google27eaa3905ca3fee3.html

Búrlivé reakcie tisícok čitateľov tvrdia, že transurfing naoazaj funguje. Veci sa menia, ľudia sa správajú inakšie, prichádza úspech, radosť, energia, sila. Tí, ktorí sa nechajú inšpirovať transurfingom, zažijú, ako  sa im skutočnosť doslova mení pred očami – ľudia sa k nim začnú správať milo a ústretovo, dvere, doteraz beznádejne zatvorené, sa začnú otvárať, sny a túžby sa začnú spĺňať. No ešte krajší jako splnený sen je pocit slobody a detského vzrušenia, ktorý sa vás zmocní, akonáhle zistíte, že naozaj dokážete žiť ako strojcovia vlastného osudu, a nie ako bezmocné bábky, s ktorými si život kruto zahráva.

Prinášame vám pokračovanie rozhovoru s ruským vedcom a spisovateľom Vadimom Zelandom, autorom kníh o transurfingu Ovlivňování reality:

Ako sa princípy transurfingu osvedčili vo vašom vlastnom prípade?

Je jasné, že keby som si ich neoveril na vlastnej koži, nevedel by som ich vysvetliť iným. Je to metóda, ktorá funguje neomylne a prináša výsledky prekračujúce akékoľvek očakávania. Sám sa ešte stále čudujem, ako je to vôbec možné. Každý, kto sa pokúsi začať ovládať realitu prostredníctvom svojho vedomého zámeru, žasne a je uchvátený. Žasne preto, lebo bežná myseľ považuje realitu za niečo vonkajšie, existujúce mimo našej vôle. A uchvátený preto, že sa zrazu už necíti malý a bezvýznamný, vydaný na milosť okolnostiam, ale začne si sám tvoriť svoj svet.

Ako teóriu transurfingu rozvíjate?

Možno je to čudné, ale ja nikdy nepíšem žiadnu knihu v nejakej logickej postupnosti. Je to skôr simultánny proces: všetky kapitoly naraz. Spontánne mi napadajú rôzne jednotlivé, oddelené myšlienky, ktoré si zapisujem. Keď ich je dosť, akosi sa z nich poskladá celkový obraz, ktorý potom už len zredigujem. Je to ako tvorba mozaiky. Napísať knihu mi obvykle trvá asi tak rok alebo rok a pol. Niekedy prejde aj niekoľko týždňov a ja nedokážem napísať ani stránku. Má to však svoj dôvod. Ak sa cielene snažím písať, myslieť logicky, nikam sa nedostanem. Ako keby ma niečo držalo. Pravé poznanie prichádza samo od seba, bez toho, aby som si to vôbec všimol, odkiaľsi z hlbín mojej duše. Neviem si veci sám vymýšľať.

Je ťažké riadiť sa princípmi transurfingu?

Transurfing je jednoduchá a účinná metóda, ktorá má slúžiť bežnému, priemernému človeku bez nejakých zvláštnych schopností. Transurfing zlepšuje kvalitu života. Výsledky sa u každého líšia, ale každý dostane to, čo chce.

Ako je možné proste len tak dostať to, čo chcem?

Tvoj svet je to, čo si o ňom myslíš. Svet je ako zrkadlo, odráža tvoj postoj k nemu. Ak je človek presvedčený, že najlepší tovar je už rozchytaný, nájde len prázdne regály. Ak verí, že dobrý tovar si treba vystáť v rade a poriadne zaň zaplatiť, bude to tak. Ak je plný pochybností a pesimizmu, alebo ak očakáva nevraživosť, určite sa jeho pochmúrne očakávania naplnia. Akonáhle je však inšpirovaný nevinnou myšlienkou, že svet preňho má to najlepšie, začne to tak aj fungovať. Čudák, ktorý netuší, že za všetko sa musí tvrdo platiť, sa zrazu ocitne pri pulte a dostane ten najlepší tovar, ktorý ako keby čakal rovno naňho, a ešte aj zadarmo! A za ním stoja v dlhom rade ostatní, ktorí sú presvedčení, že také šťastie môže mať len hlupák. No ak by takýto „šťastný blázon“ zmenil postoj a prispôsobil sa „drsnej realite“, jeho realita by sa pochopiteľne tiež zmenila a on by sa veľmi rýchlo ocitol na konci radu.

Transurfing odhaľuje, aký je vonkajší svet iluzórny, pričom tou najväčšou ilúziou je, že existuje akási nezávislá a neovládateľná realita. Človek si však svoju realitu sám tvaruje. Aby to mohol robiť zámerne, treba len dodržiavať určité pravidlá. Aké, to sa dozviete z kníh Ovlivňování reality.

