google27eaa3905ca3fee3.html

Preskúmajte a odhaľte svoje možnosti života bez jedla a vody! 

Prebuďte svoju inteligenciu a schopnosť vytvárať jedlo priamo z vesmíru pomocou iniciácie od žijúceho avatára Paramahamsa Nithyanandu do procesu Nirahara samyamy – procesu života bez jedla. (Nir=bez, ahara=jedlo, Nirahara=bez jedla). 

Ako funguje Nirahara samyama? 

Najskôr pochopte pár dôležitých právd.

Prvá dôležitá pravda je: vaše telo nepotrebuje také množstvo jedla aké prijímate. Jedlo nie je potreba tela, ale potreba stovák vašich vzorcov. 

Druhá pravda je, že vaše telo nepotrebuje na život jedlo vôbec. 

Nirahara samyama je proces, ktorý vám umožní žiť bez jedla. Na to aby ste boli úspešní niraharis potrebujete najskôr prelomiť všetky vzorce spojené s jedlom. Prvé 3 stupne Nirahara samyamy vám pomôžu prelomiť tieto vzorce. „Stačí ze bude prebudená pamäť vášho tela, nepotrebujete vôľu, zrazu sa budete plní energie, budete naplnení radosťou, to bude najvýraznejšie, ale hlavne budete oslobodení od mnohých zlozvykov, ktoré ste si vytvorili s jedlom. 

Prosím pochopte, každá ľudská bytosť spája svoje strachy, chamtivosť a potrebu pozornosti s jedlom. Jedlo je priamo spojené s prejavovaním lásky, a rovnako všetky vzorce správania týkajúce sa prejavovania lásky a dožadovania sa pozornosti sú spojené s jedlom. 

Jedlo je silno prepojené s našimi emóciami. Keď sa vás snažím oslobodiť od jedla a zlozvykov spojených s jedlom, prvá vec ktorá nastane bude, že nepotrebné pocity a emócie spojené s jedlom zmiznú a budete cítiť bezdôvodnú radosť, začnete cítiť pretrvávajúce šťastie. 

Zámerom Nirahara samyamy je prebudiť vašu prirodzenú inteligenciu, teda schopnosť vytvárať jedlo z prírodných zdrojov, ktoré sú nám priamo k dispozícii, ako slnečné žiarenie, vzduch a prána. Prosím uvedomte si, že ak ryba dokáže plávať, dokážete to aj vy, ak vták dokáže lietať, dokážete to aj vy. Ak rastliny dokážu vytvárať energiu priamo zo vzduchu a slnka, vaše telá to dokážu tiež. Každá výnimočná schopnosť je uložená v pamäti vášho tela.“ 

Nirahara samyama nie je hladovka. Pochopte, toto nie je hladovka, jej zámerom nie je chudnutie. Ľudia zvyčajne hladujú aby sa na konci hladovky mohli prejesť. Ľudia väčšinou hladujú aby schudli, ale Nirahara nie je hladovanie, je to proces na prebudenie vašej prirodzenej bio-pamäte aby vytvárala jedlo a energiu priamo zo vzduchu, vody a éteru, je to proces ako žiť bez jedla. Jedlo nie je vaše právo od narodenia, Nirahara, život nezávisle od jedla je vaše právo od narodenia. 

Čo musíte urobiť je aspoň raz to vyskúšať. Teraz je už nirahara prístupná všetkým ľuďom priamo z vašich domovov. Stačí odoslať prihlášku na účasť na Nirahara samyame (na linke www.nithyananda.org/nirahara-samyama) a každé ráno o 4.30 hod (kvôli časovému posunu s Indiou) sa pripojiť na stránku nithyananda.tv a sledovať rannú správu naživo. Slovenský preklad je taktiež prístupný na linke http://www.ustream.tv/channel/slovakia-translation 

Paramahamsa Nithyananda

Jedlo je ten najväčší kolektívny iluzórny vzorec ktoré sme si my ľudia vytvorili. Ak budete robiť kriyu pre nirahara samyamu ktorú budem počas ranných správ učiť, vaše telo bude iniciované na vytváranie energie z éteru. Nirahara má niekoľko stupňov, najskôr je to prechod na tekutú stravu, potom postupné znižovanie prísunu tekutej stravy a potom úplný prechod na život priamo z vody, z éteru a so vzduchu. Je to možné. Vaša bio-pamäť po prebudení urobí také veci, ktoré si teraz ani neviete predstaviť. 

