google27eaa3905ca3fee3.html

Univerzálna veštecká a poradenská metóda, pri ktorej nepotrebujete vôbec nič!

Ano-alebo-Nie

Priznajte sa, koľkí z vás si radi vykladajú karty, používajú kyvadlo alebo inak veštia? Alebo koľkí z vás by neraz niečo také chceli, ale nevedia ako, a určite sa im nechce vyhadzovať peniaze za oficiálnych veštcov? Tak si predstavte, že existuje možnosť, ako si bezplatne, bez akýchkoľvek zvláštnych pomôcok, absolútne samostatne a kedykoľvek zistiť odpoveď na čokoľvek!

Nemecký lekár a liečiteľ Uwe Albrecht takýto spôsob naozaj objavil (v knihe aj vysvetľuje, ako k tomu došlo) a v praxi dôkladne overil. Je veľmi jednoduchý: spočíva v tom, že k sebe určitým spôsobom priložíte ruky, ktoré sa pri snahe zodpovedať určitú otázku podvedome buď mierne posunú tak, že jedna je akoby dlhšia než druhá, alebo ostanú rovnaké. Jedná sa o to, že odpoveď prichádza z iných ako bežných stavov alebo rozmerov vedomia. Niekto si myslí, že ide o podvedomie, niekomu dáva väčší zmysel skôr pojem vyššie vedomie, vyššie Ja, iný to nazve intuíciou… dôležité nie je ani tak technické vysvetlenie, ako fakt, že každý z nás má prístup k vlastnej vnútornej múdrosti, ktorá presahuje naše bežné racionálne uvažovanie. S touto našou vnútornou múdrosťou sa môžeme skontaktovať rôznymi spôsobmi, a teda pokojne aj tak, ako učí táto kniha. Odpovede, ktoré získame, sú spoľahlivé v tom zmysle, že odrážajú naše momentálne rozpoloženie alebo vyžarovanie, čiže naše momentálne možnosti, a teda aj to, čo je pre nás momentálne vhodné.

Autor totiž túto metódu odporúča hlavne ako univerzálneho radcu pre najrozmanitejšie záležitosti bežného života, alebo v náročných či mimoriadne dôležitých situáciách. Prostredníctvom svojich rúk sa môžete pýtať napríklad: aké jedlo vám prospeje, aký liek či spôsob liečby zvoliť, čo si dnes obliecť, na kedy si naplánovať dovolenku, aký odbor študovať, či sa pustiť do vzťahu s určitou osobou, ale aj kde sa nachádza určitý človek, kde hľadať stratenú vec a podobne. Možnosti sú nekonečné. Kniha je prehľadne rozdelená práve podľa rôznych takýchto tém, pričom ku každej je uvedený nielen podrobný návod, ako sa pýtať, ale aj mnohé inšpirujúce príklady zo života.

Tento univerzálny test vám teda pomôže zistiť, čo je pre vás v akejkoľvek situácii najlepšie (pričom vám zaberie len niekoľko sekúnd). Svoj život máte doslova vo svojich rukách!

Ukážky:

10939_ANO-alebo-NIE_2x3_2013Nájsť toho pravého

Vďaka testu dĺžky rúk je hľadanie partnera veľmi jednoduché! Keďže príťažlivosť medzi dvomi ľuďmi je založená na vzájomnej rezonancii a rozhodnutiach srdca, test dĺžky rúk vám dokáže poradiť najlepšie. Určite lepšie, ako pohlavie, oči alebo rozum. Pokiaľ samozrejme nehľadáte niekoho len na jednu noc…

Položte si a otestujte napríklad takéto otázky:

 • Je tento partner pre mňa ten pravý?
 • Hodíme sa k sebe?
 • Mali by sme byť spolu?
 • Je teraz ten správny čas na …?
 • Mám sa s ním/ňou teraz porozprávať?

Od zdravotnej prehliadky k samoliečbe

Naše orgány majú rôzne roviny: duchovnú, energetickú, emocionálnu, mentálnu a fyzickú. Každá choroba sa začína najprv ako nerovnováha na energetickej alebo emocionálnej rovine.

Ak sa skryté problémy nevyriešia, skôr či neskôr sa narušenie dostane aj na fyzickú rovinu. V určitom bode „zlomené srdce“ zoslabne, laboratórne výsledky odhalia, že na pečeni, ktorú „zožiera hnev“, sa objavia patologické zmeny…

Položte si nasledujúce otázky a sledujte, či vám vaše ruky dajú odpoveď áno, alebo nie:

 • Chcem sa uzdraviť.
 • Z nejakého dôvodu túto chorobu stále potrebujem.
 • Príčina mojej choroby je duchovná.
 • Príčina mojej choroby je energetická.
 • Príčina mojej choroby je emocionálna.

Testovanie antikoncepcie

Len okolo 10 % žien znáša antikoncepčné tabletky bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Naproti tomu 90 % žien sa na ich vedľajšie účinky sťažuje.

Pri testovaní antikoncepcie myslite na to, aby ste tabletky testovali nielen pre súčasný okamih, ale celkove, pretože hlavnou príčinou problému býva dlhodobé používanie.

 • Vyhovuje mi táto antikoncepčná tabletka?
 • Bude mi vyhovovať, aj keď ju budem užívať niekoľko mesiacov?
 • Bude mi vyhovovať aj niekoľko rokov?

Výber vhodného narodeninového darčeka

Dostali sme pozvanie na narodeninovú oslavu v novom dome jednej našej kolegyne. Nevedeli sme, čo sa jej páči a čo nie. V takýchto prípadoch je ťažké nájsť vhodný darček. Nám sa veľmi páčia rôzne sošky anjelov, takže sme otestovali, či by sa aj jej taká páčila. Test dĺžky rúk nám však ukázal „nie“. Kúpili sme teda iný darček, pri ktorom test nepovedal nie. Kolegyni sa náš darček veľmi páčil. Keď sme jej povedali o nápade s anjelom, potvrdila, že pre ňu anjeli nič neznamenajú a sošku anjela by dostať nechcela.

MUDr. Uwe Albrecht – Áno alebo Nie? – Okamžitá odpoveď na ľubovoľnú otázku! – Kniha predstavuje unikátnu metódu, ktorá vám umožní na všetko ihneď získať intuitívnu odpoveď „áno“ alebo „nie“. Jedná sa o veľmi jednoduchý test, založený na porovnaní dĺžky vašich rúk, keď ich určitým spôsobom priložíte k sebe, pričom sa sústredíte na ľubovoľnú otázku. Pýtať sa môžete na čokoľvek: aký liek či spôsob liečby zvoliť, čo si obliecť, kedy odcestovať, či je pre vás prospešný vzťah s určitým človekom a podobne. Autor vám podrobne vysvetlí, ako táto metóda funguje, a ukáže návod na jej využitie v rozmanitých oblastiach každodenného života. Tento test vám pomôže zistiť, čo je pre vás v akejkoľvek situácii najlepšie. Testovanie vám pritom zaberie len niekoľko sekúnd.

Pôvodná cena: 7.60 EUR, Naša cena: 6.46 EUR, Zľava: 15.00 %, Ušetríte: 1.14 EUR

yes-or-no

(Prečítané 918 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.