google27eaa3905ca3fee3.html

11471_Vztahy-bez-ruzovych-okuliar

Charakteristika mužov aj žien podľa znamení zverokruhu, v zameraní na lásku a partnerstvo, s dôrazom na negatívne vlastnosti – sarkasticky, ale aj konštruktívne!

Dozviete sa, na čo si treba dávať pozor pri partnerovi určitého znamenia (zvlášť ak zatiaľ nemáte vážny vzťah a ešte sa len rozhodujete, či s ním/ňou do toho ísť). A naopak, aký typ partnera by vám mohol vyhovovať, keď triezvo zhodnotíte rôzne vlastnosti jednotlivých znamení.

Každé znamenie je rozpísané zvlášť pre mužov a ženy a okrem celkovej charakteristiky predkladá cenné rady na nasledovné témy: ako ho/ju nájsť; ako ho/ju zbaliť; prvé rande; kedy sa s ním/ňou vyspať; kedy ju požiadať o ruku/kedy sa zmieniť o svadbe; čo keď vás opustí; čo keď opustíte vy jeho/ju. Berte to ale s nadhľadom.

Dúfame, že sa predovšetkým pobavíte, a napriek zhodeným ružovým okuliarom aj zhovievavejšie pristúpite k nepríjemným stránkam vašich blízkych. A možno aj napravíte voľačo z vlastnej neznesiteľnosti… 

Treba dodať, že skutočná astrológia (na rozdiel od bulvárnej) je založená na o dosť zložitejšej kombinácii rôznych prvkov, pri ktorých zohráva dôležitú úlohu dvanásť znamení zverokruhu, než je len znamenie podľa Slnka. A najmä keď ide o ľúbostné vzťahy, sú naše prejavy a reakcie ovplyvnené aj inými planétami v našom horoskope (Venuša, Mars, Mesiac, Juno…) a tým, v akom znamení sa nachádzajú. Inými slovami, v každom z nás je niečo z viacerých znamení a uvedené charakteristiky sa môžu hodiť (či nehodiť) v rôznej miere na rôzne osoby. V rámci zábavného sebapoznávania i poznávania svojich blízkych teda nezaškodí prečítať si túto vtipnú knižku celú.

Mimochodom, vznikla na základe inšpirácie inou knihou, v ktorej dvojica anglických autoriek  prezentovala zlomyseľný pohľad na mužov podľa znamení zverokruhu. Nápad to bol veľmi dobrý, no žiadal si aj druhú časť, čiže rovnako sarkastické charakteristiky žien. Preto vznikla táto naša knižka s opismi rôznych typov ľudí bez ružových okuliarov na základe pozorovaní z reálneho života. Sú samozrejme dosť prehnané, ale štipka pravdy na nich bude, tak sa hádam nikto neurazí…:) 

Ukážka:

1901644_730601053630973_1096666732_nZemskí správni chlapi

BÝK, PANNA, KOZOROŽEC

S nami vám bude dobre, na to sa môžete spoľahnúť. Ak to vidíte inak, máte nereálne nároky. 

Niektorí zemskí muži sú nielen otrasne neflexibilní, ale aj nudní. Nikdy neriskujú, nepodnikajú nič vzrušujúce či zábavné. Ak sa k tomu pridá ešte snaha žiť striedmo, skromne a zdravo, výsledkom je maximálne neznesiteľná osoba, ktorá iste skončí ako starý mládenec, možno aj ako celoživotný panic. Takéto typy môžu mať dlhý život a pevné zdravie, čo je paradox, pretože si počas tých dlhých rokov nič neužijú. Nevedno, prečo im osud doprial toľko času. Asi aby stihli odviesť poriadny kus práce (aj za ostatných, ktorí sa flákajú a užívajú si)…

KOZOROŽEC bez ružových okuliarov (22. 12. – 20. 1.)

