google27eaa3905ca3fee3.html

1-strana--kat-1_2015Milí naši priatelia, čitatelia nášho blogu a našich kníh. 

Práve dokončujeme náš prehľadný katalóg kníh, kde sme vybrali to najlepšie z momentálnej knižnej produkcie na českom a  slovenskom trhu. Priestor tu majú najmä zaujímavé novinky, ale taktiež už osvedčené diela zo sveta duchovna, ezoteriky, zdravého životného štýlu, celostnej medicíny, psychológie atď. Celkovo tu na tridsiatich-dvoch stranách nájdete okolo 200 skvelých titulov a taktiež aj ukážku našej ponuky doplnkového tovaru a liečiteľských pomôcok. K vybraným knihám si môžte prečítať aj recenzie a články.

Objednať si tento katalóg je úplne jednoduché. Stačí ak sa prihlásite na odber TU, alebo nám napíšete na dobierky@eugenika.sk, kde uvediete, že máte záujem o katalóg a pripíšete vašu poštovú adresu. My vám ho zašleme zdarma ku vám domov! Pre aktuálne jarné číslo katalógu sa treba prihlásiť najneskôr do 26.3 – adresy prihlásené po tomto termíne dostanú už nasledujúce čísla katalógu.

Navyše, každý katalóg obsahuje jedinečný kód, ktorý si môžte uplatniť pri objednávaní v našom eshope, alebo pri kúpe tovaru v našich predajniach v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach a dostanete dodatočnú zľavu na celý váš nákup 5% (viac info nájdete priamo v katalógu).

Veríme, že v našom katalógu nájdete inšpiráciu i zaujímavé informácie. 

S pozdravom

redakcia vydavateľstva Eugenika 


(Prečítané 414 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.