google27eaa3905ca3fee3.html

Autor, ktorý si hovorí Sun Light, čiže „slnečné  svetlo“, študoval filozofiu a psychológiu; pôsobil v odbore informačných technológií a transpersonálnej psychológie. Okrem toho skúmal rôzne náboženské smery, tajné spolky a rády a ich vplyv na ekonomický i morálny vývoj spoločnosti.

Sun Light je veľmi rozhľadený majster. Píše tak, aby čitateľa inšpiroval k zmene myslenia a vnímania, ku kvalitnejšiemu životu na vyššej úrovni. 

Nielenže píše knihy, ale aj vedie tréningy či semináre; založil už viaceré výskumné ústavy a strediská. Jeho hlavným zámerom je pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí, ktorí bojujú s deštruktívnymi programami a negatívnymi návykmi.

Kosmická energie hojnosti

Možno ste sa už stretli s myšlienkou, že my ľudia v sebe máme bežne zakorenené takzvané vedomie nedostatku, alebo (tí šťastnejší) vedomie hojnosti. Pravda je taká, že to skôr u každého kolíše v závislosti od životnej oblasti: napríklad čo týka vyslovene peňazí, typické je mať vedomie nedostatku, ale pritom pokiaľ ide o jedlo, tam problém nie je – tu už netrpíme, ako naši starí či prastarí rodičia, vedomím nedostatku, nebojíme sa hladu, nestrážime úzkostne každú skyvu chleba, ba naopak bežne potravinami aj plytváme. Podobne je možné mať vedomie hojnosti či naopak nedostatku, trebárs čo sa týka priateľov (a milencov/mileniek, respektíve sexu), ľudskej ochoty, zdravia, kvalitných kultúrnych podujatí, zaujímavých podnetov a tak ďalej.

Autor vychádza z predpokladu, že práve vedomie hojnosti alebo napojenie sa na energiu hojnosti je tým zásadným faktorom, ktorý určuje, aký je náš život bohatý. Preto sa táto kniha zameriava najmä na rôzne metódy a cvičenia, s pomocou ktorých sa dá účinne pracovať s energiou hojnosti, zbaviť sa negatívnych návykov a vplyvov, prekonať neúspechy, zlepšiť svoju finančnú situáciu a dokázať realizovať všetko, čo chcete. Akonáhle sa naladíte na hojnosť, začnete k sebe automaticky priťahovať šťastie, bohatstvo a úspech.

Hneď prvé stránky vás vtiahnu do tajomného sveta starých mudrcov a okultistov, ktorí tieto zákonitosti dobre chápali a energii hojnosti pomáhali veľmi výrazne a v podstate jednoducho tým, že stavali určité stavby a používali určité predmety; dozviete sa tu tiež, prečo zohráva takú významnú úlohu zlato.

Ďalej pochopíte, aký je vzťah medzi hojnosťou a láskou, pričom základným stavebným kameňom je správna forma sebalásky, ako aj vedomie vlastnej hodnoty. Napokon, ako môžeme mať vedomie hojnosti a prijímať jej rozličné prejavy, ak neveríme, že si vôbec nejakú hojnosť zaslúžime?

Všetky vysvetlenia a idey sú však vždy hneď aj zapracované do nejakého praktického cvičenia. Dôležité je totiž nielen niečo intelektuálne pochopiť, ale uviesť do praxe a odskúšať, zažiť si na vlastnej koži. Jedine tak sa môže vaše vedomie a vaša energia zmeniť – a jedine tak sa následne zmení vaša realita.

Uvedené cvičenia pracujú s vizualizáciou, predstavivosťou, meditáciou, jemnohmotnými energiami, dychom, telesným pohybom, snami, symbolmi, rituálmi a všeličím ďalším. Je ich tu dosť na to, aby ste medzi nimi našli aspoň niečo, čo vás osloví a naladí na vesmírne bohatstvo!

Viac v knihe:

Sun Light – Kosmická energie hojnosti

Úryvok:

Někteří si myslí, že láska má jakousi hodnotu, pokud se šíří na ostatní, ale nechápou však, že se může obrátit proti nim, nemají-li dostatek energie, aby vyrovnali účty s ostatními. Smysl spočívá v tom, že byste neměli posuzovat, zda jsou jiní schopni milovat. Místo toho byste měli obrátit svou pozornost dovnitř − vnímat a rozvíjet vlastní zdroje energie lásky a shromažďovat její přebytek uvnitř sebe.

Pôvodná cena: 5.91 EUR, Naša cena: 5.32 EUR

Zľava: 10.00 %


 Súvisiace články:


 

(Prečítané 187 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.