google27eaa3905ca3fee3.html

Zaujímavý rozhovor s jedným z najznámejších českých astrológov o astro-medicíne, bylinkách, rakytníku a nutnosti spolupráce alopatickej a tzv. alternatívnej medicíny.

Astrológ a liečiteľ Emil Václav Havelka nám prezrádza viac o spôsobe diagnostiky v astro-medicíne a dôležitosti prevencie. Samozrejme sme v rozhovore neobišli ani tému horoskopov a vplyvu hviezd na náš osud.

Osud si vytvára každý sámTip na knihu:

Martin Schulman – Karmická astrologie 1 – M. Schulman je jedným z najpozoruhodnejších astrológov súčasnosti. Nekonvenčným a hĺbkovým spôsobom interpretuje jednotlivé prvky horoskopu v hlbokých duchovných a „osudových“ súvislostiach našich životov. Po úvodných kapitolách venovaných reinkarnácii, karme a reinkarnačnej astrológii predkladá kompletný výklad mesačných uzlov na základe ich postavenia v znameniach a domoch horoskopu. Vnára sa do najhlbších hlbín ľudskej duše a vplyvy či vlastnosti naznačené mesačnými uzlami chápe ako potenciál, ktorého cieľom nie je nič menšie ako doviesť jedinca k osvieteniu, k naplneniu jeho poslania a vyčisteniu karmy. Severný lunárny uzol chápe ako smer nového vývoja. Dom a znamenie horoskopu, kde sa severný lunárny uzol nachádza, odhaľujú, čo by mal jedinec v tomto živote rozvíjať, aké vlastnosti, aký prístup k životu a vzťahom. Južný lunárny luzor naopak znamená, čo je pre jedinca typické, na čo je zvyknutý a čoho sa nechce vzdať – ibaže sa toho vzdať musí v prospech opačného prístupu, symbolizovaného uzlom severným.

Pôvodná cena: 5.60 EUR, Naša cena: 4.20 EUR

Zľava: 25.00 %, Ušetríte: 1.40 EUR


Súvisiace články:


(Prečítané 20 503 krát, 1 dnes)

4 Responses to Astrológ Emil Václav Havelka – Osud si vytvára každý sám (videoblog)

  1. Ladislav Urban píše:

    dobry den.priatelka mi vas odporucila ako vinikajuceho astrologa z uzasnimi odpovedami,prisiel by som osobne no momentalne som v thailand. narodemi 16.03,1943 mojich chorobak a o mojom zdravy?srdecna vdaka. urcite vas chem navstivit po prichode domov

  2. Ladislav Urban píše:

    ano som to ja

  3. Eva píše:

    Dobry den.Dopočula som sa oVás ako liečitela mala by som zaujem o Vaše služby bolo by to možne.Kde by som vas zastihla počula som že byvate v Bučanoch som z Hlohovca. Dakujem s pozdravom Masarykova