google27eaa3905ca3fee3.html

Image7

Asi málokto kto sa zaoberá celostnou medicínou nepozná známu americkú liečiteľku Brandon Bays. Jej metóda Cesta sa úspešne využíva vo viac ako 40 krajinách a známa rovnomenná kniha bola preložená do mnohých jazykov.

Napriek nepopierateľnému komerčnému úspechu a dá sa povedať statusu celebrity, je pani Brandon veľmi milá a skromná osôbka, bez manierov, naučených fráz a umelých „amerických“ úsmevov. A to sa cení!

Úplne prvý dojem, ktorý som mal pri stretnutí s ňou bola akási láskavosť a milota, ktorá sa z nej priam liala, a ktorou obklopuje nielen seba, ale i ľudí vôkol. Ak si k tomu pridáte aj jej nespornú charizmu, tak niet sa čo čudovať, že jej osobný príbeh a Cesta priťahuje toľko ľudí po celom svete bez ohľadu na vek, pohlavie či rasu.

Posolstvo i metóda sú veľmi zrozumiteľné a dá sa povedať jednoduché. Veď napokon k tomu najhlavnejšiemu a najzákladnejšiemu v živote nepotrebujeme zložité filozofické postuláty ani znalosť latinčiny. Veľmi stručne by sme o podstate terapie Cesta mohli povedať, že vďaka pochopeniu významu svojich emócií a ich precíteniu vo fyzickom tele sa emočný blok spojený s daným problémom odstráni. Čím si vieme vyliečiť množstvo fyzických i psychických problémov, keďže ako potvrdzujú aj vedecké výskumy, nespracované a potlačené emócie a celková psychosomatika sú zodpovedné za viac ako 80% našich chorôb.

Tu vám spolu s mojou milou kolegyňou Erikou Vincourekovou, ktorá síce položila iba zopár, ale zato veľmi zmysluplných otázok, prinášame rozhovor s pani Brandon Bays o jej Ceste životom, vedeckom pojatí jej metódy, skúsenostiach s liečením a mnohom ďalšom. Rád by som taktiež poďakoval mojej milej kolegynke Zuzke Šestákovej za výborný simultánny preklad z angličtiny. Príjemné počúvanie i sledovanie prajem:

Brandon Bays – Metóda Cesta je volanie k návratu domov


Image1

Od začiatku pútavý rozhovor. Brandon Bays a Erika Vincoureková.

Image3

Emócia je absolútny kľúč k úspešnému procesu cesty samotnej.

Image2

Cesta ide priamo k jadru konkrétnej udalosti a k pocitom spojeným s jej vznikom.

Image4

Zo seminára v Bratislave

Image5

Najlepšie sa je na akúkoľvek cestu vydať správne naladení a uvoľnení.

Image6

Vďaka pochopeniu významu svojich emócií a ich precíteniu vo fyzickom tele sa emočný blok spojený s daným problémom odstráni.

Image11

Za takýto milý rozhovor sa nedá nepoďakovať 🙂


Súvisiaci článok:Knihu Cesta, ako aj iné publikácie od Brandon Bays kúpite najlacnejšie TU 

(Prečítané 2 147 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.