob využívajú ženy vo viacerých krajinách sveta už viac ako 50 rokov a MUDr. Jonáš bol dva razy navrhnutý na Nobelovu cenu.

MUDr. Eugen Jonáš

Istota výpočtov je 98%, takže v ničom nezaostáva za telieskami, kondómami, či prerušovanou súložou. O špeciálny výpočet môžete požiadať na tzv. veľkej alebo malej prihláške, ktorú vám zašlú, ak zatelefonujete k Jonášovcom / 0356595127 /. V podstate potrebujete len pár vecí: vedieť presný  čas narodenia (dá sa získať v nemocnici), dátum posledného tehotenstva, ak ste už boli tehotná a dátum poslednej menštruácie. Keď prihlášku odovzdáte, dostanete výpočet, v ktorom budete mať napísané, ktoré sú vaše plodné dni a poučenie, ako sa vyznať vo farebnom značení, ktoré nevykazuje len vaše plodné alebo neplodné dni, ale aj dni, počas ktorých môžete počať iba chlapca alebo iba dievča. V prípade, že už máte dievča, dni v ktorých môžete opäť počať po dievčati dievča, alebo po dievčati chlapca a naopak. Možno to vyzerá zložito, ale je to veľmi jednoduché a najmä v prípade dedičných chorôb, ktoré sa prenášajú niekedy iba na jedno pohlavie, veľmi dôležité.

Jednou z kategórií je aj správny termín pre počatie životaschopného zdravého dieťaťa pre tie ženy, ktoré už mali komplikácie v tehotenstve, pri pôrode, alebo sa im nenarodilo zdravé dieťatko. Ak by niekto potreboval zo zdravotných alebo iných dôvodov určiť, kedy sa má jeho dieťatko narodiť, môže dostať aj takýto výpočet, s tým, že sa dozvie, či sa jeho dieťatko narodí predpoludním, popoludní, v noci alebo cez deň. Tí, čo sa zaoberajú astrológiou vedia, aké dôležité sú tieto informácie pre neskoršiu životaschopnosť budúceho dieťatka. Zaujímavé je, že ak zmeníte bydlisko /svetadiel/, musíte požiadať o nový výpočet.

Ak neplánujete mať dieťatko, ale chcete sa chrániť pred neželaným tehotenstvom, potom stačí vyplniť tzv. malú prihlášku a dostanete dátumy svojich plodných a neplodných dní na celý rok. Doktor Jonáš ešte upozorňuje, že jeho metóda sa nedá použiť v prípade umelého oplodnenia, ktoré sa podľa neho prieči Bohu a on svoju metódu zasvätil už v roku 1956 Panne Márii. Viac informácií získate na www.centrum.jonas.com;

Zaujímavý je aj osobný príbeh doktora Jonáša. Až do svojej päťdesiatky bol tento lekár, vedec a primár slobodný mládenec. Potom sa rozhodol oženiť, lebo si z horoskopu vyrátal, že sa k nemu hodí jeho asistentka a teraz je vhodný čas požiadať ju o ruku. Podotýkam, že spolu predtým mali iba pracovný vzťah. Po svadbe stihli spolu priviesť na svet jedenásť detí. Všetky vyrátané, životaschopné, talentované. Pri každom dieťati mal aj presne vyrátaný čas pôrodu a preto pani Jonášová mohla ešte početnej rodinke nachystať buchty a pripraviť jedlo, kým sa manžel rozhodol, že už je čas ísť do pôrodnice. Raz to skoro nestihli, lebo museli čakať, kým prejde vlak. Dodnes žijú v láske a harmónii a to už prešlo skoro pol storočia.

Dnes sa už mnoho astrológov priživuje na jeho metóde, dokonca existujú webové stránky, podľa ktorých sa dajú vyrátať plodné dni. Zodpovednosť však berie iba za svoju prácu. A cena, za ktorú pracuje je naozaj minimálna.

Jonášova metóda sa dá využiť

  • pri plánovaní počatia,
  • pre určenie termínu narodenia životaschopného dieťaťa ( ak boli v minulosti problémy s potratmi, pôrodom, alebo hrozí iné riziko)
  • pre výber pohlavia dieťaťa (prvé sa nedá vybrať)
  • ako metóda bezrizikovej antikoncepcie.

Odporúčame prečítať knihu:

Martin Schulman – Astrologie sexuality – Jeden z najlepších astrológov súčasnosti pútavo popisuje dynamiku celého procesu fungovania sexuality jedinca, od prvotného pociťovania sexuálnej energie až po možné naplnenie, na základe vzťahov medzi planétami. Nejde o nijakú bežnú interpretáciu aspektov, ale o svojráznu schému. Hlavnou časťou knihy je analýza domov horoskopu.

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 6.02 EUR

Zľava: 30.00 %, Ušetríte: 2.58 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 11 866 krát, 1 dnes)

Comments are closed.