google27eaa3905ca3fee3.html

Image5Ďalší zaujímavý rozhovor našej redaktorky Eriky Vincourekovej s nevšedným človekom, ktorý sa objavil v našich končinách. Majster Xu Mingtang (Sü Mingtchang) hovorí o úžasnom ľudskom potenciáli, ktorým tak plýtvame, o komplexnom duševnom a telesnom zdraví, o skutočnom prínose meditácii a o takmer neobmedzených možnostiach človeka, ktoré všetci máme, ale ktoré dokáže len málokto využívať. Jeho slová vychádzajú predovšetkým z vlastnej existenciálnej skúsenosti.

Majster Xu Mingtang je predsedom Čínskej asociácie čchi kungu / qigong a profesorom Ústavu vied o živote Čínskej akadémie vied, zároveň je tiež členom Rady svetového akademického spoločenstva pre liečiteľský čchi kung / qigong. Založil liečebný inštitút Kundawell za podpory Medzinárodného charitatívneho fondu Mingtang v Seattle v USA. Odtiaľ sa jeho pôsobenie rozšírilo do Číny, kde sa v súčasnosti v Pekingu nachádzajú všetky výskumné, liečebné, učebné a študijné priestory Inštitútu.


Jednoduché vysvetlenia na zložité otázky

Áno, človek sa môže stať nesmrteľnýmSkvelá kniha od Majstra Xu Mingtanga:

Sü Ming-tchang, Tamara Martynovová – Čchi-kung Čung-jüan 1 – Spodní tan-tchien

Výborná komplexná príručka, vhodná aj pre začiatočníkov Obsahuje podrobný návod na cvičenie (s ilustračnými ČB fotografiami), a tiež popisuje liečebné účinky čchi-kungu. Nájdete tu aj kresby energetických dráh v tele človeka a množstvo dôležitých informácií, rád a vysvetlení.

Úryvok: Existují dvě cesty, jak zvýšit vlastní energii. První využívá konkrétní cvičení, umožňující přijímat energii bezprostředně z okolního prostředí. Už znáte nejefektivnější cvik z této kategorie – Velký strom. Druhá cesta spočívá v tom, že budeme generovat energii uvnitř vlastního organismu nebo něco přetvářet v energii. Nyní se podíváme právě na takovýto způsob „výroby energie“. Budeme se věnovat přetváření energie z hutné struktury ťing do jemnější formy čchi. Tento proces se podobá proměně železné rudy v kvalitní kov. Jak zjistíme sami, zda máme dostatek energie? Už jsme hovořili o tom, jak barva půlměsíčků na nehtech souvisí s kvalitou a množství energie. Ale jak to poznáme podle subjektivního stavu a vlastních vjemů? Zimomřivost vypovídá o nedostatečném množství energie a její špatné kvalitě. Při nadbytku energie je člověku naopak horko.

Pôvodná cena: 14.20 EUR, Naša cena: 12.78 EUR, Zľava: 10.00 %Súvisiace články:


(Prečítané 3 769 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.