google27eaa3905ca3fee3.html

Toto klasické dielo duchovnej literatúry, na ktoré sa odvoláva množstvo iných kníh, autorov a učiteľov celého sveta, bolo od začiatku mienené ako voľne šíriteľné. Preto aj my týmto spôsobom zverejňujeme náš český preklad.

Spísala ho Helen Schucman, americká profesorka lekárskej psychológie, ktorá sa však nepokladá za autorku, ale len za „pisára“ tohto pozoruhodného textu, ktorý jej diktoval „Božský hlas“. Kurz zázrakov sa zaoberá všeobecnými duchovnými témami. Ide o ucelené dielo, ktoré Eugenika rozdelila do štyroch kníh.

Tu si môžete stiahnuť všetky 4 diely:Tlačené knihy si môžete kúpiť TU


 

(Prečítané 8 419 krát, 1 dnes)
 

3 Responses to Stiahnite si zdarma ezoterickú knižnú klasiku Kurz zázrakov

 1. Prečo slovenské vydavateľstvo Eugenika prekladá a vydáva prevažne do češtiny, keď česi predsa slovenčine rozumejú?

  • Nevšedko píše:

   Rozumieť rozumejú, ale knihy v slovenčine takmer vôbec nekupujú, česť výnimkám. A je to v podstate vec prežitia pre slovenského vydavateľa kníh tak okrajového žánru, akým je svet duchovna a zdravého živ. štýlu, rozšíriť si potenciálne publikum o 10 miliónov obyvateľov. V súčasnosti je pomer českých a slovenských kníh, ktoré vydávame, tak 1:1.

   • Martin píše:

    Slováci sú hlúpi , že si toto nechajú ľúbiť a nemajú tú hrdosť požadovať knihu od slovenského vydavateľa v materinskom jazyku. Niet sa čomu diviť, že sme označovaní ako holubičí národ.