V tých knihách sa píše, že máme slobodu voľby a že si môžeme vyberať z rôznych verzií skutočnosti. Čo ak si ale zvolím nesprávnu cestu?

Všetko je sieť príčin a následkov. Každá udalosť sa rozvetvuje do dvoch možností: priaznivý a nepriaznivý smer. Zakaždým, keď sa ti niečo prihodí, volíš si, ako sa k tomu postavíš. Ak tak, že je to pozitívna udalosť, vydáš sa po tej priaznivej ceste. Lenže sklon k negatívnemu mysleniu ťa núti sťažovať sa a zvoliť si nepriaznivú cestu. Akonáhle začne byť človek podráždený a naštvaný, dostane sa do nových problémov. Ak sa však rozhodne dívať sa na zdanlivo negatívnu udalosť ako na pozitívnu, bude to tak. Bez ohľadu na to, aké ťažké môže byť niečo v tejto chvíli, budúcnosť má pre vás v zálohe príjemné prekvapenie.

Pred každou skúškou si treba povedať: „Ak to zvládnem, fajn. Ak nie, tiež fajn.“ Možnože nezvládnutím jednej veci ste sa vyhli nejakým iným, neznámym problémom. Treba sa vydať v ústrety svojmu osudu – osudu, ktorý si sami vytvárate – s ľahkým srdcom. Všetko, čo sa stane, je pre vaše dobro.

Sú to teda jednoducho len knihy o pozitívnom myslení?

Nejedná sa len o bežný optimizmus, ale o špeciálnu zručnosť zámerného formovania reality. Optimista proste len dúfa v to najlepšie, ale robí to nevedome, len preto, že má akú povahu.

Napríklad ja som rodený pesimista. To mi dosť otravovalo život, až kým som sa nenaučil ovládať svoj postoj. Ak sa mi prihodí niečo nepríjemné, otočím to hore nohami a vedome si poviem, že je to dobré. Funguje to na sto percent. V konečnom dôsledku je vážne všetko dobré, pretože pri správnom postoji sa sled udalostí vždy usmerní priaznivým smerom. Takže potom už realitu ovládam ja, a nie naopak.

Ovládání reality má veľa dielov. Treba ich prečítať všetky, aby sa mohol človek začať týmto učením riadiť a zlepšil si život?

Každá kniha z tejto série sa zaoberá ďalšími nuansami. Začiatočníkovi však stačia prvé tri. Dôležité je nielen čítať, ale aj uviesť nové poznatky do praxe.

Transurfing je veľmi pôsobivá metóda ovládania reality, ktorá otvára dvere do celkom iného sveta – takého, kde už nie ste len bábkou, ale majstrom svojho osudu.

Začiatok rozhovoru TU


Ukážka z knihy Ovlivňování reality:


Novinka od Vadima Zelenda:

Vadim Zeland – Jak se vymanit ze systému
Získejte kontrolu nad svým životem

Ak budete ovládať techniku oslobodenia, ktorú popisuje táto kniha, dokážete si stvoriť akýkoľvek svet. Ponúka sa vám šanca prelomiť matrix a preniknúť na slobodu. Nehovorím, že treba zničiť celý systém. Človek sa môže pohybovať v systéme, využívať ho pre svoje ciele a zároveň k nemu nebyť pripútaný.

Čo treba na to, aby ste mohli samostatne nakladať so svojím osudom? Tri veci: slobodnú vôľu, slobodné vedomie a slobodnú energiu. V systéme (matrixe) však existujú tri faktory, ktoré vám v tom bránia: tzv. lapená pozornosť, zakalené vedomie a zablokovaná energia.

Podrobne rozpracovaná metóda transurfingu vrátane odpovedí na množstvo otázok, v ktorých iste nájdete mnohé rady aj pre seba samých, vám pomôže vystúpiť z radu a žiť tak, ako chcete.

Dnes sa na človeka hrnie mocný vodopád informácií. Začala sa doslova informačná intoxikácia. Čo nespracuje naše podvedomie, to sa prevtelí do fyzických problémov. Ak sa  zbavíte závislosti na informáciách a syntetickej strave a budete se zaoberať svojou energiou, potom nájdete oporu sami v sebe.

Pôvodná cena: 14.20 EUR, Naša cena: 12.78 EUR, Zľava: 10.00 %


Súvisiace články:


(Prečítané 422 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.