google27eaa3905ca3fee3.html

Nový rok 2018 nám hneď 2. januára o 03,25 h pripravil darček – spln Mesiaca v znamení citlivého Raka. Čas osvetlenia, dozrievania a zhmotnenia nových aktivít, krásnych projektov či splnených snov, týkajúcich sa rodiny, lásky a vzťahov, ktoré sa pripravovali po celý rok 2017 a dlho predtým.

Tento spln nám prináša ľudskú zrelosť, tvorbu nového poriadku v sebe i vonku a skúšku našej životnej múdrosti a nadobudnutých skúseností v každodennosti. Pretože len láska, vďačnosť a múdrosť žitá v bežnom živote manifestuje vedomé bytie v Láske.

Tento spln uzavrie obdobie nedorozumení, nejasností a nesúladných vplyvov, myšlienkových prúdov či problémov. Ak ste boli verní sami sebe, svojim citom a pocitom, za odmenu dostanete elán, nový vietor do plachiet a nadšenie zvládnuť aj tie najväčšie prekážky, ktorých ste sa doteraz obávali. Dovoľte si byť úprimní, slabí a zraniteľní, teraz máte šancu otvorene sa pozhovárať a urovnať partnerské rozpory. Využite svoju emočnú inteligenciu, empatiu a súcit.Spln Luny 2. januára je spojený s konšteláciou Veľkého draka. Svit Luny osvetlí tému vášho decembrového novolunia (18. decembra 2017) a vašu schopnosť pretaviť svoje osobné zámery a vízie do hrubej hmoty. Teda vašu schopnosť zámerne zhmotňovať a personifikovať seba do výsledkov svojho snaženia. Preto budete minimálne v prvej polovici januára stáť na pevných základoch, ktoré Kozorožec preveril – to, čo neprešlo skúškou, sa rozpadne.

Venuša v Kozorožcovi prejavuje city vážne a zodpovedne, najmä činmi bez veľkých rečí. Mnohí sa rozhodnú svoje súkromie posunúť vpred a urobiť v ňom jasno oficiálnym krokom – zásnubami, sobášom, počatím dieťaťa, alebo odchodom či rozchodom. Ak totiž láske chýba spoločný základ, môže vás prekvapiť uvedomenie, že jej vo vašom vzťahu už niet. Významne v týchto dňoch nastúpia na scénu aj témy sebalásky, sebahodnoty a sebaúcty. Tento spln najviac transformuje a premení život ľudí narodených v znamení alebo v ascendente Raka.

Tri dni pred a tri dni po splne sú vždy náročné na zdravie a pozornosť. Vyhnite sa operáciám, alkoholu, fajčeniu, ťažkým jedlám a mäsu. Lepšie vám urobí bylinkový čaj a prechádzka v prírode. Doprajte si čas na meditácie a modlitby – rýchlo sa naladíte a ľahko dosiahnete svoje priority, v neposlednom rade predídete poruchám spánku či bolestiam hlavy. Pri tomto splne si doprajte aj očistnú návštevu kúpeľov alebo domácu voňavú vaňu s relaxačnou soľou. Výdatne polejte bytové rastliny a kvety, prospeje im to.

Roku 2018 vládne Venuša a jej vplyv zviditeľňuje aj tento spln. Témou je naša schopnosť a sebadôvera uplatniť náš vlastný potenciál, kvality, schopnosti a zručnosti v bežnom živote a premeniť ich na „zlato“. Získame nový uhol pohľadu a trpezlivosť. Ak sa dokážete pozrieť na iných a na seba očami lásky, budú sa diať doslova zázraky. Pre stanovenie jasnosti zámerov je nutné byť k sebe a iným úprimný a nové ciele vám budú na dosah. Stále viac záleží na energiách čistoty mysle, pokojného vnútorného stredu aj v čase vonkajšieho chaosu a správneho rozhodovania v dobe prechodu a premeny.

Úroveň a hĺbka vernosti samému sebe, sebalásky, sebarešpektu, sebadôvery a sebaúcty nás posúva ďalej. Zastavte sa a uvedomujte si preto každý deň, ako sa cítite a čo práve prežívate. Žite svoju pravdu. Ak si to nedovolíte, nečudujte sa, keď vás iní budú považovať za nehodného ich úcty, lásky, obdivu, dôvery, atp. Veď aby sme uvideli, akí naozaj sme, potrebujeme iných. Vďačíme im za to, že nám denne nastavujú zrkadlo a zviditeľňujú to, čo my sami v sebe vidieť nemôžeme.

Spln nás preto vyzýva vážiť si každého človeka v našom živote, ktorý nám túto službu prišiel slobodne poskytnúť. A práve blízke vzťahy sú najrýchlejšou a najefektívnejšou cestou osobného rastu k vyššej kvalite. Využite teda múdro tento krásny a vzácny čas, ktorý je ideálny na harmonizáciu vzťahov. Všetci sme zrodení a utkaní z lásky. Ak to pochopíte, dokážete sa pozrieť aj na toho najodpornejšieho človeka s láskou a súcitom, vaše trápenie pominie. Láska je najmocnejšou tvorivou silou Vesmíru. Nielen spln Mesiaca, ale aj konštelácia ostatných kľúčových planét teraz podporuje objavenie a uvedomenie si rozmerov Lásky. Ten, kto veľa miluje, veľa dostane a poslaním pokročilých duší je milovať všetkých. Aby sme prešli do éry Zlatého veku, prechádzame v tomto období náročnou lekciou lásky, skutočných hodnôt a harmónie. Až do 21. januára bude Vesmír naše nové začiatky, transformáciu a sebapremenu podporovať. Ak dokážete odpustiť, vaše staré zranenia vyliečiť a karmické záťaže rozpustiť, nájdete odvahu pozrieť sa na svoje tiene, čaká vás nová energia, elán, chuť tvoriť a počať nový vedomý šťastný život. Budú vás sprevádzať vaši duchovní sprievodcovia a anjelské bytosti, podporovať vaše vyššie Ja – prosto to, čo vás presahuje. Dôverujte každý sám za seba, predovšetkým sami sebe a tomuto očistnému procesu.

Priaznivé energie nás sprevádzajú pri neľahkej očiste Zeme a tohto sveta, aby vyššie vedomie v nás rástlo a viedlo nás po našej ceste správnym smerom. Každý z nás tu má nejaké úlohy a dohody, ktoré sme si pred príchodom na Zem vybrali. Pochybujete, či ste na tej správnej? Ak vaše kroky sprevádza ľahkosť, radosť, podpora, šťastie a požehnanie, ste už sama/sám sebou.

Keďže rok 2018 prináša nové hodnoty a veľké zmeny vo svete, januárový spln nás cez empatiu, súcit a lásku bez podmienok a očakávaní doladí a posilní zvnútra, aby sme doň vstúpili vnútorne pevní, sebaistí, ľudsky zrelší a láskavejší.

S Láskou a Svetlom

Silvia Marisi, www.StastnaRovnovaha.sk



foto: http://maxpixel.freegreatpicture.com/


Súvisiace články:


 

(Prečítané 401 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.