google27eaa3905ca3fee3.html

Veľa ľudí dnes hľadá skutočný zmysel svojho života. Hľadajú svoju cestu, ktorá ich privedie k radosti a naplneniu, pretože väčšina z nich nevedie život, ale zažíva beh o svoj vlastný život. Utekajú každú sekundu, naháňajú sa, aby stihli prežiť v rútiacom sa kolobehu do noci trvajúcej práce, neustálych rastúcich požiadaviek šéfa, ale aj vlastnej rodiny, či štandardného života, zmyselných i nezmyselných povinností a rovnako zmyselných aj nezmyselných očakávaní. A takýto beh má aj svoje dôsledky, pretože bežec sa jedného dňa vyčerpá, príde na pokraj svojich síl a už nevládze ďalej. Potom sa začne pýtať, čo má robiť, aby zmenil svoj život a nemusel už toľko utekať.

Bola som rovnakým bežcom a tiež som došla do štádia kedy som sa začala pýtať čo robiť, ako ďalej. Pomohlo mi to, že som sa utiahla a začala som sa pokúšať spojiť s vlastnou dušou, s mojím vyšším Ja. Chcela som pochopiť jej úlohu, poslanie a cieľ. Lebo len to ma mohlo naplniť šťastím a spokojnosťou. A práve tie pokusy spojiť sa, resp. napojiť sa na vlastnú dušu som robila v meditácii. Niekto sa možno obáva, že ide o zložité cvičenia. Nie je to tak. No, vyžadujú si istú dávku odvahy, vytrvalosti a aj koncentrácie.

Keďže mne meditovanie úžasne pomohlo, rozhodla som sa pripraviť sériu 5 mini ebookov Meditácia – cesta k sebe. Sú plné mojich skúseností a vecí, ktoré fungovali u mňa. Preto si nerobte starosti, ak vám niektoré z nich nepôjdu. Jednoducho ich preskočte a vyberte si tie, ktoré vás oslovia.

Prvý ebook je úvodný, ktorý vás do celej problematiky vnesie, vysvetlí, ako meditáciu vnímam ja, čo všetko k nej potrebujete a na čo si máte dať pozor. Druhý ebook bude venovaný tomu, ako si vytvoriť vhodný priestor pre meditovanie. Tretí sa bude zaoberať polohami pri meditovaní. Štvrtý sa bude venovať vizualizovaniu a posledný piaty technikám uvoľňovania a uzemňovania. Celá séria by vás mala vlastne kompletne pripraviť na to, aby bola pre vás meditácia úžasným zážitkom a skutočne skvelým prostriedkom, cez ktorý sa napojíte na svoju vlastnú dušu.

Takže milí priatelia, prvý úvodný ebook Ako začať meditovať si môžete stiahnuť priamo tu:

https://ulozto.sk/m/sobekova_majkova/ebooky/eugenika/ebook-i

Prajem krásne čítanie a verím, že sa budete tešiť na ďalšie, ktoré už budú trošku obsiahlejšie.

Monika Sobeková

Viac informácií nájdete na blogu autorky Žime šťastne (www.zimestastne.sk)


Foto: fotolia.com, canva.com


Súvisiace články:


 

(Prečítané 553 krát, 1 dnes)
 

Comments are closed.