google27eaa3905ca3fee3.html

Niektorí z vás si už možno prečítali knihu Nektar pro duši. Jej autori napísali pokračovanie, tentokrát ale nie až na také všeobecné témy. Zamerali sa na to, čo je pre väčšinu z nás najviac riešená téma: vzťahy a romantická láska.

Hoci sa v dnešnej dobe dosť menia názory aj realita, čo sa tejto témy týka, podstata sa zas až tak veľmi nemení. Bez ohľadu na pohlavie, vek aj iné aspekty ľudského života, ktoré sa môžu líšiť, skoro každý túži po peknom, viac-menej trvalom partnerskom vzťahu, v ktorom nájde citové a sexuálne uspokojenie, ako aj funkčné pragmatické veci dôležité pre každodenný život. Nehovoriac o tom, nakoľko sa celá problematika vzťahov ešte zintenzívňuje, ak majú ľudia spolu deti a chcú tvoriť rodinu.

Autori tejto knihy, manželia Dubkovskí, sú uznávanými a váženými poradcami. Učia hlavne to, čo si sami zažili na vlastnej koži, a navyše sú veľmi vzdelaní, inteligentní, múdri aj empatickí, takže sú uznávaní právom. O vzťahoch toho vedia naozaj veľa.

Učia ľudí myslieť novým spôsobom, a teda zmeniť svoj život, naplniť ho láskou a blahobytom. V ich textoch nájdete kľúč k harmónii vo vzťahu medzi mužom a ženou, pričom sa dozviete veľa zaujímavých vecí, ktoré možno už aj poznáte, len si zrejme až tak neuvedomujete ich hlboký význam. Napríklad že treba rešpektovať prirodzené rozdiely medzi pohlaviami a ich energiou. Ale tiež že treba pracovať na vlastnom duchovnom rozvoji a nie len čakať, že sa zmení ten druhý, prípadne ho rovno vymeniť za niekoho momentálne sa javiaceho ako lepšieho.

Rovnako ako v knihe Nektár pre dušu, aj tu sa veľa čerpá a cituje z rôznych kníh, iných autorov aj reálnych životných príbehov. A hlasy dvoch autorov – muža a ženy – vyvážene uvádzajú množstvo zaujímavých všeobecne platných, ale aj originálnych návodov, postrehov a právd. Niektoré kapitoly alebo ich časti píše Vladimír, iné Valéria, a tak pochopiteľne každý predstavuje buď mužský, alebo ženský uhol pohľadu na danú tému. Ich kombinácia tvorí dokonalý harmonický celok, ucelený pohľad, ktorý má čo povedať tak ženskému, ako aj mužskému čitateľovi.

Ak všetky cenné poznatky a inšpirácie, ktoré v knihe objavíte, naozaj uvediete do vlastného života, určite sa toho veľa kvalitatívne zmení. A to dokonca aj v prípade, ak vám vaše manželstvo pripadá bezútešné alebo ak ste osamelí. Zmena seba a svojho myslenia určite prinesie ovocie, sladké ako nektár – nektár pre dušu…

Táto kniha skrátka predstavuje dôkladného a univerzálneho praktického sprievodcu na ceste k láske a šťastnému trvalému partnerskému zväzku.

Vladimír Dubkovskij, Valeria Dubkovskaja – O lásce a vztazích – Návod, jak žít ve šťastném partnerském svazku a objevit skutečnou lásku

Manželia Dubkovskí učia svojich čitateľov myslieť novým spôsobom, a teda zmeniť svoj život: naplniť ho láskou a blahobytom. V tejto ich knihe nájdete kľúč k harmónii vo vzťahu medzi mužom a ženou, pričom treba rešpektovať prirodzené rozdiely medzi pohlaviami a ich energiou, ale tiež pracovať na vlastnom duchovnom rozvoji. Predstavuje praktického sprievodcu na ceste k láske a šťastnému trvalému partnerskému zväzku.

Rovnako ako v Nektári pre dušu, aj tu sa veľa čerpá a cituje z iných múdrych kníh, autorov i reálnych životných príbehov. A hlasy dvoch učiteľov – muža a ženy – vyvážene uvádzajú množstvo zaujímavých všeobecne platných, ale aj originálnych návodov, postrehov a právd.

Ak všetky cenné poznatky a inšpirácie, ktoré v knihe objavíte, naozaj uvediete do vlastného života, určite sa toho veľa kvalitatívne zmení. A to dokonca aj v prípade, ak vám vaše manželstvo pripadá bezútešné alebo ak ste osamelí. Zmena seba a svojho myslenia určite prinesie ovocie, sladké ako nektár – nektár pre dušu…

Pôvodná cena: 7.90 EUR, Naša cena: 7.11 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.79 EURfoto: https://pixabay.com/


(Prečítané 132 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.