google27eaa3905ca3fee3.html

Láska o ktorej píšem je trvalý stav. Najvyššia vibrácia, nemenná, stála, neutrálna. Zložka kozmického vedomia. Zložka JEDNOTY. Zložka CELKU. Nepotrebuje nič a nikoho. Nič nevyžaduje a nič nechce. Prúdi. Hlboko, hlboký kľud. Nekonečné ticho.

Láska je stav bez mysle. Keďže myseľ je duálna a rozdeľuje, človek mysle sa s láskou o ktorej píšem nikdy nestretne. Je to nemožné. Človek mysle sa nikdy k najvyššej vibrácii nedostane. Bráni mu vtom myseľ.

Je ako rebrík na elektrických stožiaroch vysokého napätia, kde sú spodné priečky odstránené z bezpečnostných dôvodov. Človek cíti, vie, že láska existuje, ale nedostane sa k nej, pretože spodné priečky sú preč. A kto odstránil priečky? Myseľ človeka. Odstránil spodné priečky a potom sa snaží na rebrík vyliezť.

K láske o ktorej píšem nepotrebuješ nikoho. Je jedno či je pri tebe jeden, alebo milión ľudí. Nič sa nemení. Pri jednom aj pri miliónoch vyžaruješ stále rovnakú, nemennú energiu. V pondelok alebo v stredu. Najvyššiu vibráciu. Sám si  láska.

Nepotrebuješ nikoho, ale všetci potrebujú teba. Pretože cítia silu lásky, ktorá z teba vyžaruje. A až sa raz, možno, až sa raz aj oni stanú láskou prestanú ťa potrebovať. Našli spodné neviditeľné priečky rebríka.

abstract-prayer-mandala-for-japan-137901299936238L4o


(Prečítané 415 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.