google27eaa3905ca3fee3.html

10323985_10152364086223756_808201228112841417_n

Pozdravujem všetky bytosti, ktoré hľadajú vo svojom živote vyššie méty a neboja sa prekračovať svoje tiene. Práve pre vás sme vytvorili tento priestor, kde nájdete veľa skvelých príspevkov venovaných seba-zdokonaľovaniu, seba-poznaniu, osobnému rastu, či proste spontánnej radosti a tvorivosti.

Nielen, že si tu každý deň môžte prečítať nové články zo širokého spektra duchovna, celostnej medicíny, ezoteriky, zdravého životného štýlu, cestovania, umenia, stravovania a pod., ale môžte  sa aktívne zapojiť do tvorby na tejto stránke, ak máte pocit, že vaše vedomosti, chápanie a cítenie sveta je dôležité zdieľať (registrovať sa môžete TU). Čo u nás určite nehľadajte sú tzv. „mejnstrímové“ témy: politika, ekonomika, športové výsledky, atď. a vyhýbame sa taktiež tzv. ezoterickému bulváru (konšpirácie, kataklizmy, veštice, „zaručené“ proroctvá, paranoidné sprisahania a pod.). Tomu nech slúžia iné periodiká a stránky.

Začalo to spontánnym nápadom u nás vo vydavateľstve Eugenika, že by bolo fajn rozšíriť informačný potenciál, ktorý máme vďaka spisovateľom, redaktorom, prekladateľom a vôbec spriazneným dušiam okolo nášho vydavateľstva, teda šíriť vedomosti, informácie a dobré vibrácie aj cez internet. Veríme totiž, že hodnoty priateľstva, lásky, tvorivosti a dôležitých informácii je správne a nevyhnutné zdieľať. Veríme, že práve spoločným vytváraním podmienok pre rast a evolúciu nášho vedomia sa môže stať tento svet skutočne nádherným miestom pre život.

Za samotným rozbehnutím projektu stoja predovšetkým traja ľudia – Erika Vincoureková, zodpovedná väčšinou za obsahovú, textovú časť, Jaro Pavliga, ktorý to celé doposiaľ zastrešuje najmä po technickej stránke, ako autor dizajnu, redaktor a správca blogu, ale taktiež autor textov a videí a samozrejme pán Alexander Giertli, majiteľ vydavateľstva Eugenika a veľký fanúšik šírenia hodnotných a pozitívnych textov.

Najužšie sa naša spolupráca prepojila v projekte Eugenika.TV, kde spolu nahrávame divácky veľmi slušne sledované videa.

Chcem sa poďakovať všetkým autorom-blogerom, ktorí u nás uverejňujú svoje články. Bez nich by bola naša stránka, odkázaná na dvoch-troch prispievajúcich, určite menej pestrá a obsahovo ani zďaleka tak prínosná. Nemierne nás teší, že sa naša komunita rozrastá nielen o čitateľov, ale aj o nových blogerov.

Viac o samotnom vydavateľstve Eugenika sa môžte dozvedieť tu. Prípadne ak vás zaujíma najčastejšia otázka, ktorú dostávame: Prečo sa voláte Eugenika? Zaujímavé novinky z nášho vydavateľstva i blogu, ale aj skvelé články a tipy nájdete aj na našej facebookovej stránke Vydavateľstvo Eugenika

Ak máte akékoľvek otázky, či pripomienky, píšte na blog@eugenika.sk


A ešte čosi:

Ak si chcú mnohé stránky a blogy udržať svoju úroveň, sú zvyčajne odkázané na priamu finančnú podporu svojich priaznivcov; keďže v takom mimo-maistreamovom žánri akým je duchovno a ezoterika, je veľmi ťažko nájsť sponzorov a reklamu. Mnohí autori či občianske združenia prosia o 2 percentá z dane, alebo dokonca o príspevok priamo na číslo bankového účtu. My ako blog sme taktiež závislí na vašej podpore. Nemáme však záujem od vás pýtať peniaze bez konkrétnej protihodnoty. Ak sa vám páčia naše články, video príspevky a celkové smerovanie tohto blogu, ak máte záujem aj naďalej dostávať hodnotné a originálne informácie, ak cítite, že sme dobrý zdroj a že sa vďaka nám dostávate k poznatkom, ktoré vás obohacujú, podporte nás kúpou knihy či doplnkového tovaru v našom eshope. Tak sa ku vám dostane kniha či iná vec vám milá, alebo darček pre blízkeho človeka a ku nám obeživo, vďaka ktorému môžme aj naďalej udržiavať blog v chode, písať, natáčať a tvoriť originálne diela. Stačí, ak si u nás niečo zakúpite (samozrejme uvítame ak to bude pravidelne :) ), to bude pre nás silná podpora. A určite pri návšteve nášho eshopu zistíte, že máme skutočne priaznivé ceny v porovnaní s inými predajňami. A ak sa vám nakupovanie u nás zapáči, budeme radi, keď nás doporučíte svojim známym a priateľom.

V prípade, že chcete spropagovať vašu akciu, stránku či firmu, môžte sa veľmi efektívne zviditeľniť reklamou na našom blogu. Či už ako banner,  alebo PR článok. Pomer cena a dosah na zákazníka môže byť veľmi zaujímavý, keďže nás navštevuje čoraz viac čitateľov. Podrobnejšie info o inzercii a návštevnosti TU


Ďakujeme za vašu čitateľskú podporu, za vaše komentáre, pripomienky, rady, lajky a zdieľania. A veríme, že si vašu priazeň zachováme aj naďalej.

Za redakciu Eugeniky vám veľa úspechov na všetkých úrovniach želá

Jaro Pavliga

redaktor a správca blogu

Nech sú všetky bytosti šťastné

1549580_777888558906559_918700129_n