google27eaa3905ca3fee3.html

mediumNa planétu Zem prichádzaš zadarmo. Zadarmo dostávaš život a telo. Zadarmo môžeš žiť v tomto hrubohmotnom svete. Vedomie vstupuje do tela. Do schránky. Do skafandra. Vstupom vedomia do tela vzniká zmluva o vtelení. Odchodom vedomia z tela, telo prestáva fungovať. Zmluva končí.

Vesmír je veľkorysý. Vesmír je charakter.

Zmluva vedomia s telom

  1. Dostávaš telo. Je nové a originálne.
  2. Dostávaš mozog. Je výhodné ho používať.
  3. Dostávaš srdce. Srdce je brána. Vstup k vedomiu. Srdce je intuícia. Ak budeš mozog a srdce používať vyvážene, výsledky budú zázračné.
  4. Dostávaš životné lekcie. Životné lekcie sa opakujú dovtedy, kým ich nepochopíš. (Viac životov). V živote môžeš robiť čokoľvek. Všetko je dovolené. POZOR! Všetko čo urobíš, vedome či nevedome, sa ti vráti späť.
  5. Dostávaš zrkadlá. Zrkadlá su ľudia, ktorých stretávaš. Zrkadlá sú životné udalosti a situácie, ktoré tvoríš, ktoré tvoria iní. Zrkadlá ukazujú čo v tebe je. Učíš sa. Čo zrkadlu ukážeš, to sa v ňom odrazí. Je dôležité vedieť, že tieto zrkadlá môžu byť s opozdeným odrazom.
  6. Zmluva o vtelení je pre každého rovnaká. Neexistujú absolútne nijaké výhody.
  7. Dostávaš nové telo, pokiaľ sa tvoje telo zničí, alebo prestane fungovať. (Na nové telo čakáš v takzvanej ,,čakárni“)
  8. Zmluva o vtelení končí absolútnym poznaním. Viac sa do hmotného tela nemusíš vrátiť.

Úžasné je, že akonáhle sa narodíš, zadarmo už nedostaneš nič. Celý tvoj biedny život a biedny je, len si to neuvedomuješ, zháňaš peniaze, aby si ich neskôr vložil do iného vrecka. Je to celonárodný šport na planéte. Najdôležitejšia disciplína. Počas celého svojho života, ktorý si zadarmo dostal, musíš za všetko platiť.

www.zivamrtvola.sk


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Valerij Sinelnikov – Hľadanie prameňa svojej sily – Vlastnosti a život správneho muža – Obľúbený autor a učiteľ venuje túto svoju knihu predovšetkým mužom (ale aj ženám, ktoré chcú lepšie pochopiť osobitosti a odlišnosti oboch pohlaví). Sineľnikov rozoberá dôležité mužské i ženské vlastnosti a radí mužom, čo by u seba mali rozvíjať, ako by mali konať a prejavovať sa. Veľa priestoru vennuje úlohe muža v rodine, ako by sa mal správať k žene aj k deťom, pričom tiež pojednáva o špecifickách výchovy chlapcov a dievčat. Vysvetľuje, ako prebieha prirodzený vývoj a dozrievanie muža a ako by mal muž narábať so svojou sexuálnou silou.

Pôvodná cena: 6.60 EUR, Naša cena: 5.61 EUR, Zľava: 15.00 %, Ušetríte: 0.99 EUR


(Prečítané 1 145 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.