google27eaa3905ca3fee3.html

1530443_772528106094352_1923255584_n

Žena ako taká, bytosť s hlavou, trupom, rukami a nohami. Prechádzajúc od detstva do dospelosti, zastavuje sa na prahu staroby a hodnotí. Keď som bola dievča nevedela som o tom, aká som krásna. Nemala som na tvári vrásky. Môj tuk na brušku bol taký rozkošnučký a nevytváral zatvrdnuté kopce medzi ktorými sa usídlil hlboký, prepadnutý kráter.Občas ma riadne naštval nejaký pupienok na tvári a myslela som si, že budem preto žiť v zatratení a žiadny chlap o mňa ani nezavadí.

Preskočím pár rokov v myšlienke. Cvičím o jedenástej v noci niekde v rohu miestnosti, aby ma nemal možnosť nikto pozorovať pri mojej snahe vrátiť po dvoch pôrodoch moju postavu do normálu. Nemusím sa však báť, že by to niekto videl. Preto, lebo deti som už dávno okúpala a navečerané uspala tou pesničkou, ktorú majú tak radi. A manžel? Ten predsa už tiež spí spokojným spánkom … pri telke na gauči – ak by sa náhodou prebudil, bude tvrdiť, že vstrebáva …

Zase skok a zase cvičím. Ale nie v kútiku so strachom, aby sa ma náhodou nedotkla nejaká blbá poznámka. Deti už aj tak s nami nebývajú a manžel? Vstrebáva. Medzi časom, ani som si nevšimla kedy, sa ten tuk nejak inak sformoval a dúfam, že vymyslia nejaký skvelý nový prostriedok, čo bude stáť 5 korún a vyhladí mi tvár ako detskú riťku.

Preštudovala som do polstoročnice kopu literatúry, ako byť stále krásnou, mladou, príťažlivou. Veď to sa od nás žien vyžaduje. Aby sme všetko stihli … aj napriek tomu, že frekvencia vo vesmíre sa zvyšuje a predstavte si, má to skončiť až na 13 …. neviem v akých jednotkách to bolo. Fakt nemusím vedieť všetko. Prepáčte. No a keď sa stane to, že deň sa nám bude zdať, že má len 16 hodín, aj tak my ženy musíme toho stihnúť toľko, ako by mal 45.

Tak len si to zhrňme: Ráno pitný režim. Najlepšie hneď po prebudení vypiť pohár čo najteplejšej vody. Aby sa zvýšila zásaditosť tela a nabehol metabolizmus. V kúpeľni tvárová gymnastika. Neviete čo to je? Je to skvelá vec. Keď som to povedala mojej kožnej doktorke, tak sa čudovala. Ale vy to možno pochopíte. Tak ako cvičíte svaly na bruchu a inde, tak máte svaly aj na tvári. Fakt ste to nevedeli? Ja viem, že viete, to ja len tak zo srandy. No a keď tie svaly rôznymi grimasami precvičujete, tak nedovolia, aby sa vaša tvár zmenila tak, že pripomína riasenie na plesových šatách. No ale pozor. Skôr ako začnete cvičiť, treba si riadne preplieskať líca aj celú tvár. A samozrejme aj krk. Tak sa koža prekrví a pripraví sa na váš útok. A keď si tak plieskate a štipkáte po krku, aktivujete aj činnosť štítnej žľazy. A nezabudnúť si tlačiť 7 sekúnd prstom ukazováka v tej jamke, kde sa robí tracheotómia. Po tomto úkone sa otvorí brána mladosti a začne vám do tváre prúdiť energia. Postupne sa naučíte, ako spájať jednotlivé cviky, aby vám to všetko netrvalo do jednej poobede. Veď precvičiť aj očnú jógu treba, aby ste posilnili zrak a dodali očiam jas. Ešte podľa metódy EFT poklepávať na určité body, prípadne môžeme zaradiť aktiváciu bodov pomocou akupresúry. No a na záver najlepšie použiť galvanickú žehličku. Ale to si naštudujte sami. Toto je predsa blog a ľudia potrebujú za 5 minút zhltnúť článok, kým im vychladne káva.

Pri tom všetkom, čo musíte stihnúť za tých 16 hodín je dobré si nájsť čas na hodinku meditácie. Ale ani tu sa len tak neflákajte. Začnite tým, že necháte prúdiť energiu z vesmíru cez vaše oči, nech sa tam usalaší a robí vám radosť, veď bez správnej iskry v oku nikoho neoslníte.

Čo všetko sme my ženy ochotné a schopné spraviť, aby sme si zachovali mladosť, aby sme boli pre našich chlapov stále príťažlivé? Sme schopné prelaďovať myšlienky, aby sa nám v mozgu spájali tie správne neutróny, aby sme ovplyvnili svoje gény, lebo nechceme mať takú chorobu ako naša matka, tak sa snažíme správne chápať ako funguje vesmír.

A čo robí náš muž? Asi si myslí, že je geniálny. Pobehuje mu po byte usmiata, krásna, upravená, šťastná bytosť … iste si myslí, že je to jeho zásluha. Drieme na sedačke a … vstrebáva.

Výborná kniha:

Osho – O ženách – Známy mystik odpovedá na otázky týkajúce sa týchto tém: žena-muž, feminizmus, sexualita, homosexualita, manželstvo, láska, vzťah, materstvo.

Úryvok: Pokud si uchováte ve svých očích zázrak, budete překvapeni, když zjistíte, že dokonce i bolest má svou vlastní sladkou příchuť, svůj vlastní zázrak, svou vlastní radost. Není méně úžasná než radost sama. Ale zvláštní je, že je to vždycky žena, kdo je více jako dítě, ne muž. Muž ví vždycky všechno – ale co je to vlastně vědění? Vědění je jen způsob, jak se zbavit zázraku. A je velmi jednoduchým faktem, že čím více víte, tím méně žasnete. Ženy zůstávají dětmi více, než je tomu u mužů. Je to součástí jejich krásy – jejich nevinnosti, ale ony to nevědí. To je důvodem toho, že kdykoliv ke mně přijde žena a poslouchá mě, poslouchá mě hlouběji, důvěrněji, láskyplněji. Ale když ke mně poprvé přijde muž, je velmi odolný, ostražitý, bojí se, že ho můžu ovlivnit nebo zranit, pokud jeho znalost nepodpořím. Případně je-li vychytralý, pokračuje s interpretací všeho, co bylo řečeno, vzhledem ke svým vlastním znalostem a řekne: „To všechno vím – nebylo to nic nového.“ Tohle je způsob, jak ochránit své ego, jak ochránit jeho tvrdou skořápku. A pokud se tato skořápka rozbije a vy zjistíte, že přemýšlíte jako dítě, není pro vaši existenci žádná možnost než zůstat v místě, které známe jako duši – skutečné bytí. Tohle je moje zkušenost z celého světa – že žena poslouchá a v jejích očích uvidíte záblesk zázraku.

Pôvodná cena: 4.90 EUR, Naša cena: 4.41 EUR, Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.49 EUR


3230014641_9040155888_z


Súvisiace články:


(Prečítané 2 807 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

Comments are closed.