google27eaa3905ca3fee3.html
Propojení srdečními čakrami a dechem

Propojení srdečními čakrami a dechem

Tantra ma lákala už dávno. Pri internetovom pátraní som natrafila na stránky Suhayily. Povedala som si: Ok, táto baba vyzerá celkom normálne 🙂 Napísala som jej, dohodli sme na kurze tantrickej masáže. Priznám sa trošku som sa bála, keď som po prvý raz cupitala do Savitri. Váhala som, či smerujem k správnemu človeku a či moje duchovné vnímanie tantry bude príbuzné tomu jej.

Pamätám sa ako ma hneď pri vstupe upokojila atmosféra domu. Suhayilne žiariace oči a nevtieravé no sebaisté chovanie ma utvrdili, že som na správnom mieste. Ešte chvíľku som kútikom oka kontrolovala každý jej pohyb a neviem, či si ešte spomína na moje priame, nepríjemné otázky. Nikdy som jej nepovedala, že môj prvý víkendový kurz boli po dlhej dobe dni, keď som zabudla, že mám nadváhu. Bol to čas, keď som neriešila tvar svojich pŕs ani vtiahnuté brucho… Zabudla som na všetko, čo sa odo mňa očakáva a na všetky normy, ktoré som si myslela, že musím spĺňať.

Prekvapená a možno i trochu zahanbená som počas kurzu pochopila, ako málo prijímam svoje telo, sexualitu a aké zbytočné toto nekonečné obmedzovanie je. Začala som dýchať. Keď mnou prvý krát prúdila kundalini energia, usmievala som sa ako na Vianoce a priala si, aby ma tento blažený pocit neopúšťal. Zaskočilo ma, že aj dlho po masáži som zostávala plná energie, svieža. Mala som jasnú myseľ a  každým ďalším dňom som cítila ako rozkvitám, krásniem, chudnem…. a po dlhom čase som si v aute spievala na plné pľúca 🙂

Naozaj neviem čo iné som čakala, keď kundalini je životná energia? Možno ma len miatlo to „sexuálne tabu“. Znova som si uvedomila, že som a chcem byť slobodná, dokonalá bytosť.  Už viem, že mi v tom nič nebráni, ak to neurobím ja sama. Tantra sa stala mojou záľubou. Preto, čo môže priniesť do života človeka, sa stala súčasťou toho môjho.

www.savitri.sk


Radost z dotyku


Súvisiace články:


Tip redakcie Eugenika:

Martin Schulman – Astrologie sexuality

Jeden z najlepších astrológov súčasnosti pútavo popisuje dynamiku celého procesu fungovania sexuality jedinca, od prvotného pociťovania sexuálnej energie až po možné naplnenie, na základe vzťahov medzi planétami. Nejde o nijakú bežnú interpretáciu aspektov, ale o svojráznu schému. Hlavnou časťou knihy je analýza domov horoskopu.

Pôvodná cena: 8.60 EUR, Naša cena: 7.74 EUR

Zľava: 10.00 %, Ušetríte: 0.86 EUR


(Prečítané 1 475 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.