google27eaa3905ca3fee3.html

Hypnosis-WomanSom lekárka, pracujem ako gynekológ pôrodník t.č. v Anglicku. Psychológia a psychiatria ma veľmi na škole bavili, dokonca som ako POMVED (pomocná vedecká sila) v 5. ročníku medicíny pracovala na psychiatrickej klinike s pacientmi s poruchou príjmu potravy.

V mojom rozhodovaní, ktorým smerom sa uberiem po škole nakoniec zvíťazil chirurgický odbor v ktorom som sa našla.

Priznám sa, že tajomno a nepreskúmané oblasti duše ma stále priťahovali, preto som sa rozhodla, že regresnú hypnózu vyskúšam.

Hneď na začiatku musím povedať, že moje poznatky o hypnóze boli len teoretické, nikdy som sama hyponotizovaná nebola.

Bola som prekvapená, že môj stupeň hypnability bol pomerne vysoký. Návrat do detstva, ako zážitky zo základnej školy ako aj Vianoc pôsobili na mňa veľmi emocionálne.

Posun v čase v zmysle návratu do minulých životov som vnímala ako veľmi jednoduchý. Pred vnútorným zrakom sa mi začali vynárať rôzne útržky ako napr. môj pobyt na lodi, pobyt v prístave, cesta do veľmi bohatého domu, kde som strávila nejaký čas.

Na krátko som si vyskúšala aké to je byť mužom oblečeným v brnení, ktorý bojuje na nejakom hrade. Zažila som moment kedy som bola na stredovekom hrade v kruhu veseliacich sa ľudí. Zažila som ale aj moment kedy som bola mníška v kláštore, ktorá pomáhala chorým, moje meno bola Magdaléna.

Mala som veľmi pekný emocionálny zážitok kedy som sa ocitla ako nevesta v kostole. Po mojom boku sa objavil veľmi láskavý muž ktorého poznám! Slzy dojatia som nemohla skryť.

Po krátkej prestávke som si vyskúšala zaujímavú cestu aj do budúcich životov.

Na záver by som chcela zhrnúť, že regresná hypnóza je prínosná pre tých, ktorým záleží na poznaní nielen minulých životov a hlavne na lepšom pochopení seba samých.

zážitky z regresnej terapie spísala moja klientka Bibiana


K tématike regresnej terapie odporúčame knihy od Micheala Newtona:

Michael Newton – Cesty duší – Fascinujúce dielo, zostavené na základe výpovedí ľudí, uvedených do hlbokej regresnej hypnózy. Autor-hypnoterapeut sa zameriava na širšiu súvislosť našich životov – čo se deje po smrti, v období medzi životmi, ako si duša volí podmienky nového života, aké sú naše vzťahy s inými dušami a pod. Kniha je písaná veľmi inteligentne a pútavo. Autorov text dopĺňa množstvo ukážok z hypnózy rôznych ľudí.

+

Michael Newton – Proměny duší – Príbehy vedomého osvietenia duše na základe regresnej hypnózy. Hrdinovia týchto príbehov mali možnosť nahliadnuť do duchovného sveta a pochopiť zmysel svojich ťažkostí alebo bolestných skúseností. Všetky príbehy začínajú popisom konkrétneho problému, ďalej nasleduje odhalenie jeho koreöv a nakoniec riešenie. Na záver každej kapitoly sa dozviete, ako prispela skúsenosť s hypnoterapiou ku skvalitneniu života subjektu.


 Súvisiace články:

(Prečítané 2 234 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.