google27eaa3905ca3fee3.html
ukazka_rozl

Mám seba, mám viac, než dosť

Katarína Čániová v knihe Višňové zápisky servíruje jednohubky života. Autorka si odžila všeličo. „Červená“ novinárka, potom podnikateľka, zakladateľka agentúry, nekompromisná, panovačná šéfka, ktorú jej tvrdosť a večná nespokojnosť so sebou aj inými pomaly, ale isto zošrotovávala. Aby sa zachránila pred sebadeštrukciou a tým aj rodinu a troma deťmi, začala si pomáhať jogou, orientálnymi tancami, motivačnými seminármi, duchovnou literatúrou…

Zjemňuje sa stále v intuitívnych tancoch, je koučkou, cvičiteľkou jogy a inšpirátorkou ženských kruhov. A pritom svet podnikania neopustila, len pre premieňa na svet zvaný: Výhra – výhra. Usiluje sa žiť tu a teraz. Spoznala: ak je ona v pohode, v pohode je celá rodina i svet.

Máme seba, máme viac než dosť – tak znie posolstvo jej najnovšej knižky Višňové zápisky. Nesie podtitul: denná dávka inšpirácie pre ženy. Je bohato ilustrovaná mladou nadanou výtvarníčkou Elenou Čániovou, študentkou posledného ročníka Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.

Obe autorky vo Višňových zápiskoch servírujú pravdivé, nadčasové príbehy aj jednohubky. Nádherne chutia v hojdačke života. O tom, že zmenu, ktorú hľadáme nosíme v sebe, píše v knižke inšpiratívnych príbehov. Orechová slávnosť. Tento literárny počin na veľtrhu Bibliotéka zaradili medzi 35 najkrajších kníh Slovenska.

ukazka_mensie-rozl

Ukážka z knihy Višňové zápisky

ukazka_Anjel-stina-emcom_mensie-rozl1

Ukážka z knihy Orechová slávnosť

autorka: Margaréta Rekeňská


Katarína Eva Čániová – Višňové zápisky – Príbehy a jednohubky pre ženy

Ilustrovaná knižka Višňové zápisky je určená ako denná dávka inšpirácie pre ženy. Ide o krátke autentické príbehy a motivačné výroky – jednohubky bohato ilustrované talentovanou študentkou 5. ročníka Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave. Príbehy nie sú z exotických krajín, ale z vlastného tajomného, liečivého vnútra. Dáva čitateľke priestor, aby si svoj happyend dotvorila – na základe prečítaného a precíteného – sama.

Pôvodná cena: 7.50 EUR, Naša cena: 6.75 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.75 EUR


(Prečítané 160 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.