google27eaa3905ca3fee3.html

Okrem osobnej karmy sa každý človek (vedome, či nevedome) podieľa na vytváraní, alebo odstraňovaní karmy rodiny a národa.

Brutálny útok na príslušníka iného národa v Bratislave mi potvrdil to, o čom som presvedčený úž dávno – duchovný potenciál (schopnosť, spôsobilosť, moc, sila) nášho národa slabne, jednoducho povedané „nemáme namodlené“. Písať o vražde dvoch mladých ľudí sa mi ani nedá …

Založil som verejný FB profil Namodlené SK. Je určený pre modlitby, apely, vzývania k Vyšším sféram v slovenskom jazyku.

Každý môže prispieť svojou obľúbenou modlitbou (prípadne aj napísať bližšie info o jej pôvode), každý môže informovať o udalosti, spojenej s modlitbou, či už budúcej, alebo napísať informatívny príspevok o tej, ktorá sa udiala.

Ak niekto FB „nemusí“ a pozná peknú modlitbu, môže mi ju napísať na mailovú adresu masazeaporadenstvo@gmail.com, prípadne aj s jemu známymi informáciami o pôvode modlitby, so svojim menom (ak ho bude chcieť uverejniť).

Ak sa niekto podujme založiť podobný verejný FB profil v inej krajine, pre modlitby v jeho rodnom jazyku, budem rád. V prípade záujmu vytvorenie takého profilu FB môžem poslať aj obrázok.

Vôľa Božia je dobro 
Vôľa Božia je svetlo
Vôľa Božia je dobrá vôľa
Vôľa Božia je pokoj a mier
Vôľa Božia je čistota duše
Vôľa Božia je harmónia
Vôľa Božia je len a len láska
Vôľa Božia je krása, mladosť a zdravie
Vôľa Božia je všetko bohatstvo univerza
(vybrané z Ranného Apelu)

Roman Bajus – masáže a poradenstvo

foto: https://pixabay.com/


 

(Prečítané 498 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.