Konečne niekto, kto berie vzťahy vážne! Kozorožec totiž berie vážne všetko. Má s vami iba tie najčestnejšie úmysly. Na rozdiel od väčšiny ostatných mužov, ktorí sa boja svadby ako čert kríža alebo pokladajú manželstvo za otrasný, nedôstojný prežitok, Kozorožec sa dobrovoľne chce oženiť a založiť si rodinu. Potrebuje a cení si pokojný, stabilný domov a zázemie. Pojem záväzok a jeho uplatnenie v praxi mu nerobí žiadny problém. Dokonca vám bude aj úplne samozrejme verný. Znie to až nereálne ideálne? Nuž, máte pravdu, ak vám na tom niečo nesedí.

Za bezpečný prístav neotrasiteľného celoživotného manželského zväzku totiž nezaplatíte iba stratou slobody (s tým sa napokon ráta), ale aj stratou radosti, vzrušenia, vášne a zábavy. Kozorožci sú naozaj nudne seriózni a desivo konzervatívni. Niektorí z nich síce napodiv majú dosť dobrý humor, ale odtiaľ-potiaľ. Na nejaké prílišné výstrelky a úlety si rozhodne nepotrpia. Nuž, skutočne po ňom nemôžete chcieť, aby mal všetky vyššie uvedené cnosti a k tomu bol ešte aj vzrušujúci, zábavný a šarmantný.

Tradičná astrológia uvádza, že Kozorožec je znamenie, ktoré potláča city. Nie že by títo muži city nemali, ale je fakt, že majú často problém prejavovať ich a nevedia si rady ani s citmi druhých; a už vôbec nezvládajú prílišné citové výlevy. Najmä pri riešení problémov idú city bokom. To môže byť v určitých situáciách užitočné, lenže Kozorožec nepochopí, že práve city a pocity sú príčinou väčšiny problémov, pretože sa dožadujú pochopenia. Kozorožec pocity s odporom odmieta a bagatelizuje a potom sa čuduje, prečo sa určité problémy (najmä vo vzťahu a v rodine) stále dokola opakujú a napriek všetkému jeho úsiliu raz a navždy ich odstrániť dokonca ešte zhoršujú. V tých extrémnejších, hoci nie neobvyklých prípadoch je muž ovplyvnený znamením Kozorožca tvrdý, surový despota, pravá patriarchálna hlava rodiny, pred ktorou sa všetci trasú a v skryte duše ju nenávidia. Okrem ťažkopádneho prístupu k citom je totiž tento človek aj veľmi náročný na výkon, poriadok a poslušnosť; vyžaduje od druhých prísnu disciplínu, no aspoň nie je pokrytec, lebo veľké nároky má aj na seba.

LEVICA bez ružových okuliarov (24. 7. – 23. 8.)

Ak túžite po skutočne silnej žene, alebo vari priamo po domine, ktorá bude okolo vás práskať bičom, nemôžete sa uspokojiť s nikým iným, ako s Levicou. Táto ohromujúca, impozantná beštia vás v okamihu postaví do pozoru. Lepšie povedané, budete jej kľačať pri nohách roztrasení strachom i vzrušením zároveň.

Je to nebezpečná žena, ako sa patrí: krásna, sexi, inteligentná a dôvtipná. Každého chlapa vopred istým spôsobom skúša alebo testuje. Musí sa jej totiž vyrovnať. Na ľahkej koristi si Levica nevie pochutiť. Pokiaľ sa však nenecháte zastrašiť, užijete si to obaja.

Ak sa Levica náhodou oddá niekomu, kto jej v skutočnosti nie je hodný, potom iba preto, že takýto muž má zjavne rovnako veľké ego, ako ona sama, a používa na ňu rovnakú taktiku, ako ona na iných ľudí.

