google27eaa3905ca3fee3.html

Som niekoľko dní po dvojtýždňovej chorobe a pravdu povediac sa stále necítim moc fit. Aj keď sa dopujem vitamínmi – nie umelými, ale v štýle zdravé smoothies, šaláty a podobne, ako hovorím „moje tchi“ sa stratilo niekde do nenávratna a moja mama mi vraví, že stále vyzerám ako mŕtvola. Vizualizujem, tvorím si zámery aká som zdravá, plná lásky a tak ďalej, ale moje tchi je stále niekde preč. Situácia stagnuje a ja potrebujem aby mi bolo lepšie. Sedím v tichu a svojej duše sa pýtam: „Tak čo mám robiť, aby mi bolo lepšie?“

Odpoveď neprichádza ihneď. Večer si líham do postele. Zatváram oči, nespím, len ležím. A vtedy to prichádza – posolstvo od mojej duše – niečo medzi meditáciou a víziou. Obrázok, ktorý prikladám som nakreslila, aby ste si vedeli predstaviť čo som videla:

Zrazu stojím v tmavom lese, pri mne sa objavuje jednorožec Neo. Je to môj anjel strážny. Je veľký a silný a ja sa cítim taká slabá. Mám dlhé biele šaty. Vravím mu aká sa cítim bez energie a slabá. Prosím ho, aby mi nejako pomohol. Iba prikývne hlavou a sekundu na to sedím na jeho chrbte a nesie ma niekam preč. „Ideme k Matke Zemi,“ vraví. „Tá ti pomôže.“ Cvála tmou a nocou až prichádzame akoby nadránom na lúku, kde je obrovský krásny strom. Poznám ho, je to strom, ktorý zosobňuje Matku Zem, je to strom života. Zosadám z Nea a ledva sa držím na nohách, opieram sa o ňho. Stojím oproti stromu života a vidím ako sa mi prelína obraz, chvíľami sa mení na Matku Zem, krásnu bohyňu v stredných rokoch. Vraví mi, že mi pomôže, všetci sme predsa jej deti. Stojím niekoľko metrov od nej a môj solar plexus sa zrazu mení na žltú žiarivú guľu. Vraví mi, že solar plexus (slnečný prstenec) je centrom moci a teda aj moci nad vlastným životom a centrom životnej energie. Rovnaký proces prebehol u Matky Zeme, ktorá je zároveň stromom. Jej solar plexus sa rozžiaril a začala z neho prúdiť energia do môjho prstenca. Nasávala som úžasnú energiu zlatej farby, ktorá ma napĺňala a ja som celá začala žiariť. Trvalo to niekoľko minút. Potom som poďakovala a Matka Zem mi vravela, aby som prišla zase. Vraví: „Môžeš prísť za mnou kedy chceš, dokedy to budeš potrebovať. Veď ty si mi predsa tiež posielala lásku a liečila si ma ňou.“ Bola som veľmi vďačná a s radosťou som vysadla späť na Nea.

Ráno sa cítim oveľa lepšie, aj deň prešiel fajn a cítim ako sa pomaly začínam preberať k životu. Ale budem dbať na to, aby som svoje telo touto energiou od Matky Zeme cez svoj solar plexus napĺňala aspoň niekoľko dní. Priznám sa, doteraz som to nikdy tak nerobila. Vždy, keď ma Zem liečila, objímala som ju ako strom, ktorý ju zosobňoval a splývala som s ním. Ja som bola Zem a Zem bola ja. Ale toto bola pre mňa nová cesta, no zdá sa, že veľmi úspešná. Každý nový spôsob samoliečenia k vám prichádza práve vtedy, keď je jeho čas. Takže sa ani vy sa nemusíte čudovať ak vám dnes pomáha jedna metóda a neskôr je pre vás vhodné niečo úplne iné. Mňa takto lieči moja duša. Viem, že ona vždy vie, aké je najlepšie riešenie aktuálnej veci, ktorá ma trápi. Lebo je mojou neoddeliteľnou súčasťou, ktorá žije v pravde. ….. Jednoducho zavriem oči a nechám sa unášať. Hovorím tomu, že meditujem.

Ak by ste chceli viac čítať o mojich zážitkoch z meditácií nájdete ich v mojej knihe Meditácia – cesta k sebe, dostupnej tu: http://zimestastne.sk/moje-knihy/meditacia-cesta-k-sebe/

Pekný deň prajem

Monika Sobeková

Foto: Monika Sobeková


Súvisiace články:

(Prečítané 500 krát, 1 dnes)
Tagged with:
 

One Response to Ako získať stratenú energiu po chorobe?

  1. Žiaľ, pozitívna re-konfigurácia Solar Plexu je pre mňa denný chleba… aspoň teda tu na Slovensku, kde dôstojnosť a hrdosť sú pre ľudí cudzie slová a každého, kto neuznáva falošnú skromnosť považujú za pyšného. 🙁 Kedy sa to skončí?