google27eaa3905ca3fee3.html

Theta liečenie je svojrázna metóda, ktorú vymyslela sympatická Američanka Vianna Stibal. V niečom je podobná mnohým iným: jej podstatou je naladenie sa na vyšší stav vedomia, uvoľnenie, láska, súzvuk s Bohom, pozitívne očakávanie či viera… A v niečom má svoje špecifiká, ktoré tvoria pomerne konkrétny návod, vysvetlený v základnej knihe Theta léčení a podrobnejšie rozvedený v následnom Theta léčení pro pokročilé.

Toto dielo je mimoriadne tým, že sa venuje rôznym konkrétnym ochoreniam. Tie sú zoradené abecedne, takže ide o skvelú príručku pre naozaj mnohé situácie či stavy.

Pri každom uvedenom probléme sa najprv preberá, o čo vlastne ide a aké sú príznaky. Nachádza sa tu dostatok nutných informácií z medicínskeho hľadiska. Potom nasledujú takzvané intuitívne liečivé prostriedky. Tie sú snahou pozrieť sa na vec hlbšie, ale aj s použitím zdravého rozumu. V rámci tohto prístupu tu nájdete vysvetlenie príčin a súvislostí, rady a námety pre intuitívne spôsoby riešenia, pokyny pre prácu s mentálnym nastavením aj s pocitmi pacienta. Významnú súčasť tvorí zoznam vhodných afirmácií, ktoré pomôžu pacientovi nastaviť svoje zmýšľanie a to, ako sa cíti, tak, aby sa v jeho organizme – ale aj celkove v jeho živote – mohli rozbehnúť liečivé procesy.

Nechýbajú však ani „hrubohmotnejšie“ odporúčania, čo sa týka stravy, vitamínov, bylín, liekov a podobne, ktoré sa v autorkinej dlhoročnej praxi v prípade uvedených ťažkostí dobre osvedčili.

Je dôležité podotknúť, že tento obsiahly a podrobný zoznam mnohých konkrétnych chorôb sa môže stať výbornou pomôckou nielen pre záujemcov o metódu Theta liečenia, ale aj pre iných liečiteľov a vôbec pre každého, koho zaujímajú hlbšie korene zdravotných ťažkostí a duševne-duchovné možnosti ich odstránenia. Väčšina tu uvedených rád, návodov, odporúčaní a vysvetlení je totiž platná univerzálne. A čo je dôležité, aby mohol človek mať úžitok z informácií, ktoré uvádza Vianna Stibal, alebo aby mohol začať okamžite zlepšovať to, ako sa cíti, uvedenými afirmáciami, ako aj odporúčaniami ohľadom výživových doplnkov či liečivých byliniek, na to naozaj nemusí byť zasvätený do metódy Theta liečenia, ani k tomu nepotrebuje školeného Theta-terapeuta (hoci oboje je možné aj u nás na Slovensku – kontakt pozri nižšie!).

Prehľadné, praktické, abecedné usporiadanie robí z tohto diela stálu praktickú príručku, podrobný lexikón, v ktorom si treba nájsť vždy to, čo človeka práve aktuálne zaujíma, ťaží alebo núti riešiť.

Knihu nájdete za najlepšiu cenu tu:

Vianna Stibal – Theta léčení – Konkrétní nemoci a potíže od A–Z

Tento obsiahly a podrobný zoznam konkrétnych chorôb bude skvelou pomôckou pre každého záujemcu o metódu Theta liečenia – ale aj pre iných terapeutov a vôbec pre každého, koho zaujímajú hlbšie korene zdravotných ťažkostí a duševne-duchovné možnosti ich odstránenia.

Uvádzajú sa tu intuitívne postrehy, vysvetlenia príčin a súvislostí, intuitívne spôsoby riešenia, pokyny pre prácu s mentálnym nastavením aj pocitmi pacienta, a tiež vhodné afirmácie a odporúčania ohľadom vitamínov, bylín, liekov, stravy atď., ktoré sa v autorkinej dlhoročnej praxi v prípade uvedených ťažkostí a chorôb veľmi dobre osvedčili.

Prehľadné, praktické, abecedné usporiadanie robí z tohto diela stálu praktickú príručku, podrobný lexikón, v ktorom si stačí nájsť vždy to, čo človeka práve aktuálne zaujíma, ťaží alebo núti riešiť.

Pôvodná cena: 14.60 EUR, Naša cena: 13.14 EUR, Zľava: 10.00 %


Pre záujemcov o zaškolenie do ThetaHealing a podrobnejšie informácie v rámci SR: www.blissdiven.sk


Súvisiace články:


 

(Prečítané 360 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.