google27eaa3905ca3fee3.html

ritual-objasnenia-mojho-poslania

Viete o tom, že vaša duša vie hovoriť? Možno nie slovami, ale napríklad obrazmi. Práve v tomto krásnom predvianočnom období, kedy by sme si mali nájsť čas uchýliť sa do ticha, sa s ňou môžete spojiť, aby sa vám ukázala vo svojom nádhernom svetle. Bude to váš duchovný vianočný darček – odkaz od vašej duše. Môžete sa jej spýtať na vaše životné poslanie, alebo na ktorúkoľvek vec, ktorá vás trápi – prečo ste chorí, ako za zbavíte strachu alebo čo robiť, aby ste boli šťastní. Stačí, aby ste si spravili malý rituál svetla duše, počas ktorého v jej žiare nájdete odpoveď.

Ako na to? Veľmi jednoducho. Nájdite si doma nejaký pokojný kútik, kde máte ticho a cítite sa výborne. Dajte pozor, aby ste boli mimo všetkých elektronických prístrojov vrátane mobilu. Zapáľte si sviečku a ak chcete, môžete si pustiť meditačnú hudbu či zapáliť vonné tyčinky.

Zatvorte oči. Predstavte si, že sedíte v úplnej zamatovej čiernej tme, akoby v centre vesmíru. V strede vášho hrudníka na úrovni srdca sídli vaša duša. Prizrite sa bližšie. Vidíte ju tam? Áno, je to také teplé klbko svetla, plamienok vášho života, ktorý sa zmestí akurát do dlaní. Cítite, aký úžasný pokoj vyžaruje? Ak nie, môže to byť spôsobené vaším stresom a uponáhľanosťou či neschopnosťou koncentrovať sa. Skúste sa upokojiť, spomaľte svoj dych, dýchajte do brucha a hlavne – zastavte sa! Pošlite všetky vaše myšlienky preč.

Keď ste sa upokojili, zoberte dušu z vašej hrude do dlaní. Normálne ju vyberte rukami a držte ju pred sebou. Cítite, ako sú zrazu vaše dlane plné božskej teplej energie, pretože v nich držíte ducha svojho života, ktorý má moc život dávať, ale aj brať. Vaša duša žiari vo vašich dlaniach ako slnko. Ak sa vám zdá, že je akási mdlá pomôžte jej, aby žiarila viac. Stačí len aby ste chceli a ona sa hneď prebudí a ožije.

Teraz prichádza na rad odkaz. Chceli ste vedieť aké je vaše životné poslanie alebo prečo vás trápi ťažká choroba? Tak sa jej jednoducho spýtajte! Držíte ju v rukách, máte ju priamo pred sebou, nič vám už nebráni. Komunikujete s ňou tvárou v tvár. Zhmotnili ste si ju vo svojich predstavách, aby ste s ňou nadviazali spojenie. Prizrite sa k nej bližšie……pozrite sa do nej ako do kryštálovej gule. Medzi odleskami z jej žiare zrazu zahliadnete odpoveď . Vidíte ju ako obraz – buď jeden výjav alebo dokonca aj celý film.

Pozor, niekedy sa môže stať, že odkazu neporozumiete. Vtedy je potrebné spýtať sa znova, alebo poprosiť o viac detailov. Ak by ste žiaden obraz či film nevideli, buďte trpezliví, možno nie je len správny čas a pokúste sa s ňou spojiť neskôr.

Aby ste si to vedeli lepšie predstaviť prinášam príklad.

Pýtala som sa na svoje životné poslanie. A viete čo som uvidela, keď som svoju dušu držala v dlaniach pred sebou ako žiarivú guľu? Najprv malé veselé dievčatko, ktoré sa točilo a tancovalo. Potom som zbadala už dospelú ženu. Sedela za stolom a starým písacím strojom a niečo na ňom písala. Potom zrazu kľačala na zemi a v rukách držala nejakú knihu. Z neba išla na ňu žiara, ktorá ju celú zahalila. Svetelný lúč, cez ktorý bolo zoslané požehnanie ducha. Viem, čo to znamená. To malé tancujúce dieťa bolo moje vnútorné dieťa. A tá žena píšuca na stroji som bola tiež ja. Moje vnútorné dieťa je veľmi šťastné a tešilo sa lebo sa venujem písaniu, ktoré ma napĺňa a čo je najdôležitejšie, ide o písanie a zdieľanie vlastných zážitkov z duchovnej cesty, ale aj posolstiev pre ostatných, ktoré im pomôžu nájsť cestu k sebe, aby pochopili svoje poslanie na tejto zemi.

Viac o tom, čo môžete zažiť na duchovnej ceste a ako vás to posunie vo vlastnom živote, vrátane cca 50 vízií z meditácií, sa môžete dočítať tu: http://zimestastne.sk/moje-knihy/meditacia-cesta-k-sebe/

Veľa šťastia a odvahy prajem na vašej duchovnej ceste

Monika Sobeková


Súvisiace články:


 

(Prečítané 448 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.