Levica vie byť neskutočne veľkorysá a štedrá. Môže sa teda stať, že vás bude dokonca vydržiavať. Táto žena z vás môže veľmi rýchlo urobiť gigola, aj keď ste pôvodne také ambície nemali. V prípade, že sa vám to zapáči – a budete si svoju prácu robiť poriadne – máte nadlho zaručený príjemný spôsob života. Levica je totiž maximálne verná. Nie síce vyslovene v sexuálnom slova zmysle, ale v zmysle priateľskej lojality. Môžete si dovoliť svojím spôsobom ju aj sklamať alebo jej narobiť problémy, a to dokonca opakovane, a stále vás bude považovať za blízkeho človeka a pomáhať vám – avšak len odtiaľ-potiaľ, a kde tá hranica leží, vám Levica veru vopred neprezradí. Takže sa pre istotu snažte sekať dobrotu a svoju pani nezneužívajte viac, ako vám sama blahosklonne dá najavo.

Ako ju zbaliť

Musíte ju zaujať a očariť. Správajte sa veľkoryso, štedro, galantne. Vzbudzujte dojem, že ste veľmi skúsený a svetaznalý. Nelichoťte jej priamo, ale dávajte najavo, že ste konečne našli niekoho, s kým sa dá rozprávať a kto má rovnaký nadhľad ako vy – inými slovami, kto je s vami na rovnakej úrovni (= na úrovni neporovnateľne vyššej, než na akej sú všetci ostatní úbohí smrteľníci).

Prvé rande

Mali by ste zariadiť niečo impozantné alebo dekadentné. Hlavne udržiavajte sprisahanecký dojem, ako keby ste boli členmi rovnakej tajnej lóže. Musíte hýriť vtipom a duchaplnosťou, inak sa s vami začne nudiť – čo je pre každú Levicu začiatok (veľmi rýchleho) konca.

Kedy sa s ňou vyspať

Až vás milostivo pozve na svoje lôžko.

Čo keď vás opustí

S takouto možnosťou určite rátajte, pretože tieto kráľovské/božské ženy sú nevypočítateľné, ako sa na kráľov a bohov patrí. Nikdy neviete, kedy a prečo sa jej znepáčite, alebo kedy si jednoducho nájde iný objekt. Po strate jej priazne alebo života s ňou sa budete sa cítiť asi tak, ako sa museli cítiť profesori a vedci za socializmu, keď museli ísť pracovať do továrne alebo kotolne.

Čo keď opustíte vy ju

Levicu opustíte iba v tom prípade, že sa vám nejakým zázrakom otvoria oči a vy zistíte, že vlastne nie je až tak úžasná a dokonalá, ako ste si mysleli. Ona však túto príčinu nikdy nepochopí a bude vás pokladať za idiota, ktorým nemá zmysel sa ďalej zaoberať. Do konca života sa o vás bude vyjadrovať s tým najhlbším opovrhnutím. A ak to náhodou bude vo svojom vnútri cítiť inak, nikdy to neprizná ani sama pred sebou, nieto pred niekým iným.

Úryvok je z knihy:

Zuzana Šestáková – Vzťahy bez ružových okuliarov – Vtipný varovný sprievodca znameniami – Kniha charakterizuje mužov i ženy podľa znamení zverokruhu, v zameraní na lásku a partnerstvo, s dôrazom na ich negatívne vlastnosti. Sarkasticky, ale aj konštruktívne. Dozviete sa, na čo si treba dávať pozor pri partnerovi určitého znamenia. A naopak, aký typ partnera by vám mohol vyhovovať, keď triezvo zhodnotíte rôzne vlastnosti jednotlivých znamení. Každé znamenie je rozpísané zvlášť pre mužov a ženy a okrem celkovej charakteristiky predkladá cenné rady na nasledovné témy: ako ho/ju nájsť; ako ho/ju zbaliť; prvé rande; kedy sa s ním/ňou vyspať; kedy ju požiadať o ruku/kedy sa zmieniť o svadbe; čo keď vás opustí; čo keď opustíte vy jeho/ju. Berte to ale s nadhľadom. Dúfame, že sa pobavíte!

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 7.31 EUR, Zľava: 15.00 %, Ušetríte: 1.29 EUR


Súvisiace články:


Vzťahy bez ružových okuliarov


 

(Prečítané 825 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.