google27eaa3905ca3fee3.html

Zaľúbený lístok v chladničke, večerné pozeranie televízie v objatí, komplimenty za pripravené jedlo. Šťastné páry sa vyznačujú množstvom malých rituálov, ktoré vytvárajú intimitu a udržiavajú nažive ohník lásky. Keby ste boli na pochybách, či robíte všetko pre spoločné šťastie, prečítajte si nasledujúce riadky. Možno ste ešte nepovedali posledné slovo na poli lásky.

Šťastné dvojice radi chodievajú ruka v ruke, radi sa spolu maznajú, dotýkajú sa navzájom, nešetria pohladeniami. Príjemný pocit zo vzájomných dotykov ostáva zachovaný aj po dlhšom spolunažívaní, keď už vášeň trocha zoslabne.

Šťastné páry sa navzájom podporujú a posilňujú. Jeden druhého vychvaľujú, hovoria si komplimenty a namiesto zlosti a hádok reagujú na nesprávne kroky partnera neutrálnou reakciou. Takto vzniká atmosféra vzájomnej úcty a tolerancie.

Šťastné páry si aj počas sporov zachovávajú cit pre fair play. Uvedomujú si, že nejde o to, aby mal jeden z nich pravdu, ale o porovnávanie vzájomných postojov a hľadanie obojstranne prijateľných riešení.

Šťastné páry dodržiavajú presné pravidlá a dohovory, aby sa ich vzájomné dávanie a branie udržalo v rovnováhe.

Šťastné páry si radi spomínajú na časy najväčšej zaľúbenosti a z týchto spomienok čerpajú silu a vytvárajú si vzájomné puto, ktoré sa tak ľahko nepretrhne. Silný pocit spolupatričnosti týmto dvojiciam pomáha vyhýbať sa nástrahám a posilňuje ich aj v krízových časoch.

Šťastné páry majú buď spoločné záujmy a ciele, alebo absolútne rešpektujú záujmy druhého. Snažia sa venovať koníčkom a charite tak, aby to nebolo na úkor toho druhého.

Šťastné páry sa riadia stratégiou odzbrojenia. Na útok partnera nereagujú odvetným útokom, ale hľadajú spôsob, ako opäť dosiahnuť jednotu.

.

 .

(Prečítané 1 969 krát, 1 dnes)

Comments are closed.