Stovky ľudí boli vyliečení z chronických ochorení, dokonca z takých, na ktoré lekári predpisujú jedlo, stravu. Ale vyliečenie z napríklad vysokého krvného tlaku, rôznych císt, anémie a samozrejme ako vedľjší produkt strata na váhe nie je všetko. Vaše vedomie stúpne na úplne inú úroveň. Nirahara samyama bez pochýb potvrdí vaše vyššie schopnosti pre vás samých. Ak chcete praktizovať autentickosť, shraddha, prvá vec, udrite na vzorce jedla, ak zlomíte vzorce jedla, získate vieru v seba samého, vieru, že dokážete niečo, čo sa iní boja robiť, že dokážete urobiť veci, ktoré sa aj vy sami bojíte urobiť. 

Nirahara samyama je ten najsilnejší proces. Ľudia úplne zabudli na svoje schopnosti, a je to tak náročné vám ukázať čoho je vaše telo a vedomie schopné. Nirahara samyama je však proces, ktorý vám dá priamu skúsenosť, ktorú budete vidieť na vlastné oči, cítiť na vlastnej koži. Nirahara samyama je ten najsilnejší proces.

Nirahara samyama vás nevyslobodí len od vzorca jedla, ale aj od mnohých ďaľších vzorcov a neúplností. 

~ Paramahamsa Nithyananda, moderný žijúci avatár 

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám na slovakia.shivaloka@gmail.com a čitajte nás na facebooku pod Slovakia Shivaloka. 

Ma Vibhooti 

„Majster je pre vás pozvaním k preskúmaniu a odhaleniu vaších skrytých výnimočných možností. Ja som pre vás ta najvýnimočnejšia pozvánka.“ ~ Paramahamsa Nithyananda 


Paramahamsa Nithyananda – Přirozené osvícení – Kniha pre každého, kto túži žiť plným životom. Nájdete v nej hlboké pravdy a účinné metódy, ktoré vám pomôžu vyriečiť vnútorné konflikty a postúpiť do vyššej roviny vedomia. Mladý, súčasný duchovný majster nadšeným, živým a pritom úplne obyčajným spôsobom popisuje, čo je osvietenie, ako sa dá dosiahnuť a aké výhody prináša. Svoj výklad ilustruje poučnými príbehmi a konkrétnymi meditačnými návodmi. Jeho slová vo vás prebudia radosť zo života a dôveru v Existenciu.

Úryvok: Problém je, že většina lidí je přesvědčena, že se je někdo neustále snaží zranit, což není vůbec pravda, jelikož tím se pouze skrze ostatní promítá jejich vlastní nejistota. Velká spousta lidí nepociťuje žádnou vděčnost ke svým rodičům ani ke společnosti, jelikož mají pocit, že se na nich nějak podepsali, nebo jim nedali vše, co potřebovali. Pochopte, že díky své nynější inteligenci sice možná vidíte, že se vám v dětství či dospívání nedostalo od rodiny nebo společnosti správné mentální výbavy, nicméně ti, kdo vám dali vaše tělo, neměli ani nejmenší úmysl vás nějak narušit či o něco ochudit. Dali vám to, o čem byli přesvědčeni, že je to nejlepší, to je celé. V současnosti jste již rozumnější, proto se můžete přes tento pocit ublížení přenést a být jim vděční. Vědomě se rozhodněte, že po dobu příštích dvou dnů budete na vše reagovat pouze s čistou láskou a vděkem, a automaticky uvidíte každou osobu jako jedinečný výtvor Existence, jako odraz Božství. A nejenom to, vy také ke všemu a všem kolem vás pocítíte obrovský soucit.

Pôvodná cena: 13.20 EUR, Naša cena: 10.56, EUR Zľava: 20.00 %, Ušetríte: 2.64 EUR


Súvisiace články:


(Prečítané 5 322 krát, 1 dnes)
 

2 Responses to Nirahara samyama = vaša cesta k slobode od jedla!

 1. Bhupinder Gupta píše:

  a request & pray for hunger free — with your grace , if you can make every soul , every human , every creature , every molecule , hunger free ", never feeling hungry and never having desire to eat " " bad evil thoughts free " ,and the natural as were good .
  it will be very great kindness , either may be in any hells or any where ,any parts of earth , molecule.
  hunger is a curse ,many and many lifes has been spoiled , destroyed , sent to hells like toilets in many pieces . many quarrels has taken places on the name of spoileing earth

 2. Hotel Galeria píše:

  Srdce a cievy – ochorenia srdca a ciev
  Revolúciou je zvýšenie tvorby kolagénu v stenách ciev, obnovenie ich pružnosti v spojení s potlačením narušovania cievnych ciev homocysteínom a jeho reguláciou. Vysoké dávky komplexu C vitamínov v spojení s lyzínom a prolínom, a regulátormi homocysteínu B6 a B12 predstavujú revolučný prelom starostlivosti o priechodnosť a pružnosť ciev a žíl. Skúsenosti a štúdie poukazujú na celosvetovo významnú zmenu v tejto oblasti. ZOSTAVA: Srdcovo-cievny komplex 250tbl., Lecitín + Horčík 360tbl., Kardiomax Línia 100tbl.