google27eaa3905ca3fee3.html

Máte pocit, že ste väčšinou len v moci okolností? Transurfing je overená, funkčná, celosvetovo známa prevratná metóda, ktorá vás naučí riadiť svoj život tak, ako chcete. Teraz už aj v slovenčine!

Český preklad celej série Vadima Zelanda – momentálne 12 kníh – vydala Eugenika postupne v rokoch 2005-2017. Teraz pripravuje prvých päť častí (tie totiž tvoria základ učenia o transurfingu) aj po slovensky.

Systém nazvaný transurfing začal dávať dokopy, skúmať a popisovať ruský vedec Vadim Zeland. Rozhovor s ním si môžete prečítať tu.

Jeho séria kníh popisuje účinnú techniku, umožňujúcu ovplyvňovať život a osud podľa vlastnej vôle. Podstata spočíva v novom pohľade na usporiadanie nášho sveta. Žijeme vo vesmíre, kde paralelne existujú rôzne možnosti, z ktorých si vyberáme. Naše voľby môžeme meniť a prechádzať tak z jednej roviny zážitkov a skúseností do celkom inej – stačí dodržať určité podmienky. V usporiadaní vesmírnej reality totiž pôsobia určité zákonitosti. Až ich poznaním – a dodržiavaním podmienok, ktoré zaručujú ich platnosť – sa stávame pánmi svojho života a svojej skutočnosti.

Tieto zákony si žiadajú pristupovať k životu a ku všetkému, čo nám prináša, s pokorou, odstupom, úplnou akceptáciou, neodsudzovaním a v neposlednom rade aj s humorom.

Možností, z ktorých si môžeme vyberať to, čo chceme, je nekonečné množstvo a existujú tu paralelne v budúcnosti, súčasnosti aj minulosti. Človek dokáže svojím vedomým zámerom ovplyvňovať to, ktorá z rôznych možností sa stane jeho realitou, jeho zážitkom. Týka sa to nielen výsledku určitých plánov či udalostí, ale aj vzťahu iných osôb k nám.

Predovšetkým sa však musíme „zobudiť“ – prestať žiť len ako vo sne, pochopiť, že tento svet funguje ako zrkadlo a bežný človek je len pasívny účastník dejov, ktoré riadi niekto iný. Až keď si uzurpujeme svoje právo fungovať ako konateľ a vedomý tvorca, môžeme si začať cielene stanovovať vlastné zámery a stať sa pánmi svojej reality.

Tí, ktorí sa dajú poučiť a začnú túto náuku aplikovať, zažijú, ako sa im skutočnosť doslova mení pred očami – ľudia sa k nim začnú správať milo a ústretovo, dvere, doteraz beznádejne zatvorené, sa začnú otvárať, sny a túžby sa začnú spĺňať. No ešte krajší ako splnený sen je pocit slobody a detského vzrušenia, ktorý sa vás zmocní, akonáhle zistíte, že naozaj dokážete žiť ako strojcovia
vlastného osudu, a nie ako bezmocné bábky, s ktorými si život kruto zahráva!

Každá kniha pojednáva podrobne o iných aspektoch a prvkoch týchto vesmírnych tajomstiev. Jednotlivé diely sa dajú čítať ako ezoterické filozofické pojednania, ale aj ako praktické učebnice : každá kapitola je ukončená prehľadným zhrnutím prebratých zásad a návodov.


Novinka od Vadima Zelenda:

Vadim Zeland – Jak se vymanit ze systému
Získejte kontrolu nad svým životem

Ak budete ovládať techniku oslobodenia, ktorú popisuje táto kniha, dokážete si stvoriť akýkoľvek svet. Ponúka sa vám šanca prelomiť matrix a preniknúť na slobodu. Nehovorím, že treba zničiť celý systém. Človek sa môže pohybovať v systéme, využívať ho pre svoje ciele a zároveň k nemu nebyť pripútaný.

Čo treba na to, aby ste mohli samostatne nakladať so svojím osudom? Tri veci: slobodnú vôľu, slobodné vedomie a slobodnú energiu. V systéme (matrixe) však existujú tri faktory, ktoré vám v tom bránia: tzv. lapená pozornosť, zakalené vedomie a zablokovaná energia.

Podrobne rozpracovaná metóda transurfingu vrátane odpovedí na množstvo otázok, v ktorých iste nájdete mnohé rady aj pre seba samých, vám pomôže vystúpiť z radu a žiť tak, ako chcete.

Dnes sa na človeka hrnie mocný vodopád informácií. Začala sa doslova informačná intoxikácia. Čo nespracuje naše podvedomie, to sa prevtelí do fyzických problémov. Ak sa  zbavíte závislosti na informáciách a syntetickej strave a budete se zaoberať svojou energiou, potom nájdete oporu sami v sebe.

Pôvodná cena: 14.20 EUR, Naša cena: 12.78 EUR, Zľava: 10.00 %


Súvisiace články:


 

(Prečítané 119 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.