google27eaa3905ca3fee3.html

Mnohí ľudia trpia rôznymi chorobami a problémami. Niekoho trápia časté bolesti hlavy či chrbta, iní nevedia dobra spať alebo sú stále unavení a vyčerpaní, ďalší majú všelijaké tráviace ťažkosti, neznášanlivosť na rôzne jedlá, prípadne nadváhu, ktorá im vadí, no nevedia sa z nej dostať. A to nehovoriac o všelijakých psychických problémoch, zlej nálade alebo hoci „len“ nedostatku nadšenia zo života. Skoro každému niečo je.

Ale je aj veľa možností, ako si pomôcť. Sami, bez spoliehania sa na doktorov či liečiteľov. Nemusí vás trápiť nedostatok odborníkov, alebo nedostatok peňazí na dobrých odborníkov. Môžete hneď teraz začať skúmať rôzne súvislosti medzi tým, ako sa cítite (telesne aj duševne) a čo sa s tým dá robiť.

Jednou z metód, ktoré by vám pritom mohli pomôcť, je theta liečenie a dve knihy o ňom od autorky Vianny Stibal.

Theta léčení pro pokročilé síce nadväzuje na prvú knihu, Theta léčení, ale dá sa brať aj ako  samostatná kniha. Nájdete v nej totiž veľa myšlienok a rád, ktorými sa dá zaoberať dostatočne dlho a dôkladne na to, aby vám mnohé problémy zmizli z tela i zo života.

Theta liečenie je proces, ktorý pracuje s mimoriadne uvoľneným, meditatívnym stavom vedomia, kedy je možné spojiť sa so Stvoriteľom všetkého, čo je. V takomto stave je možné všetko – vrátane  zázračného, okamžitého vyliečenia z čohokoľvek. Nejde však o žiadne náboženstvo. Stvoriteľa, Boha či Zdroj môžete vnímať alebo si predstavovať, ako len chcete. Každopádne, viera v láskyplnú, vedomú a vševediacu „vyššiu silu“ vám umožní dosiahnuť čokoľvek, na čom vám záleží.

Zaujímavosťou tejto knihy je „sedem úrovní bytia“, ktoré autorka definuje a vysvetľuje ich význam. Dostáva sa tak hlboko k pochopeniu toho, ako funguje naše ľudské vedomie a ako naše myšlienky a presvedčenia súvisia s našimi problémami, alebo naopak s uzdravením, úspechom a šťastím. Pri theta liečení je dôležitá práca s pocitmi a úprimnou analýzou toho, ako sa cítite, aj čo zažívate v priebehu liečenia. Na každej zo siedmych úrovní bytia sa odohrávajú iné procesy, iné javy; každá z nich predstavuje iný potenciál. Kniha vám pomôže prechádzať týmito stupňami, a teda rôznymi štádiami sebapoznania, vlastného vývoja aj uzdravenia.

Špeciálna kapitola je venovaná liečeniu „zlomenej duše“. To je podľa Vianny Stibal mimoriadne ťažký stav, kedy duša trpí tak veľmi, že už sa jej väčšinou naozaj nedá pomôcť a… človek   jednoducho zomrie. Svetonázor prezentovaný v knihe tvrdí, že smrť v skutočnosti neexistuje a zomrieť preto nie je pre dušu nič tragické – jednoducho sa po opustení tela „zregeneruje“, a potom prejde do ďalšej inkarnácie. Napriek tomu autorka časom svoju metódu rozvinula a vypracovala špeciálny liečebný postup, ktorý umožňuje vyhnúť sa takému radikálnemu riešeniu, ako je ukončenie konkrétneho pozemského života, a namiesto toho zranenej duši pomôcť inak.

Ďalšie pozoruhodné návody, ktoré nájdete iba v tejto knihe, sa týkajú práce s neživými predmetmi (napríklad s domom), ovládania času a predpovedania budúcnosti.

Theta liečenie je pozoruhodná metóda a ucelená životná filozofia, ktorá vás zaujme, očarí a privedie k novému rozkvetu vašu dušu – a tým aj vaše telo, zdravie a všetko v živote.


Viac v knihe:

Vianna Stibal – Theta léčení pro pokročilé

Theta liečenie je proces, ktorý pracuje s mimoriadne uvoľneným, meditatívnym stavom vedomia, kedy je možné spojiť sa so Stvoriteľom všetkého, čo je. V takomto stave je možné všetko – vrátane zázračného, okamžitého vyliečenia z čohokoľvek.

Pri theta liečení je dôležitá práca s pocitmi a úprimnou analýzou toho, ako sa cítite, aj čo ste zažili v priebehu liečenia.

Na každej zo siedmych úrovní bytia sa odohrávajú iné procesy, iné javy; každá z nich predstavuje iný potenciál. Kniha vám pomôže prechádzať týmito stupňami a prechádzať si tak rôznymi štádiami sebapoznania, vlastného vývoja aj uzdravenia.

Pôvodná cena: 10.90 EUR, Naša cena: 9.81 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 1.09 EUR


Súvisiace články:


 

(Prečítané 320 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.